Zastupovanie zahramičných firiem

Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy

Zastupovanie zahramičných firiem

Poslaťod ConsultSK Slovakia » Ned 12 03, 2017 9:26 pm

Ak uvažujete o podnikaní ako obchodný partner zahraničnej firmy na Slovensku, alebo v Strednej Európe, radi Vám predstavíme ponuky firiem, ktoré chcú vstúpiť na náš trh a hľadajú obchodného partnera. Viac informácií nájdete na stránkach http://www.consultsk.com.

Niektoré ponuky:

Kyslíkové bary
Talianska firma s takmer 30 ročnou tradíciou hľadá obchodného partnera pre Slovensko, Čechy, Maďarsko a Poľsko, ktorý by uviedol na dané trhy jej výrobky, založené na využití jedinečných a zdraviu prospešných vlastností kyslíka. Vďaka najnovším technológiám, inovatívnym metódam a spolupráci s expertami z relevantných oblastí a s odbornými lekármi vyvinula a ponúka 22 riešení založených na využití kyslíka v oblasti wellness, estetickej medicíny, fitness, ale aj v reštauráciách a baroch, a samozrejme aj pre domáce využitie.

Štýlove / dizajnové skladacie elektrobicykle
Výrobca exkluzívnych skladacích elektrobicyklov hľadá obchodného partnera pre Slovensko, Čechy, Maďarsko a Poľsko. Firma získala množstvo medzinárodných ocenení za dizajn, HiTech Hardware, za inovatívny vynález ako aj ocenenie za trvalú udržateľnosť. Elektrobicykle, ktoré spoločnosť ponúka, sú prenosné, ľahké, skladacie s veľmi špecifickým inovatívnym dizajnom, ktorý umožňuje ľahkú a rýchlu prepravu osôb, a zároveň je možné si ho všade vziať so sebou, keďže sa dá jednoducho zbaliť do tašky. Najnovším prírastkom do portfólia firmy je úplná novinka – elektrický skateboard.

Nano zubné kefky
Anglický výrobca zubných nano kefiek hľadá obchodného partnera pre Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Poľsko. Firma má úspešné zastúpenia na šiestich kontinentoch, v takmer šesťdesiatich krajinách sveta. Zubné kefky z Nano-b materiálu majú životnosť až 6 mesiacov, čo je dvojnásobok oproti tradičným zubným kefkám, a dokážu eliminovať až 99% všetkých baktérií, čo je z pohľadu ústnej hygieny jedinečná vlastnosť, keďže v bežnej zubnej kefke sa nachádza viac ako 10 miliónov baktérií.

Výdajníky vody - exklúzivna ponuka za výhodných podmienok
Americký výrobca výdajníkov vody, ktoré sa vyrába s vlhkosti vzduchu hľadá obchodného partnera, ktorý by ho zastupoval na Slovensku, prípadne v Ćechách alebo Maďarsku. Výrobníky sa používaju v kanceláriach, domácnostiach, na miestach bez prístupu pitnej vody. Kvalita vyrobenej vody so vzduchu je vyššia, ako kvalita vody z kohútiku.
V ponuke sú aj priemyselné a prenostné výrobníky, ktoré sa využívajú napr. pri povodniach a dokážu pokryť spotrebu vody pre väčšie množsto ľudí.
Výrobca ponúka možnosť zvýhodnených podmienok pre obchodných partnerov v Strednej Európe.

Popisovateľné nátery na steny a nábytok
Americký výrobca kvalitných farieb, ktoré premenia steny, alebo nábytok na písacie tabule. Takisto vyrába vinylové samopepiace popisovacie fólie.
Vďaka našim produktom môžete premeniť steny na tabule alebo flipcharty. Výrobky sa používajú v kanceláriach, domácnostiach a školách.
Nalepovaciu tabuľu môžete využiť ako praktický odkazovač, plánovač alebo nákupný zoznam. V školách sa stoly a steny môžu zmeniť na interaktívne plochy pre kreatívnu výuku. Vo firmách naše výrobky podporujú kreativitu a flexibilitu práce.
ConsultSK Slovakia
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned 12 03, 2017 1:43 pm

Späť na Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť