Daň z Google AdSense

Zdaňovanie investícií a dividend
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

Dobrý deň všetkým!

Chcel by som sa opýtať, ako to je s daňou na Slovensku z reklám cez Google AdSense. Je potrebné odvádzať daň vždy alebo až po dosiahnutí nejakého príjmu za rok? Dopočul som sa, že v Českej republike to majú tak, že vraj nemusia platiť daň, ak ich príjem nepresiahne viac ako 20.000 Kč za rok. Ako to vlastne je?

Vopred všetkým veľmi pekne ďakujem
a ostávam s pozdravom.
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Dana »

U nás nemusíš podávať DP /neplatíš daň/ ak tvoje príjmy v úhrne nie sú vyššie ako 1901,67 €.
Ak ide o pravidelný príjem
http://www.podnikajte.sk/dane-a-uctovni ... ense.xhtml" onclick="window.open(this.href);return false;
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Istiach »

Dana napísal:U nás nemusíš podávať DP /neplatíš daň/ ak tvoje príjmy v úhrne nie sú vyššie ako 1901,67 €.
Ak ide o pravidelný príjem
http://www.podnikajte.sk/dane-a-uctovni ... ense.xhtml" onclick="window.open(this.href);return false;
Co znamena v tomto pripde "v uhrne"?
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Dana »

Nebudeš brať do úvahy len koľko sa zarobí za rok z tých reklám, ale musí sa ti do čiastky 1901,67 € vpratať aj príjem zo zamestnania,/brigády/ z burzy, z prenájmu, z podnikania...... spočítať za rok všetky príjmy, ktoré nie sú od dane oslobodené a nezdaňujú sa zrážkovou daňou / napr.úroky v bankách by sa ti do tejto sumy nepočítali./
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

Vďaka, a čo ak v prípade, že mám web s .cz doménou, kde je väčšina ľudí čechov. Jedná stále o "podnikanie" na Slovensku alebo sa už jedná o "podnikanie" v Českej republike?

+ ak nie som plnoletý, mal by som sa registrovať na niektorého z rodičov? Ak sa registruje rodič, vtedy sa nebude platiť daň?
Ako by ste postupovali?

Vopred ďakujem veľmi pekne.
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Dana »

Pokial sa nezdržiavaš na území ČR, tak mal by byť ten príjem zdaňovaný len podľa tvojej rezidencie resp. sídla firmy.
Na tvoje meno to môže byť, ale papierovačky za teba budú musieť riešiť asi rodičia.
Ak ide o podnikanie, vieš využiť aj nezdaniteľnú čiastku vo výške 3 803,33 €, tak je možné že ani žiadnu daň možno platiť nebudeš a zdravotné poistenie by tiež nemuselo byť, príp. len nejaké malé, lebo si poistenec štátu, tak minimálne odvody nemáš a potom neviem ako to tam počítajú. Sociálne odvody sa mi zdá, že pri čiastke nad 4 830 €, ale to sa rieši vždy k 1. júlu.
Pre istotu sa je možné spýtať aj na finančnej správe.
https://www.financnasprava.sk/sk/opytaj ... nej-spravy" onclick="window.open(this.href);return false;
príp. čo sa týka odvodov na stránke poisťovní
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

Stále ma napádajú rôzne otázky... Čo ak by som si všetky peniaze nechával na Google AdSense účte, kým zatiaľ nebudem mať 18 rokov, tak aby mi žiadne peniaze neposielali a tým pádom by som ani nemusel riešiť nejaké papierovačky. Je to možné? S Google AdSense nemám skúsenosti, takže preto sa radšej pýtam. Vopred ďakujem.
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa MartinPillar »

Tomix napísal:Stále ma napádajú rôzne otázky... Čo ak by som si všetky peniaze nechával na Google AdSense účte, kým zatiaľ nebudem mať 18 rokov, tak aby mi žiadne peniaze neposielali a tým pádom by som ani nemusel riešiť nejaké papierovačky. Je to možné? S Google AdSense nemám skúsenosti, takže preto sa radšej pýtam. Vopred ďakujem.
Kolko mas na tom adsense?
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

Momentálne ešte nemám ani založený účet. Preto si zisťujem informácie ako na to. A či je teda možné nechávať tie peniaze na účte a odoslať ich až potom, keď budem mať 18 rokov.
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa MartinPillar »

No myslím, že Google sa bude chcieť zbavovať zostatkov a bude od teba chcieť, aby si zadal "Method of payment".
Keď tam budeš mať 10 USD tak ťa vyzvú, aby si potvrdil adresu. To urobia tak, že ti na zadanú adresu pošlú list s kódom, ktorý zadáš to ich systému.
Od 70 USD ti môžu posielať platby, najskôr však musia overiť tvoj účet, či je tvoj.
Zadáš u nich do systému číslo účtu, na ktorý ti pošlú kontrolnú platbu - pár centov. Ten účet musí byť na tvoje meno. Účet potvrdíš tak, že uvedieš do adsense systému, aká bola výška tej mikroplatby. Tak si overia, či naozaj máš prístup a teda je tvoj ten účet, čo si zadal.
Následne pravidelne dostávaš na účet platby z Google, ak tvoj zostatok u nich dosiahne limit (min 70 USD alebo EUR, to už neviem).
Je možné, že ak si nastavíš dostatočne vysoký limit, povedzme 5000 USD, tak ťa dlho nebudú otravovať a môžeš si nechávať prostriedky u nich. Určite však musíš mať potvrdenú adresu a účet.
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

Takže teraz by som mal na koho údaje registrovať AdSense účet? Na rodiča alebo na seba ale dať iný vek?
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa MartinPillar »

Ak máš účet v banke tak na seba. Ak nie tak na niekoho iného, kto ho má. :D
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Chris »

Ucet nechaj na svoje meno a dane neries. Tie treba platit ak ti dosiahne prijem 1 901,67 eur, co sa ti s adsense asi za rok ani par asi s adsense nepodari. Na to by si potreboval brutalne velku naustevnost z unikatnych IP adries a aby ti klikali na reklamu pravidelne. Plus unikatny text, ktory ti podla ich nejakych algo ohodnoti jeden click.

Cize kludne sa regni, autorizujes account a uvidis kolko vlastne na adsense zarobis. Az budes mat zarobene 2000eur, potom ries dane a normalne podas danove priznanie na svoje meno, ako studenti z brigad. :)
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

Super, vďaka za "jednoduché" zhrnutie. Už len jeden dotaz.. ak budú overovať, či som to ja.. nebude prekážať, že budem mať iný vek na google účte (+1 rok)?
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Dana »

Nemusel si meniť vek, ved nezakázal by ti to nikto.
Google pravdepodobne zasiela zoznamy daňovým úradom a tí keby veľmi chceli si budú brať v prvom rade na mušku tých, ktorí si nesplnili nejaké povinnosti, darmo že dane riešiť netreba. Je to služba poskytovaná verejnosti a nedá sa to už zaradiť medzi „pasívne príjmy“ Teda už sú s tým spojené aj papierovačky a kto si ich nesplní pokuty aj za drobnosti môžu pekne naskákať. Dokonca aj účet by nemal byť súkromný, ale vyslovene určený na tieto platby /spojený s podnikaním/, aby sa to dalo ľahšie kontrolovať.
Ale nechcem strašiť, mali ste minule písané, že kontroly na dane z príjmu sa zatiaľ nerobia, len neviem, či sa dá na to donekonečna spoľahnúť.
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Chris »

Dana, naco ho strasis ? Uz vidim ako google zasiela informacie danovym uradom, alebo ho budu nahanat za dan zarobenu na adsense.

Na zarobenie 500e mesacne potrebujes portal ako bazos.sk napr. plus je student cize do 1900e je oslobodeny od dane.
Najprv nech zarobi a potom nech riesi dane :)
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Dana »

Pre daň by ho nenaháňali, lebo žiadnu by zrejme nemal. Ale nedá sa skutočne vylúčiť, či google nemôže zasielať daňovákom výkazy o svojich platbách a tie by sa potom mohli porovnávať s výkazmi, ktoré si majú podávať aj príjemcovia platieb. Ide o to, či by sa tam uvádzali aj osobné údaje alebo nie. Ak nie, tak ťažšie na to dôjdu, v opačnom prípade je to horšie. Ak by zistili, že niečo nesedí, vieš ako by to potom bolo. Najprv, že nemáš povolenie na podnikanie, potom, že si sa neregistroval, nepodával súhrnné výkazy, do toho by sa mohla ozvať ešte aj zdravotka.....
Ja sa v tých veciach nevyznám, možno by účtovníci vedeli ako také výkazy vyzerajú a kde všade sa zasielajú, ale to riziko tu proste je.
Sú to nehorázne voloviny pre tých pár drobných, ale si myslím, že radšej na to upozorniť.
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

Tak teraz som z toho mimo.. :D Ja očakávam, že až budem mať 18, tak do vtedy sa tam nenazbiera ani 100 USD.. čiže ak potom budem mať nad 18, tak by som si vybavil aj študentskú živnosť a neplatil tak dane, ale mal by som to na papieri. Ale čo sa týka veku, ten sa nebude overovať? Pretože plánujem sa registrovať už teraz, ale dal by som si +1 rok života. :D
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Dana »

Zaregistruj sa a daj si pravdivý vek, ved na tom nezáleží či 17, či 18.
Tak kašli na všetky tie papierovačky a nekomplikuj si život, ja myslím, že sa v tom nikto šprtať nebude. Pre takú sumu je to fakt smiešne.
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Chris »

mam par stranok kde je naustevnost 50/denne a za 3-4 roky sa tam ledva nazbieralo 10eur, tak vies kolko potrebujes naustevnost, aby si na jednej zarobil 100USD ? :D

Anyway, par znamych ma par rozbehnutych portalov/YT kanalov a uz odtial vybrali niekolkokrat po 70$ a nikoho/nikdy nezaujimali tie vybra za poslednych 4-5 rokov. Tusim adsense posiela US seky, ktore si nechas preplatit a ma povinnost zbierat info o daniach len pre US citizenov. :D
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

Mám web s 70.000/mesiac, čiže možno by sa to mohlo trocha oplatiť. Ak nie, tak aspoň získať nejaké štatistiky do budúcna.
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

A čo sa týka veku, tak mi nedovolí registrovať sa ako 17 ročnému.
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Dana »

Myslela som, že sa to dá, aj pri nižšom veku, len muselo by to byť so súhlasom rodičov, lebo pri nejakom prúsere by boli do toho tiež zatiahnutí.
Ak si dáš teraz nepravdivý vek, asi budeš mať problém si ho v budúcnosti zmeniť za pravdivý, ak by si náhodou chcel vyhovieť našej byrokracii a mať to papierovo v poriadku.
Na niekoho iného to tiež nie je jednoduché dať, môže mu to spôsobiť len zbytočné komplikácie.
Je pravdou, že zatiaľ sa tým nezaoberá nikto, ale či to vydrží ďalších 10-15 rokov nikto nevie.
Či by si si dal peniaze vyplatiť teraz alebo až po 18-ke by bolo úplne jedno, na papierovačkách to nič nemení a daň z príjmu by si aj tak zatiaľ platiť nemusel.
Viacerí to však určite načierno robia, lebo nemajú možno ani potuchy, čo to obnáša. Len treba myslieť na to, že ak by raz došlo k pruseru, pokuty za nesplnenie si povinností by výrazne prevyšovali zárobky. Preto neviem, či to naozaj stojí za to. Aspoň do tej 18-ky by si mal počkať a potom sa rozhodnúť
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Dana »

Chris napísal: Anyway, par znamych ma par rozbehnutych portalov/YT kanalov a uz odtial vybrali niekolkokrat po 70$ a nikoho/nikdy nezaujimali tie vybra za poslednych 4-5 rokov. Tusim adsense posiela US seky, ktore si nechas preplatit a ma povinnost zbierat info o daniach len pre US citizenov. :D

V tom článku, čo som tu dala link, spomínajú irsky google /členský štát eu/ a ty píšeš o US.
Mohol by to byť rozdiel z pohľadu registrácie DPH s kým máte uzatvorenú zmluvu, ale je kľudne možné, že iba platby nabiehajú od US googlu a zmluva je v skutočnosti s írskym. Postupuje sa podľa pravidiel s kým je uzatvorená zmluva. Takže byrokratická registrácia k DPH /aj ked sa neplatí/ spojená s elektronickým podávaním výkazov /prijaté platby/ je asi vysoko pravdepodobná.
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa MartinPillar »

Tomix napísal:Mám web s 70.000/mesiac, čiže možno by sa to mohlo trocha oplatiť. Ak nie, tak aspoň získať nejaké štatistiky do budúcna.
70000 unikatnych navstevnikov za mesiac? A mohol by si nam povedst aspon ramcovo comu sa ten web venuje?
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

Asi sme sa nepochopili. Môj web má 70.000 zobrazení stránok mesačne a zaoberá sa seriálmi. Funguje už asi druhý mesiac.
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa MartinPillar »

Ok a kolko ma unikatnych navstevnikov?
Dolezite je tiez sko dlho sa jeden navstevnik zdrzi na tvojej stranke.
Taktiez ak chces pouzivat adsense je dolezite si zistit kolko za klik na reklamu dostanes na zaklade klucovych slov z Google.
Za niektore sa plati aj 2-3 eur za klik a za velku vacsinu vsak iba nejakch 0.05.
Na reklamu klika 1-2% zobrazenia stranok.
Ak mas velky traffic, potom adsense nemusi byt najlepsi sposob ako zarabat na stranke, najma ba Slovensku a CR sa plati malo za klik.
Mozno vy si skor mohol predavat svoj vlastny produkt, resp. Produkt niekoho ineho cez vhodny affiliate program.
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

11.000 návštev, priemerné trvanie na stránke 16:25. Už som uvažoval aj o tom, že by som vytvoril sekciu na predaj tričiek, no neviem, ako je to s právami na potlač tričiek Simpsonovcov a podobne. Či je potrebne zakúpiť nejakú licenciu alebo ako... No ak by tie licencie boli potrebné a stáli by veľa, tak by som zatiaľ predával trička s názvom stránky. Uvažoval som, že to by som ani nemusel daniť. Mohlo by to byť robené spôsobom dobierky, ako sú napríklad riešené inzertné portály, ak predávam svoj produkt. V týchto veciach sa nevyznám.
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Dana »

Určite by si musel mať zakúpenú licenciu a to by lacná záležitosť nebola.
Na tieto veci už budeš musieť viesť aj účtovníctvo, takže niekoho si na to budeš musieť nájsť.
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

Účtovníctvo, dane a veci okolo toho by som musel riešiť aj keby som mal trička s názvom svojej stránky?
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Dana »

Cez inzerát sa obvykle predávajú veci, ktoré si pôvodne robil/kupoval pre seba. Len už sa stali nadbytočnými a nepotrebnými, tak sa ich chceš zbaviť.
Tu by bolo jasné, že tie tričká sú nakupované a predávané len za účelom dosiahnutia zisku. Čiže už ide o podnikanie, na ktoré zase musíš mať povolenie a samozrejme už ti z toho vyplýva aj viac povinností. Povedzme, že to účtovníctvo by si ešte nemusel, ak je to robené len v malom, ale nejakú evidenciu by si robiť musel. Máš tu výdavky /nákup tričiek, materiál na podtlač/ a na druhej strane príjmy /tržba/ Musíš kupujúcemu vystavovať doklady, poskytovať záruku, prijať tovar späť do určitého času ...... už by sa ťa týkalo všetko okolo zásielkového predaja na rozdiel od inzerátu kde tieto povinnosti nemáš.
Jasné, že aj dane by si riešiť musel. DP by si tu už musel podávať, ak by ti tržba prekročila 1901 €, aj ked daň by si ešte platiť nemusel.

P.S. Oceňujem tvoju snahu a šikovnosť a držím ti palce.
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

Super, ďakujem veľmi pekne. Ešte ak môžem... tak čo sledujem aj iné stránky, tak dosť veľa z nich využíva aj reklamy od Sklik-u. Má to nejaké výhody v porovnaní s Google AdSense?
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa MartinPillar »

S 11000 navstevnikmi mesacne v tvojom segmente odhadujem prijem z adsense na 30-60 eur mesacne.
Tomix
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 29 06, 2015 8:05 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Daň z Google AdSense

Príspevok od používateľa Tomix »

Skúšal som AdSense - registroval som a skúsil požiadať o službu na web. No ešte v ten deň mi prišla odpoveď, že vraj na webe nie je dosť obsahu alebo vraj neoprávnený obsah. Pritom ja len na seriály odkazujem. Takže tiež nechápem kritéria AdSense... Preto by som chcel vedieť niečo bližšie k Sklik-u, či má s tým niekto nejaké skúsenosti.
Webstránky, webdizajn: http://tomixdesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď

Návrat na "Dane a naše investície"