vyroba palenice

Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
peto v
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 19 07, 2015 2:03 pm

vyroba palenice

Príspevok od používateľa peto v »

Dobry den chcem sa opytat ci by mi niekto nevedel poradit ako zacat vyrobou nerezovych malych domacich palenic na vyrobu destilatu ja viem take palenice vyrabat robim uz nejake roky ako pripravar a zvarac nerezovych potruby v mliekarnach a sodovkarnach len nebavy ma po svete stale chodit chcel by som byt z rodinou a mat robotu doma kto by mi vedel poradit a pomoct rozbehnut takuto vyrobu a predavat vyrobky vyrabat viem kadeco len neviem to predat prosim o radu dakujem
peto v
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 19 07, 2015 2:03 pm

Re: vyroba palenice

Príspevok od používateľa peto v »

ahoj nikto mi neviete poradit ako na to ako tie palenice zlegalizovat a vyrabat bol by to super kseft lebo preca z nerezou je dobre platena aj z tigom a malo kto to dokaze vyrobit
ved podte niekto so mnou do toho
jurosk
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ut 27 03, 2012 6:02 pm

Re: vyroba palenice

Príspevok od používateľa jurosk »

Meď je meď.
peto v
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 19 07, 2015 2:03 pm

Re: vyroba palenice

Príspevok od používateľa peto v »

no ja si myslim ze nerez je lepsia
peto v
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 19 07, 2015 2:03 pm

Re: vyroba palenice

Príspevok od používateľa peto v »

ved vsetky pivovary aj taketo zavody su vyrobene z nerezoveho potrubia
haleluah
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne 04 01, 2015 9:15 pm

Re: vyroba palenice

Príspevok od používateľa haleluah »

peto v napísal:Dobry den chcem sa opytat ci by mi niekto nevedel poradit ako zacat vyrobou nerezovych malych domacich palenic na vyrobu destilatu ja viem take palenice vyrabat robim uz nejake roky ako pripravar a zvarac nerezovych potruby v mliekarnach a sodovkarnach len nebavy ma po svete stale chodit chcel by som byt z rodinou a mat robotu doma kto by mi vedel poradit a pomoct rozbehnut takuto vyrobu a predavat vyrobky vyrabat viem kadeco len neviem to predat prosim o radu dakujem
Zo začiatku si to celé prepočítaj pozri si či už slovenské bazáry a potom neskôr aj e-comerce v usa napr. dajme tomu amazom alebo ebay. Spočítaj si všetky náklady a zo zisku si vypočítaj zárobok za hodinu ak teda približne vieš kolko ti trvá spraviť jednu palenicu.

Ak posúdiš všetky rizika a vinde ti to ako ziskový kšeft tak začni predajom na vyššie uvedených stránkach neskôr zapracuj na eshope a marketingu u nejakého študenta čo ti to spraví lacnejšie .
Napísať odpoveď

Návrat na "Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy"