Spostredkovatel pre web developing

Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3977
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 489 times
Been thanked: 171 times

Spostredkovatel pre web developing

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Neviete ci exustuje u nas nejaka sluzba/firma, ktora by hladala klientov pre tim developerov ? Cize nieco ako spostredkovanie sluzieb.. Alebo je ttrh u nas uz nasysteny, plny programatorov a web develeoperov ? Totiz jeden kamos sa ma na to pytal a ja neviem, nepoznam velmi tieto sfery... Vdaka za nazor :)
Odoslané z počítača
Aurelio
Gold Member **
Príspevky: 309
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 9:51 pm
Been thanked: 1 time

Re: Spostredkovatel pre web developing

Príspevok od používateľa Aurelio »

iceberg8 napísal:Neviete ci exustuje u nas nejaka sluzba/firma, ktora by hladala klientov pre tim developerov ? Cize nieco ako spostredkovanie sluzieb.. Alebo je ttrh u nas uz nasysteny, plny programatorov a web develeoperov ? Totiz jeden kamos sa ma na to pytal a ja neviem, nepoznam velmi tieto sfery... Vdaka za nazor :)
No klasicki salesaci - obchodnici. Mozu ich bud do firmy zamestnat alebo najat ako contractorov - SZCO. Ponuku si moze zadat sem alebo na nejaku obdobnu stranku zahranicneho trhu, pre ktory programy vyvijaju.
Power of Knowledge
Napísať odpoveď

Návrat na "Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy"