UNI Credit alebo M Bank?

Nehnuteľnosti ako alternatíva k (ne)existujúcemu slovenskému akciovému trhu. Hypotekárne úvery - na bývanie aj investovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
moli2
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 17 06, 2015 10:34 am

UNI Credit alebo M Bank?

Príspevok od používateľa moli2 »

Potrebujem hypotéku a mám ponuky z viacerých bánk. Najlepšie podmienky som dostal od UNI Credit a od M Bank. Teraz sa neviem rozhodnúť, ktorú si vybrať. Dá mi tu niekto svoje odporúčanie alebo skúsenosti? Budem veľmi rád.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1425
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 757 times
Been thanked: 81 times

Re: UNI Credit alebo M Bank?

Príspevok od používateľa rmaly »

ja mam osobne skusenosti s mBank (brane 2013)...
Super spokojnost (konkretne pobocka BA Krizna / ako je Trnavske Myto). Je to bez poplatkov (vsetko) a pre mna benefit (plati este 3 roky) moznost splatit hocikolko (up to 99%) bez poplatku/pokuty...
Ked zaplatis aj 10 eur, hned sa to prepocita... je to fakt velmi super :)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3250
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: UNI Credit alebo M Bank?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

nove hypoteky uz maju obmedzene predcasne splacanie bez poplatku na 20% istiny aj v mBank. Potreboval by som vediet specifikaciu uveru, lebo z toho co pises .. ze najlepsie ti vychadza Unicredit alebo mBank .. mam pocit, ze sa ides nevedomky okaslat :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Nehnuteľnosti / Nemovitosti, Reality, Hypotekárne úvery"