Efektivita textovej led reklamy a Doner KEBAB

Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
rudibaci
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi 13 06, 2014 3:11 pm

Efektivita textovej led reklamy a Doner KEBAB

Príspevok od používateľa rudibaci »

Zdravím, mám 2 prevádzky Kebabu v meste Komárno. Chcel by som akutálne ponuky zobrazovat na LED panely ktorý by každy den aktualizoval moj personal.
http://ledia.sk/led-panely/programovate ... 100cm-prod
Aké máte skúsenosti s taktouto reklamou? Všímajú si to ludia? bude to mať nejaky efekt? chcel by som tam davat kazdy den akciu na iny kebab podla toho čo zoženiem za dobru cenu.
haleluah
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne 04 01, 2015 9:15 pm

Re: Efektivita textovej led reklamy a Doner KEBAB

Príspevok od používateľa haleluah »

Za tie peniaze si daj radšej vytlačiť letáčiky , grafiku si daj spraviť študentom určite to spraví lacno aj kvalitne bude aspoň rád za prácu , vytlač si to v nejakej veľko tlačiarni a bude to lacné. Ak nemáš deti tak to zase daj za dve eura roznosiť študentom po komárne a ak toho natlačíš viac tak aj viackrát za rok , bude to oveľa efektívnejšie . Ten led panel budú vyhodené peniaze do vetra.Už aj hociaky billboardik pri hlavnej ceste ukazujúci šipkou na tvoj kebab a dajme tomu 100 m lepšie pomôže ako kedže to je iba červený nápis na čiernom a ešte ku tomu posúvne veľmi zle sa to číta.
Napísať odpoveď

Návrat na "Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy"