DOTAZNÍK: cenové metodológie

Čo sa inam nehodí, ale máte potrebu to napísať
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
rokunek
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So 09 04, 2016 9:46 pm

DOTAZNÍK: cenové metodológie

Príspevok od používateľa rokunek »

Dobrý deň prajem všetkým,

predovšetkým pevne dúfam, že bude tento príspevok v poriadku s pravidlami fóra.

Rád by som vás poprosil o vyplnenie dotazníka, ktorý vám nezaberie viac ako 5 minút. Je jednoduchý a krátky. Prečo sem píšem? Dotazník je pre účely Diplomovej práce, je úplne anonymný a je zameraný na metodológie dopytovania sa v prieskumoch na cenu. Nakoľko tu, ako som pozeral, sa sústreďuje pravdepodobne veľké množstvo podnikateľov, tak predpokladám, že viacerí už realizovali dotazník a vo väčšine prípadov bola súčasťou toho dotazníka aj cenová otázka.

Veľmi pekne by som vás teda poprosil o vyplnenie. Ak by ste prípadne dotazník v minulosti nerealizovali, ale prečítali ste si toto do konca a máte vo svojom okruhu niekoho, kto dotazník realizoval, tak by som bol viac než vďačný, ak by ste to posunuli ďalej.

Link na dotazník - http://goo.gl/5NDO2z" onclick="window.open(this.href);return false;

Ešte raz vopred veľmi pekne ďakujem za vyplnenie a pevne verím, že tento príspevok je v poriadku.

Ďakujem.

S pozdravom,
rokunek
rokunek
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So 09 04, 2016 9:46 pm

Re: DOTAZNÍK: cenové metodológie

Príspevok od používateľa rokunek »

Ďakujem všetkým, ktorí dotazník vyplnili! Ďakujem vám veľmi pekne za váš čas!

Dotazník som ukončil, tak aby to tu nestrašilo, tak to môže admin pokojne odstrániť časom.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem pekný zvyšok večera!

S pozdravom,
rokunek
Napísať odpoveď

Návrat na "Off topic - nie len investovanie"