Obchodovanie na burze

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Palo88
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne 02 02, 2014 7:46 pm

Obchodovanie na burze

Príspevok od používateľa Palo88 »

Dobrý deň
Mám pre vás revolučný systém obchodovania na burze zvladnutelne aj pre úplného začiatočníka viac informácií pošlem mailom petrik.pavol88@gmail.com
Hawk
Active Member
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Po 14 05, 2012 7:31 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Obchodovanie na burze

Príspevok od používateľa Hawk »

s tym tu nepochodis, revolucionarov tu uz bolo zopar...
petok
Active Member
Príspevky: 144
Dátum registrácie: So 06 08, 2011 11:52 pm

Re: Obchodovanie na burze

Príspevok od používateľa petok »

Palo88 napísal:Dobrý deň
Mám pre vás revolučný systém obchodovania na burze zvladnutelne aj pre úplného začiatočníka viac informácií pošlem mailom petrik.pavol88@gmail.com
co k tomu dodat, podvod
"Rád by som Vám ponúkol možnosť ako investovať a hlavne zarobiť. Zisky nabiehajú každý týždeň v sume od minimálne 5€ až po niekoľko tisíc. Záleží od šikovnosti.
V podstate je to klasicky "mlm" avšak oveľa vylepšená a úspešnejšia!Hlavnou výhodou je aj to, že na Slovensko a Česko to ešte poriadne nedorazilo a skoro vôbec tu o tom nikto nevie a to je veľká príležitosť.Momentálne nastáva veľký "boom" v krajinách ako sú V.Británia a veľká čast štátov EU.Každý deň približne 1000 nových registrácií (počet sa dá sledovať na istej tabuľke). Príklad stačí Vám zohnať 3 ľudí a máte každý týždeň 75€!Vaša jediná investícia bude kúpa najnižšieho balíčku BROKER v hodnote 95€. Takže v podstate Vaša investícia sa Vám vráti v priebehu 2 týždňov.
Je to úplne jednoduché nič komplikované v prípade ďalších otázok rád odpoviem a vysvetlím všetko potrebné- Email : petrik.pavol88@gmail.com prípadne možnosť pozrieť aj video xxxxxxxx.
Oficiálna stránka kde si môžete pozrieť viac vecí je : xxxxxxxxxxx
A na záver by som chcel povedať o tom že sám som do tohoto investoval a taktiež ľudia cez ktorých som sa k tomuto dostal ( Španieli) sme celkovo investovali niekoľko stoviek eur! Sme tím ľudí ktorí vyhľadávajú takéto stránky a príležitosti a celkovo sme momentálne vo viacerých takýchto veciach kde sa celkovo investovalo niekoľko tisíc eur!"
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Obchodovanie na burze

Príspevok od používateľa davoo »

Mám vážny záujem. Napíš mi na chod.odrbavat.inde@gmail.com.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Obchodovanie na burze

Príspevok od používateľa Istiach »

Ja mam tiez vazny zaujem, a podelim sa s tebou o 90 percent zisku. Staci aby si investoval miesto mna za svoje a potom mi zo zisku vyplatil 10%. ruku na to?
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"