Voľby 2012 hlasovanie

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Koho budete voliť v roku 2012?

SDKU
2
6%
SMER
2
6%
SAS
8
23%
KDH
2
6%
Obyčajní ľudia
13
37%
Most híd
1
3%
SNS
0
Žiadne hlasovania
99%
0
Žiadne hlasovania
SMK
0
Žiadne hlasovania
HZDS
1
3%
KSS
1
3%
Nepôjdem voliť
5
14%
 
Celkom hlasov: 35

Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa filip glasa »

tuším sme tu už podobnú tému mali, ale teraz vieme kto bude kandidovať a asi aj lepšie kto ako hlasovať. Tak poďme na to.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2824
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 50 times
Been thanked: 112 times

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa Rokosák »

Poznam jedneho, ktory bude hlasovat za NaS cislo 13.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa filip glasa »

už to tam neviem pridať, lebo by zmizli všetky doterajšie hlasy. Šak nech dá SNS je to +- to isté.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa filip glasa »

OL NO - Obyčajní ľudia a Nezávislé osobnosti, majú v ankete skratku Obyčajní ľudia. Už to nebudem meniť, lebo by sa možno zmazali výsledky.
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa slimak »

https://www.nike.sk/app/kurzovaPonuka/" onclick="window.open(this.href);return false;
cislo zapasu 6988 sa myslim vyplati. Za mesiac mate 80% vynos. Stavil som aj na fesakov Miklosa a Rasiho.
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa rabdo »

malá štatistika kandidátky za región Liptova
počet strán na kandidátke - 26
počet kandidátov spolu - 2967 ( aj s odídencami z OLaNS )

kandidáti za Liptov - 39 (čo je len 1,31% zo všetkých kandidátov)
s toho za dolný Liptov - 14 (Rbk), za stredný - 22 (LM), za horný - 3 (LH)

najvyššie nasadený je pán Pavel Šimon(LM) za stranu č.19 +1 HLAS na 6. mieste
a pani Martina Polónyová (LM)za stranu č.1 ZELENÍ na 7. mieste

počet kandidátov za jednotlivé strany:
1-2 ks
2-1 ks KDH
3-7 ks SDĽ (tu ich je najviac) nechápem... :roll:
4-3 ks SNS
5-2 ks OL a NO
6-3 ks SAS

7-1 ks
8-0 ks
9-1 ks
10- 3 ks
11- 2 ks SMER (aspoň že tu je ich menej)
12- 0 ks
13-2 ks
14-3 ks KSS
15-1 ks
16-1 ks MOST-HÍD
17-2 ks 99%
18-0 ks HZDS
19-1 ks
20-0 ks
21-0 ks
22-3 ks SDKU-DS
23-2 ks
24-0 ks
25-0 ks
26-0 ks
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa Pette »

Co sa tyka politiky, som realista. Lakadla v podobe mafiokracie, ktora vladne na Slovensku su pre vacsinu politikov na vsetkych urovniach alebo dosadenych ludi privelke, a preto sa kradne.

Co ale predvadzaju politici a nominanti v sprave statu, je na zaplakanie. Neschopnost je slabe slovo.

Volby 2012 su naozaj smutnou prehliadkou vysmechu. Starych stran typu SDKU, SMER atd - je im uplne jedno, co natrepu a naslubuju. Novych stran typu SaS, ktori stavili na klamstva a pokrytectvo a tlacia dalej do svojej par percentnej skupiny ludi, buduju si doslova sektu. Most Hid, ktory ani ziadny program nema, staci reklama po madarsky.
Extremov typu 99 percent, dalsieho z radu projektov dam 10 mil eur a budem v parlamente (po ANO, SaS....)
Neviem, ci plakania alebo smiechu nad Mojsejovou?
Anny Malikovej - ktora nechape, ze je NULA.
Slotu, ktoremu je to jedno, ma dost.
Matovica, ktory hra a skusa trpezlivost aj jeho kandidatky, aj citatelov jeho novin.

Bohuzial, toto je Slovensko 2012
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7067
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 149 times
Been thanked: 283 times

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa jogo »

Ze to na celostatnej urovni dopadne tak, ako to dopadne, sa uz nedivim. Ved vacsinu ludi v parlamente ani nepozname,tak ako mozme vediet, koho volit.

Zasnem ale nad dedinou, kde sa ludia osobne poznaju a predsa si zvolia starostu, ktory kradne a podvadza, kde sa len da. A dedinu je schopny zadlzit na pokraj krachu. Keby bral provizie len z toho, co obec dostane ako prijem za dany rok, tak by mi to az tak nevadilo. Ale ze naberie pozicky, zacne vo velkom stavat(a brat z toho provizie) a po skonceni volebneho obdobia sa zisti, ze obec je na pokraji krachu....komu to dat za vinu?
Myslim,ze je to jasne...volicom preto, ze tak volili a nevolicom preto,ze nevolenim dovolili sa stat starostom necestnemu clovekovi. A vsetkym, ze proti takemu hospodarenu nic nerobia..
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa slimak »

slimak napísal:https://www.nike.sk/app/kurzovaPonuka/
cislo zapasu 6988 sa myslim vyplati. Za mesiac mate 80% vynos. Stavil som aj na fesakov Miklosa a Rasiho.
Dnes je uz na Smer , ze vyhra v BA kraji len 1,35. Pojde este dole. Kto by chcel vsadit na SDKU(resp. znizit si riziko, ja som to urobil pri Miklosovi vs Zitnanska), na co je este cas. Je tam lepsi zapas , ze SDKU v celostatnych volbach bude mat SDKU viac ako 9,4%, kurz je tam 3,9.
SDKU malo podiel svojich volicov v BA kraji aj v roku 2006,aj 2010 24%, Smer 9%. Teda mne vyslo, kym nebude mat vysledok SDKU v celostatnych 13%, nema sancu v BA kraji predbehnut SMER( do vypoctov som daval tie najlepsie alternativne cisla pre SDKU, teda konzervativne). Aj keby som sa nieze mylil, ale neviem, v BA by sa sa vymkla z 11% sa tu uz ani neda.

Este ten prepocet. Dnesne preferenci Smeru 37%*0,09=3,33 a SDKU 13%*0,24=3,12. Ja som si to namodeloval v excely teda viac parametrov. V 2010 bola v BA kraji nadpriemerna ucast 62%.
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa slimak »

Napríklad, na možnosť, že Dzurindovci si pripíšu volebný zisk viac ako 9,4 percenta je totiž v Niké vypísaný kurz 5,67:1.
http://aktualne.atlas.sk/dzurinda-z-vas ... /politika/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak v den ked som zacal o stavkovani pisat bol kurz na Smer 1,8, ze vyhra v BA(resp. nad SDKU). Dnes mate 5,67 nato ze SDKU bude mat viac ako 9,4% v celostatnych volbach.

5 euro na SMER vyhra 9 poplatok 25 centov.
1,2 eura na SDKU ze bude mat v celostatnych viac ako 9,4% vyhra 6,8, A poplatok 0,06.

Su tri moznosti.
SDKU bude mat menej ako 9,4% teda ista vyhra 9 eur a vlozene aj s poplatkymi 6,51. Cisty vynos 38 %.
SDKU v celostatnych bude mat viac ako 9,4% a v BA kraji prehra, teda vyhra aj 9 eur aj 6,8 . Cisty vynos 242%.
SDKU bude mat viac ako 9,4% aj vyhra v BA kraji. 6,8 a cisty vynos len 29 centov, teda cisty vynos 1,8%

Potom je aj stvrta moznost ze uplna prehra , ze v BA SDKU vyhra a v celostatnych bude mat menej ako 9,4%.

Pravdepodobnost podla mna 70% prva, 27% druha, 3% tretia, stvrta 0%.

--------
Ja osobne som stavil len za stovku + dalsie kurzy(zapasy). A spekulujem ze zajtra vsadim na SDKU(ze budu mat viac ako 9,4%) teda na na druhu moznost. Dosial to nemam. a 242% je uz lepsie ako 71%. Volicov co nechcu fica naisto musi byt aspon 15-20%. To su volici SaS a SDKU. V BA kraji mali SaS v 2010 druhu najpocetnejsiu skupinu 18%, SDKU 24% a Smer 9% z celostatnych vysledkov. Ale volici SaS v roku 2010 niesu SDKU volici, znich len 18% v 2006 volilo SDKu a 31% volilo Smer. Teda na pade SaS by mal skor mozno zarobit Smer ako SDKU.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa Pette »

Moj odhad volebnych vysledkov:

(o tyzden v nedelu uvidime, som zvedavy:)

ucast - 51,5 percenta

SMER - 39
KDH - 11
SDKU - 8,5
SAS - 5,8
MOST-HID - 8,4
OLNO - Matovic - 6,1
SNS - 3,5
99 percent - 1,5
Mojsejova - 1,4
ostatni - 14,8
experience
Active Member
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Ne 12 09, 2010 8:46 am

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa experience »

Ja som zvedavý, kto z trojlístku SDKÚ, SaS a Oľano ostane pred parlamentom. KDH a aj Most majú účasť v podstate istú, myslím, že aj SDKÚ sa asi dostane ďalej. Matovič v prieskumoch skáče hore dole, SaS si zavarila Sasankou. Čakajú nás napínavé voľby, i keď podľa mňa s jasným výsledkom: Buď bude vládnuť Smer sám, alebo s KDH, možno Mostom.
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa kolega »

Fuha odhadovat percenta aj na desatinne miesta je odvazne ale oky inak moze byt .. 99 ako mojsejova ? to bude pre nu zadostucinenie :-D
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa Brani »

A nepočítate so scenárom, že kvôli pochybným hárkom 99% spochybní výsledky volieb strana, ktorej výsledky nebudú pasovať? (Možno samotná 99%, alebo SDKU ak budú mať pod 5%).
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
experience
Active Member
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Ne 12 09, 2010 8:46 am

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa experience »

Brani napísal:A nepočítate so scenárom, že kvôli pochybným hárkom 99% spochybní výsledky volieb strana, ktorej výsledky nebudú pasovať? (Možno samotná 99%, alebo SDKU ak budú mať pod 5%).
Isteže je to možné. Ale jedna vec je fakt zaujímavá, ako klasické akože pravicové strany (SDKU, KDH, Most, SaS), akože ľavicový Smer a aj Matovič bojujú proti 99%. Nie som naivný, aby som podľahol tomu, že strane 99% ide o niečo iné ako o nasýtenia seba a svojich sponzorov, ale tento útok na túto stranu je neskutočne masívny. Hoci v prieskumoch je pod 5%, len v jednom vyskočila, ale aby sa venovala pozornosť takejto strane mi podsúva otázku, že prečo? Iste je plná skorumpovaných ľudí, ale to sú vlastne všetci, tak zlodeji nechcú medzi seba ďalších zlodejov? Má táto strana nejaké ďalšie materiály na súčasné strany? Boja sa personálneho obsadenia alebo pozadia tejto marketingovej strany zrejme so značným finančným zázemím? Prečo sa ju snažia tak intenzívne spochybniť? Aby bolo jasné, nikdy som ich voliť nechcel a ani nebudem, ani ich neľutujem, lebo mať v parlamente takých ľudí by bola pohroma, ale o čo tu ide, že všetkým tak záleží na diskreditácií tejto strany...?

A spochybnenie volieb v tejto atmosfére by naozaj bol zlatý klinec tejto komédie. Horšie, že následky už nebudú také úsmevné.
Používateľov profilový obrázok
senor valasco
Silver Member *
Príspevky: 264
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 12:32 pm
Bydlisko: HUMENNE
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa senor valasco »

slimák, čo hovoríš na toto? je šanca?
tiket
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa slimak »

sanca je , co ja viem na 80% by ti to malo vyjst. Ale ja by som to nedaval. SMK je zbytocne velke riziko k vynosu. Celkovo najvacsie je to , ze bude mat Smer menej ako 41,5%. Tu zalezi od ucasti. Ktora bude zrejme menej ako 53,5%.
Ak by malo SMK presne tolko isto volicov(109000) ako v 2010, ale ucast by bola 50%, su v parlamente. U Smeru(860 tisic) by to bolo presne 40%. Tu by som povedal, ze by ich mohol mat o nejaku desiatku tisic viac.
Smer potrebuje na 41,5% , 4,3miliona *0,5*0,415= 892 250, co by mozno realne mohlo byt.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa filip glasa »

neviete koho volit? u je pomocka:
Obrázok
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa Brani »

Netajím sa tým, že v minulosti som považoval Smer za menšie zlo (vždy som ale volil z recie KSS). To je ale minulosť. Teraz sa obávam, že práve nízka účasť veľmi pomôže práve Smeru a ten prevalcuje všetko.
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa filip glasa »

" Podľa očitých svedkov sa jeden z členov volebnej komisie opil a odišiel do susednej obce, kde ďalej popíja v miestnej krčme." :-)
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa Pette »

TAK, je rano po a mozeme hodnotit.... bol som optimista, aj pesimista, celkovo by som sa tymto zivit nemohol:)
Pette napísal:Moj odhad volebnych vysledkov:

(o tyzden v nedelu uvidime, som zvedavy:)

ucast - 51,5 percenta REALITA: 59,11 - pozitivne prekvapenie. aj ked prislo hodne ficovolicov.

SMER - 39 REALITA:44,41 - netreba komentar, 1,134 miliona volicov je psycho. fakt psycho.
KDH - 11 REALITA:8,82 - ukazuje sa, ze skoro nikdo novy ich nevolil. lipsic a prochazka su nadej o 4 roky.
SDKU - 8,5 REALITA:6,09 - ak dzurinda s miklosom okamzite neodstupia... budu to mat tazke. z 15 percentnej strany na takuto uroven...
SAS - 5,8 REALITA:5,88 - vyborne som trafil. tak im treba. zelal som im vypadnutie z parlamentu, nepodarilo sa, bohuzial.
MOST-HID - 8,4 REALITA:6,89 - okej, akurat vysledok.
OLNO - Matovic - 6,1 REALITA:8,55 - pozitivne ma prekvapil. fakt ukazka kvalitneho marketingu a sily tradicnych medii typu noviny zadarmo.
SNS - 3,5 REALITA:4,55 - huraaaaaaaaaaaaaaaaa !
99 percent - 1,5 REALITA:1,58 - vyborny tip, stary Weiss dnes rano bude pocitat stratene miliony eur a tak mu treba! :)
Mojsejova - 1,4 REALITA:1,22 - na obyvacku docela uspech, 31 tisic volicov.
ostatni - 14,8 REALITA:nechce sa mi ratat...
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa Brani »

Osobne ma najviac teší neúčasť SNS v parlamente a totálny krach 99%. K ostatnému sa zatial nevyjadrujem. Mám ale otázočku. Kde nájdem výsledky krúžkovania?? Zaujíma ma hlavne SDKÚ s tými ich dvoma vagabundmi Miglóšom a Dzurindom.
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa slimak »

Zhodnotim moje typovanie. vsadil som celkovo(5 tiketov) spoplatkami za 116 eur, vyhral v cistom(po odratani vkladov,poplatkov a prehier, vsadil som na Miklosa ale to aj zrevidoval a dal som aj 5 eur nato ze bude mat SDKU viac ako 9,4, tam bol pre mna lakavy kurz,ale chcel som sa trosku aj istit) 98 eur. vynos 84%.

K velascovi, ten smer prekvapil. Aj ta ucast. Ale SMK mala tych 109 000 hlasov, rovnako ako 2010. Ja som dufal ze sa dostanu do parlamentu.

Kruzkovanie je tu.
http://nrsr2012.statistics.sk/priebezne ... 0_K22.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Klikni si na stranu. V sdku

Lucia Žitňanská 103 517
Ivan Mikloš 56 771
Mikuláš Dzurinda 27 242
Pavol Frešo 21 768
Magdaléna Vášáryová 19 816
Miroslav Beblavý 15 067
Ivan Štefanec 13 591
Ľudovít Kaník 13 509
Martin Fedor 11 435
Viliam Novotný 10 134
Jozef Mikuš 9 524

Uz len ten vyber mi ukazuje, ze s tou stranou ja nemam vela spolocne.

Inak ja som vcelku spokojni ako to dopadlo. Dopadnut to mohlo len, zle. Aj ked som dufal pri exit poole. Ale prial som si ked uz fica tak solo.
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa Brani »

Ďakujem za link. Kua hladal som to na tom sajte štat. úradu, ale očividne zle. Takže po zhliadnutí tohoto ja musím konštatovať, že som neni spokojný. Ale vôbec. Dúfal som, že SDKU a KDH sa očistia od politických dinosaurov a SaS od Sulíka. Škoda.
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa kolega »

tak hura je to jasne sme oranzovi, co uz aspon bude jasne aky je smer (ustavnu vacsinu nema) a mozno sa ludia aj politici o 4 roky umudria.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa filip glasa »

sedem názorov o voľbách 2012:
http://komentare.sme.sk/c/6295410/dobre ... pravy.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa Brani »

Dve moje rozčarovania. Prvé moje rozčarovanie je, že Gučík má byť ministrom kultúry??? To akože vážne?? Bez srandy??? :shock: :shock:
Druhé moje rozčarovanie. Ficko ešte ani nezačal vládnuť a banky už ZASE zvýšili poplatky. To keď im nacapí bankovú daň, tak akože znova zvýšia poplatky??
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15786
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Brani napísal: Ficko ešte ani nezačal vládnuť a banky už ZASE zvýšili poplatky. To keď im nacapí bankovú daň, tak akože znova zvýšia poplatky??
Teraz zvyšujú - dopredu. Potom, ked Ficko vydá zákaz zvyšovania poplatkov, už budú vysmiate...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa filip glasa »

urob si účet v banke kde poplatky nie sú.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa Pette »

Presne tak. Poplatky v banke ma trapia uplne najmenej zo vsetkeho. Zuno, mBank.
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa Brani »

Ja by som aj, ale keďže na svoj osobný mám naviazaný aj firemný (keďže mám oba v rovnakej banke), tak hlavne ten firemný meniť nie je také jednoduché (nahlásiť zmeny všetkým obchodným partnerom a neviem, či nie aj štátnej administratíve :? )
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa filip glasa »

no tie firemne su fakt este len zderstvo. To iste co stoji sukromne 2 EUR/mesiac stoji firmu 5 EUR/mesiac.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľby 2012 hlasovanie

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ministerkou financií môže byť Elena Kohútiková:
http://www.investujeme.sk/tasr-minister ... ohutikova/" onclick="window.open(this.href);return false;
Že by do toho SMER fakt išiel? To by mohla byt docela slušná ministerka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"