Predám webové šablóny na projekty [Celkový zisk 45 000 EUR]

Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
JigWeb
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi 28 07, 2017 11:59 am

Predám webové šablóny na projekty [Celkový zisk 45 000 EUR]

Príspevok od používateľa JigWeb »

Mám na predaj celkovo 30 webových šablón hotových webových projektov. Nejedná sa o šablóny zo stránok ako Theme Forest alebo podobne. Ide o hotové projekty vrátane obrázkov a grafiky, ktoré som používal na tvorbu nových webov. Končím s tvorbou webov a myslím, že by bola škoda všetky projekty len tak zmazať. Myslím, že by mohli niekomu poslúžiť.

Priemerná cena pripraveného webu bola okolo 1 000 EUR. Zložitejšie weby sa predávali aj okolo 2 000 EUR. Môžem kľudne doložiť aj faktúry. Celkový zisk za dva a pol roka bol cca 45 000 EUR. Mohol by som Vám k tomu pridať kľudne aj môj profil na Code Canyon kde mám tiež nakúpené veci, aby ste nemuseli nič kupovať. Tieto šablóny sú vhodné pre niekoho kto vie tvoriť weby a pozná veci ako FTP alebo CSS. Šablóny Vám môžem poskytnúť aj jednotlivo. Nemusíte kúpiť všetky.

Príprava nového webu je s týmito šablónami veľmi jednoduchá. Nainštalujete si ju behom pár minút. Potom Vám stačí len vymeniť texty, prípadne produkty pokiaľ tvoríte eshop. Ušetrí Vám to veľmi veľa času. Klasicky prezentačný web dokážete urobiť za pár hodín rovnako aj eshop kde nebude veľmi veľa produktov. Za mesiac takýchto projektov viete urobiť aj 10 a keď ich budete predávať za 500 - 2000 EUR podľa náročnosti tak to vie pekne zarobiť. Plus sa to dá aj automatizovať. Môžete osloviť nejakého človeka, čo Vám bude robiť weby a obchodného zástupcu a máte to. Zo všetkým Vám viem poradiť.

Pokiaľ by ste mali záujem tak mi napíšte správu a pošlem Vám kompletný zoznam šablón. Všetky sú nasadené, aby ste sa mohli na ne pozrieť a vidieť funkčnosť. Samozrejmosťou je aj poskytnutie podpory po predaji. Prípadne mi môžete poslať email na jigwebsales@gmail.com.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Predám webové šablóny na projekty [Celkový zisk 45 000 E

Príspevok od používateľa Chris »

ano, ano... preco potom tie weby sam nepredavas ?
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15787
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1386 times

Re: Predám webové šablóny na projekty [Celkový zisk 45 000 E

Príspevok od používateľa JUGGLER »

JigWeb: už neotváraj dalsie vlákno, OK? Stači jedno. My nie sme inzertný portál.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
JigWeb
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi 28 07, 2017 11:59 am

Re: Predám webové šablóny na projekty [Celkový zisk 45 000 E

Príspevok od používateľa JigWeb »

Chris napísal:ano, ano... preco potom tie weby sam nepredavas ?
Pretože už s tým nebudem ďalej pracovať. Weby som tvoril / predával do teraz a mám možnosť venovať sa niečomu inému, pre mňa zaujímavejšiemu a myslel som, že by o veci, čo som urobil za túto dobu mohol niekto mať záujem. Napríklad niekto kto chce rozbehnúť firmu na tvorbu webov ale digitálnu agentúru. Pre mňa to svoj účel splnilo a myslím, že by to mohlo pomôcť aj niekomu inému.
Aurelio
Gold Member **
Príspevky: 309
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 9:51 pm
Been thanked: 1 time

Re: Predám webové šablóny na projekty [Celkový zisk 45 000 E

Príspevok od používateľa Aurelio »

tak si to zautomatizuj, ci si myslis ze zereme seno? ;-)
Plus sa to dá aj automatizovať. Môžete osloviť nejakého človeka, čo Vám bude robiť weby a obchodného zástupcu a máte to.
Power of Knowledge
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Predám webové šablóny na projekty [Celkový zisk 45 000 E

Príspevok od používateľa Chris »

nechapem o co tu ide.
Bud tu daj zoznam sablon co predavas a ci mas k nim doklad a teda aj support na updaty.
ak chces doverihodnost tak aj vypis kde vidno kolko a akych webiv si predal za posledny rok, 2,3,5

a CENU

Lb inak je to mlatenie prazdnej slamy. Nevidim dovod preco by som si nekupil sam sablonu alebo najdes na ruskych strankach kopec .... a mas projektovany nekonecny profit
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
JigWeb
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi 28 07, 2017 11:59 am

Re: Predám webové šablóny na projekty [Celkový zisk 45 000 E

Príspevok od používateľa JigWeb »

Asi sme sa nepochopili. Uvediem príklad. Je niekto kto by sa chcel venovať tvorbe webov alebo urobiť digitálnu agentúru. Začiatky sú vždy najťažšie, pretože človek nemá vytvorené žiadne projekty a nemá z čoho vychádzať. Já mám vytvorené reálne projekty, ktoré tento človek môže použiť na tvorbu svojich nových projektov. Stačí mu, aby si vedel zmeniť obrázky, texty a tak ďalej. Keď si kúpiš šablónu tak tam nemáš väčšinou žiaden obsah. Chcel by si urobiť napríklad nejaký eshop alebo prezentačný katalóg.

Tak by si musel všetko urobiť od základu a tak si môžeš vybrať šablónu, ktorá by sa na to hodila, zmeniť obrázky, nahrať produkty a máš to rýchlejšie hotové. Prípadne môžeš mať človeka, čo s tým vie pracovať a on to môže nachystať. Zoznam šablón pošlem ľudom, ktorý bude mať záujem. Pokiaľ by ťa to zaujímalo tak ti to môžem tiež poslať, samozrejme. Každý s tých projektov obsahuje kód na mieru takže to nie je rovnaké ako keď si kúpiš holú šablónu z internetu. Máš tam nachystané pluginy vhodné presne na ten typ webu a ďalšie úpravy. Písal som, že môžem dodať aj svoj profil na CodeCanyone, takže je jasné, že aktualizácie a tak tam človek tiež má.
Napísať odpoveď

Návrat na "Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy"