Nakup ropnych spolocnosti small-cap napriklad FPP ?

Výber akcií, fundamentálna a technická analýza, obchodovanie vs. investovanie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 210
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Been thanked: 1 time

Nakup ropnych spolocnosti small-cap napriklad FPP ?

Príspevok od používateľa airwolker »

Zdravim, uvitam nazory na momentalnu cenu ropy a na nakup malych ropnych spolocnosti.

Napriklad spolocnost:

FieldPoint Petroleum Corporation (FPP)

http://seekingalpha.com/article/3096486 ... ant-upside" onclick="window.open(this.href);return false;
haleluah
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne 04 01, 2015 9:15 pm

Re: Nakup ropnych spolocnosti small-cap napriklad FPP ?

Príspevok od používateľa haleluah »

Určite je plus že netažia z bridlice kedže ta je velmi , drahá . V tom članku som nevidel vyročne zisky , a akcia nema dividendy čo je pre vela investorov gro. Ropa sa má držať na tejto úrovni dlhší čas , osobne by som to riskol a hlavne za tu super cenu . Bol by som rád kebyže mi tu vypíšeš poplatky cez brokera akého ideš a za kolko to chceš kupovať , ale nevsádzaj na určitú spoločnosť ja na tvojom mieste by som diverzifikoval a určite zložil portfolio hlavne z rizikovejších investíciach pretože celá ropa je teraz riziková na určitej urovni.Malé podniky su dobrý príklad, akcie ťažobných spoločnosti v rusku z ktorého je síce odlev kapitálu ale už to nieje februar kedy tie ceny boli ešte o 30% nižšie , teraz keď sa ropa dorovnala už to nieje taka špekulácia ako vtedy.Určite pohľadaj ďalšie ropné akcie skús aj tie najrizikovejšie a napiš mi sem čo potrebujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Akcie - investovanie do akcií"