Rada do budúcnosti .

Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Luký123
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ut 22 03, 2016 8:38 pm

Rada do budúcnosti .

Príspevok od používateľa Luký123 »

Dobrý večer chcel by som sa poradiť do budúcnosti. Tento rok maturujem , a podal som si prihlášku na vysokú školu, no neviem či tam pojdem. Chcel by som sa spýtať tých ľudí čo sa s týmto živia , myslím obchodovaním na buzre. Ja sa už tomu venujem 2 roky a celkom sa mi v tom darí a myslím si že je škoda prestať s tým,preto sa chcem spýtať či sa to ostatným vypláca a ako čo je potrebné platiť štátu či stačí iba tých 60€ zdravotnej poisťovni alebo si spraviť na toto živnosť. Dakujem a budem rád ked mi poradíte čo mám robiť.
rasto800
Gold Member **
Príspevky: 397
Dátum registrácie: Ut 14 08, 2012 10:50 am

Re: Rada do budúcnosti .

Príspevok od používateľa rasto800 »

no hlavne ja nevidim problem robit vysku a zaroven byt na tej burze. Teda ak by dovod neist na vysku bolo len to, ze malo casu na burzu. Neviem co presne robis ale zas popri vyske sa daju zvladat aj ine veci. Teda vacsinou, urcite su aj pripady ze nie.
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Rada do budúcnosti .

Príspevok od používateľa futurer »

No hlavne je to supr tema do tohoto vlakna.
rasto800
Gold Member **
Príspevky: 397
Dátum registrácie: Ut 14 08, 2012 10:50 am

Re: Rada do budúcnosti .

Príspevok od používateľa rasto800 »

futurer napísal:No hlavne je to supr tema do tohoto vlakna.
admiiin :) presunut!
Napísať odpoveď

Návrat na "Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy"