10 rokov na fore

Čo sa inam nehodí, ale máte potrebu to napísať
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Aurelio
Gold Member **
Príspevky: 309
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 9:51 pm
Been thanked: 1 time

10 rokov na fore

Príspevok od používateľa Aurelio »

jejda ani som si to neuvedomil a pred dvoma dnami som tu mal 10 rokov od registracie :-D

bol som vtedy stredoskolak, na forum som uz chodil dlhsie, ale zaregistroval som sa az ked som chcel poradit na nejaky produkt od sporitelne, lebo som videl reklamu v casaku profit, ktory som vtedy mal predplateny :D

odvtedy prebehlo vela casu, vela sa zmenilo a vela ste mi pomohli, nasiel som tu strasne kvantum rozumov, dobre odkazy, dobre knihy a nazory. dakujem vsetkym za kazdy prinosny prispevok.

PS: dufam, ze o 10 rokov vam tu budem moct napisat zas :D
Power of Knowledge
SomPanko
Silver Member *
Príspevky: 202
Dátum registrácie: Pi 01 09, 2017 4:14 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: 10 rokov na fore

Príspevok od používateľa SomPanko »

Neviem, či ti mám k tomuto jubileu zagratulovať alebo ako inak an to reagovať... :D V každom prípade je to naozaj pekne dlhá doba venovania sa niečomu a určite už máš aj dosť našliapnuté k bájnym 10 000 hodinám. Chcel by som sa ťa opýtať, či sa investovaním/trejdovaním aj živíš alebo je to skôr koníček a príprava na starobu? :)
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: 10 rokov na fore

Príspevok od používateľa Pette »

Gratulujem, tiez ako kukam :) Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 4:59 pm
Aurelio
Gold Member **
Príspevky: 309
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 9:51 pm
Been thanked: 1 time

Re: 10 rokov na fore

Príspevok od používateľa Aurelio »

SomPanko napísal:Chcel by som sa ťa opýtať, či sa investovaním/trejdovaním aj živíš alebo je to skôr koníček a príprava na starobu? :)
konicek a priprava na starobu. resp pevne verim, ze predcasny dochodoch. idealne by som chcel zit z dividend v roku 2035. zivit sa s tym nemam sancu, kedze moj zainvestovany kapital ma menej ako 6 cifier.

pette: tiez dlha doba, to uz malemu pettemu taha na jedenast :D
Power of Knowledge
Napísať odpoveď

Návrat na "Off topic - nie len investovanie"