Verejná dražba stratených vecí

Zberateľstvo a investovanie: mince, umenie, starožitnosti, fyzicky držané komodity
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
haleluah
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne 04 01, 2015 9:15 pm

Verejná dražba stratených vecí

Príspevok od používateľa haleluah »

Toto ma zaujalo nikde na fóre som to nenašiel tak hádam nevytváram duplicitum. I keď je to taká pecka že som si to najprv chcel nahať len pre seba veď je tu predsa toľko potencionálnej konkurencie :D Veľa z vás určite pozná serialy ako auction hunters,baggage battles atď. kde kupujú ľudia vecí z aukcii a stratené veci niečo podobné organizuje aj slovenská pošta http://www.posta.sk/subory/36857/zoznam ... v-2012.pdf ako kukám tak kukám len z môjho laického očka v danom obore tam vidím minimálne 10 ponúk ktoré ak by sa nejak neskutočne do závratných výšin neprešpikovali na vysokú cenu podobnej tej kúpnej fungl novej čo pochybujem tak je tam potencionálny zisk 10-20 krát čižé tých 1000 % napr. či už také festiny ktoré najlacnejšie idú po 80 e tam sú za 8 , samsung fotoaparaty 10 ks za 200 e , alebo tie topánky , obleky atď . ktorých cena aj keby boli čínske je 10 krát vyššia ako tá začinajúca dokonca taká mačka vo vreci v podobe albumov zo zberatelskými známkami len za 10 e (čo mám mimochodom za dve známky z obdobia rakúsko uhorska).Jednoducho pecka bol by som rád za vaše skúsenosti v niečom podobnóm a váš názor na potencial takéhoto investovania.Ak by človek každý týždeň šiel na aukciu z 500 eur. z znásobením až do tých okolo 1000% (už aj 100% je pecka) tak by to bolo vážne bezkonkurenčné.
dikomix
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Pi 20 06, 2014 3:33 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Verejná dražba stratených vecí

Príspevok od používateľa dikomix »

A je niekde aj nejake info kedy budu dalsie drazby?
Cashflow 101 klub v Bratislave na stránkach klubu
denis1111
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne 23 07, 2017 2:41 pm

Re: Verejná dražba stratených vecí

Príspevok od používateľa denis1111 »

Máte k otázke dikomixa niekto odpoveď? Ďakujem
haleluah
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne 04 01, 2015 9:15 pm

Re: Verejná dražba stratených vecí

Príspevok od používateľa haleluah »

Pravidelné info môžte napr. ohľadom zssk čekovať tu : http://www.slovakrail.sk/sk/sluzby/dopl ... lezy0.html" onclick="window.open(this.href);return false; na konci máte: najbližšia dražba neprevzatých nálezov sa uskutoční 23. marca 2018 v prijímacej budove stanice Košice (priestory pre cestujúcich) o 9:00.

Poštu si treba sám zisťovať dosť ťažko kedže nikde nedávajú veľmi oznam a najlepšie sa spýtať na ich stratách a nálezoch kedy to budú mať.
TomaSo
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Št 06 06, 2019 3:00 pm

Re: Verejná dražba stratených vecí

Príspevok od používateľa TomaSo »

klikam na link a nemozem sa k tomu dopatrat, kde to najdem? Popravde bolo byzaujimave s atakeho niecoho zucastnit
Napísať odpoveď

Návrat na "Alternatívne investície, umenie, starožitnosti, mince, fyzické komodity"