Vyšší úver v banke - kontakt

Nehnuteľnosti ako alternatíva k (ne)existujúcemu slovenskému akciovému trhu. Hypotekárne úvery - na bývanie aj investovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
LTT trading room
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Po 29 02, 2016 6:25 pm
Kontaktovať používateľa:

Vyšší úver v banke - kontakt

Príspevok od používateľa LTT trading room »

Potreboval by som sa porozprávať s niekým kto v banke rozhoduje o vysokých úveroch. Budem kupovať multifunkčnú budovu na podnikateľské účely. Potreboval by som zistiť rôzne možnosti financovania, podmienky atď. Iba aby bolo jasné - nejde o bežnú výšku hypo-úveru a skoro na isto sa o tomto bude rozhodovať na centrále (to mám viac-menej overené). Ak tu je niekto kto rozhodujete o vyšších úveroch, prípadne poznáte niekoho tak mi hoďte pls kontakt do správy, prípadne na email peter@letstradetogether.com. Vopred ďakujem.
http://www.letstradetogether.com" onclick="window.open(this.href);return false;
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Vyšší úver v banke - kontakt

Príspevok od používateľa futurer »

ach jo....Ty se fakt pohybujes ve vysokych financich :)

Super dotaz :) (jeste ten o kotvisti pro jachtu tu chybi)
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1425
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 757 times
Been thanked: 81 times

Re: Vyšší úver v banke - kontakt

Príspevok od používateľa rmaly »

LTT trading room napísal:Potreboval by som sa porozprávať s niekým kto v banke rozhoduje o vysokých úveroch. Budem kupovať multifunkčnú budovu na podnikateľské účely. Potreboval by som zistiť rôzne možnosti financovania, podmienky atď. Iba aby bolo jasné - nejde o bežnú výšku hypo-úveru a skoro na isto sa o tomto bude rozhodovať na centrále (to mám viac-menej overené). Ak tu je niekto kto rozhodujete o vyšších úveroch, prípadne poznáte niekoho tak mi hoďte pls kontakt do správy, prípadne na email peter@letstradetogether.com. Vopred ďakujem.
co su to prosim ta vyssie cisla... lebo keby sme sa bavili o desiatkach milionov eur, tak nevypisujes na toto forum :) :)
LTT trading room
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Po 29 02, 2016 6:25 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Vyšší úver v banke - kontakt

Príspevok od používateľa LTT trading room »

Nebudem zverejňovať detaily, keďže ide o podnikateľský zámer. Nejde o desiatky ale jednotky miliónov eur. Od človeka ktorý sa úvermi zaoberá mi bolo potvrdené, že ide o objem o ktorom sa nerozhoduje na pobočke ale v centrále. Nepoznám bankovú hierarchiu a neviem kto je DM v tomto prípade. Každopádne si myslím, že to min. na bonusoch bude zaujímavé aj pre neho. Potrebujem prakticky iba úvodné všeobecné info aby som sa mohol vedieť ďalej rozhodnúť pre správnu formu financovania. Ja sa k tým ľuďom dopracujem tak či tak, iba mi napadlo, že niekto z nich by toto fórum mohol sledovať.
http://www.letstradetogether.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Vyšší úver v banke - kontakt

Príspevok od používateľa Rado »

Má tvoja firma históriu a dobré fin. ukazovatele? Tvoríš hosp. výsledok, ktorý je dostatočný na splátky? Na čo konkrétne má budova slúžiť? (ak ju chceš prenajímať resp. je to hotel, tak v niektorých bankách je to automaticky ban) Akú máš históriu v banke v ktorej chceš žiadať o taký úver?

Toto sú základné otázky, na ktoré by si si mal odpovedať. Pokiaľ obrat tvojej firmy nie je vyšší ako úver o ktorý žiadaš, tak to nevidím reálne. Aj keď poznám prípad, kde prefinancovali budovu na leasing bez obratu firmy. Samotná budova so skladbou nájomníkov však generovala všetko čo banka resp. leasingovka požadovala. Držím ti palce.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Napísať odpoveď

Návrat na "Nehnuteľnosti / Nemovitosti, Reality, Hypotekárne úvery"