Recenzia: Nová cesta obchodovania Ako-investovat.sk .


Povedzme, že ste jedným z tisícov ľudí, ktorí by chceli vyskúšať obchodovanie s menami a komoditami, ale nemáte čas sa učiť všetky rôzne obchodné stratégie, sledovať ekonomické údaje alebo analyzovať pohyby na trhoch každý deň. Až do nedávna by ste sa vzdali svojich snov o finančnom úspechu, ale s prevratným a novým CopyTrader (KopírujObchodníka) od eToro, to už nie je prekážka!

Odpozorovanie a kopírovanie úspešných obchodníkov je jedným zo štyroch hlavných pilierov úspechu s PEVONI - Trading academy (PTA). My v PTA nepredávame obchodné účty. Pomáhame pri rozhodnutí, či je vôbec obchodovanie pre Vás vhodné. Ak áno, pomáhame pri ďalšom rozhodovaní počas obchodovania. Pretože naše zisky nepramenia od toho koľko obchodov zrealizujete, vyhľadávame a učíme kvalitu a rozvážne rozhodovanie. My Vám nepredávame obchodné účty a nenahovárame na obchodovanie.

Pridanou hodnotou pre Vás je, že PTA vás iba učí a zoznámi Vás s realitou obchodovania a investovania bez zbytočného nahovárania a vytvárania ilúzií. Koncentrujeme sa na rozšírenie Vašich kvalít. Túto investíciu Vám nikto nezoberie a koniec koncov akékoľvek bude Vaše rozhodnutie, či budete obchodovať alebo nie, ušetríte peniaze a čas!

CopyTrader (Kopíruj Obchodníka) je nová funkcia od eToro - sociálnej siete na obchodovanie. Genialita CopyTrader (KopírujObchodníka) je, že umožňuje využiť znalosti a skúsenosti ostatných obchodníkov na pravidelnom základe. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať, ktorého ziskového obchodníka chcete nasledovať, a to tak, že sa pozriete na tabuľku a vyhodnotenie úspešnosti jednotlivých obchodníkov, ich obchodného štýlu, počet nasledovníkov atď. Akonáhle si nájdete pre seba obchodníka alebo obchodníkov, všetko, čo treba urobiť je kliknuť na tlačidlo a jeho alebo ich obchody budú vaše obchody.

Možno to znie jednoducho, ale toto je skutočná revolúcia vo svete peňazí a obchodovanie s komoditami, posun od rozhodovania založeného na trhoch a finančných nástrojoch k obchodovaniu založenom na ľuďoch. Miesto bolestného rozhodovania nad tým, ktorú menu alebo komoditu kúpiť či predať, všetko, čo teraz musíte rozhodnúť, je kto bude obchodovať pre vás a akú veľkú časť svojho účtu chcete venovať na kopírovanie každého obchodníka, ktorého si zvolíte. Čím viac obchodníkov kopírujete, tým pestrejšie je vaše riziko portfólia.

Samozrejme, stále udržujete plnú kontrolu nad svojimi obchodmi. Všetky parametre sú úplne transparentné, počnúc spreadmi a končiac percentom, ktoré je investované v každom obchode. Nepáči sa vám spôsob, ako sa obchod vyvíja, alebo chcete vybrať zisk hneď? Nie je potrebné čakať na svojho obchodníka, aby tak urobil - obchod môžete uzavrieť alebo upraviť stopky kedykoľvek budete chcieť. A keď obchodníkova stratégia pre vás nefunguje, stačí raz kliknúť a môžete sa od neho alebo od nej odpojiť.

Konečným cieľom, ako ste si asi predstavili, je zostaviť tím najlepších obchodníkov, ktorých môžete neobmedzene kopírovať a potom jednoducho sledovať ako sa vaše zisky akumulujú. Na rozdiel od robotov na forex či platených obchodníkov, obchodníci, ktorých kopírujete cez CopyTrader nemajú iný zámer ako dosahovať zisku pre seba, takže už sa nikdy nebudete musieť starať, či vám spravovali finančné prostriedky nevhodne. Okrem toho, v záujme presadzovania zodpovedného podnikania, CopyTrader iba umožňuje vyčleniť maximálne 20% účtu pre kopírovanie akéhokoľvek obchodníka a pre zabezpečenie rozmanitosti obchodného portfólia.

eToro má tiež v úmysle začať Guru vernostný program vo veľmi blízkej budúcnosti, na kompenzáciu obchodníkom s veľkým počtom nasledujúcich a za všetky výhody, ktoré prinášajú do komunity obchodovania s eTorom.

PEVONI - Trading Academy vidí túto príležitosť ako najserióznejšiu a jasne overiteľnú cestu na sledovanie obchodníckych kvalít a praktík, pretože kohokoľvek chcete sledovať, učiť sa od neho a kopírovať ho, vás už neoklame o svojich výsledkoch. Pozor aj tu sú však úskalia, ktorým treba predísť.

 

Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:


Okomentuj článok

Najnovšie články

Týždenný komentár: Čo nového v crypto svete? (22)

Čo hovoria indikátory recesie o stave US ekonomiky? (2)

friday
15.06.2018
Trhy a makro | Dominik Hajdúch

Ceny bytov sa vyšplhali na najvyššie úrovne v celej histórii SR

wednesday
13.06.2018
Reality | Redakčný článok

VIX: Totálna panika trvá 2 mesiace, potom je najlepší čas nakupovať

tuesday
12.06.2018
Akcie | Redakčný článok

Týždenný komentár: Čo nového v crypto svete? (21)

Prihláste sa na odber
noviniek od ako-investovat.sk

E-mail:

Nájdi si finančného poradcu

Chcem investovať
Chcem sa poistiť
Katalóg poradcov a finančníkov


Ďalšie články tejto kategórie

Finančná kalkulačka

Vklad: €/mes.
Úrok: % p.a./rok
Obdobie: rok(ov)