Viditeľný úspech slovenskej spoločnosti - vďaka podnikateľskému úveru s podporou EÚ Ako-investovat.sk .


V roku 2013 mali podnikatelia na Slovensku prvýkrát možnosť získať úver vďaka uvoľnenejším pravidlám. Úvery so zárukou Európskeho investičného fondu, ktoré na slovenský trh ako prvé uviedla ČSOB, využilo vlani viac ako 1200 podnikateľov. Jedným z nich bola aj Anna Šufliarska so svojou spoločnosťou SLOV-LED plus.

 

Trh s LED svietidlami predstavuje vysoko konkurenčné prostredie. Na jednej strane je lacná ázijská produkcia, na strane druhej prevláda tlak známych tradičných zavedených značiek so silným medzinárodným zázemím. Špecifikom trhu je rýchly rozvoj LED technológií, ktorý dáva šancu aj menším firmám vyrovnať sa kvalitou ponúkaných výrobkov aj svetovým značkám. Jednou z nich je aj spoločnosť zo Zvolena.

 

 

SLOV-LED plus ponúka “viditeľný rozdiel”

 

„Slogan ”viditeľný rozdiel” popisuje našu filozofiu - snahu ponúkať klientom iné, lepšie, customizované riešenia ich potrieb v osvetlení,” hovorí riaditeľka spoločnosti Anna Šufliarska. Vďaka tomu sa v konkurenčnom boji dokáže vyrovnať aj podstatne silnejším medzinárodným firmám.

 

“Hlavnou výzvou pri rozvoji spoločnosti bola alokácia komponentov, ktorá by nám zabezpečila možnosť pružne reagovať na potreby klientov,” vysvetľuje Šufliarska. Pre spoločnosť SLOV-LED plus bolo nevyhnutné zabezpečiť prísun financií na zvýšenie skladových zásob komponentov na výrobu. Rozhodli sa pre úver.

 

“Pri žiadosti o podnikateľský úver sme sa v ČSOB stretli s profesionálnym a serióznym jednaním, ktoré prebiehalo na úrovni rovnocenných partnerov. Naviac, banka nám aj vďaka garancii EÚ znížila náklady na financovanie úveru a za rekordný čas zabezpečila pripísanie finančných prostriedkov na náš účet,” popisuje Šufliarska.

 

Spoločnosti SLOV-LED plus sa vďaka rýchlej aplikácii finančných prostriedkov podarilo optimalizovať náklady na nákup výrobných prostriedkov. “Dosiahli sme vyššiu flexibilitu výroby, čo nám priamo pomohlo získať nových zákazníkov,” pochvaľuje si Anna Šufliarska.

 

Inšpirujte sa úspešnou slovenskou spoločnosťou a strhnite úspech v biznise na svoju stranu

 

Získanie podnikateľského úveru s podporou EÚ od ČSOB je teraz oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Naviac, takýto úver má v porovnaní so štandardnými podnikateľskými úvermi aj výhodnejšiu úrokovú sadzbu.

 

Tí záujemcovia, ktorí o podnikateľský úver požiadajú do 20.6.2014, získajú 50 % zľavu z poplatku za spracovanie úveru. Súčasne pri investičnom úvere majú dvakrát ročne možnosť realizácie bezplatných mimoriadnych splátok. Navyše, ak si podnikateľ v ČSOB otvorí aj podnikateľský účet, prvé 3 mesiace ho využíva bez poplatku. V prípade, že si otvorí aj osobný balík služieb, neplatí prislúchajúci poplatok v nasledujúcich 6 mesiacoch.

 

Viac informácií o výhodných podnikateľkých úveroch so zárukou EÚ sa dozviete na www.csob.sk alebo v ktorejkoľvek pobočke ČSOB.

Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:Okomentuj článok Galéria (1)

Súvisiace články

Nová vlna extra výhodných úverov pre podnikateľov!

wednesday
15.10.2014
Podnikanie | Tlačová správa

Známy slovenský someliér stavil na úver s podporou EÚ. Oplatilo sa.

thursday
15.05.2014
Podnikanie | Tlačová správa

Úspešné podnikanie so zdravou výživou aj vďaka úveru so zárukou EÚ

monday
26.05.2014
Podnikanie | Tlačová správa

Najnovšie články

Týždenný komentár: Čo nového v crypto svete? (1)

wednesday
17.01.2018
Investície | Redakčný článok

Dividendové akcie pre býči aj medvedí trh

monday
15.01.2018
Akcie | Juraj Kišák

Zaujímavosti o spoločnosti Amazon, o ktorých ste možno netušili

tuesday
02.01.2018
Akcie | Juraj Kišák

Založenie firmy za účelom obchodovania na burze

Zásadné zmeny v pracovnej zdravotnej službe

thursday
28.12.2017
Podnikanie | Ing. Silvia Dutková