xpartners.com

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty

xpartners.com

Poslaťod palo959 » Uto 06 12, 2018 9:54 pm

Pozdravujem, som tu nový a chcel by som sa podelit o skusenosť obchodovania na burze s pomocou xpartners.com
No nemám sa s čim chváliť ale dopadlo to najhoršie ako mohlo, prišiel som o všetky svoje vklady. Viem že je to moja chyba že som im veril,že niečo vedia ale bohužial nevedia nič, ale maju dosť premakany systém na to aby vás namotali čo najviac. Viem že peniaze už neuvidím ale rozodol som sa zverejniť svoju skusenosť pave preto aby si to mohli všetci ostatni ktorý hladaju nejake ino. o tejto skupine, lebo ked som zacinal ja tak žiadne take podobne príspevky som nenašiel a mozno by to dopadlo inakšie. Ale chcem vám len povedať že ich ulohou je vás obrať o všetky peniaze, budu vas klamať hovoriť polopravdy a nakoniec celu vinu hodia na vás, čo už je vrchol. Nechcem na začiatok vela písať tak keby nejake otázky kludne vám na ne odpoviem.
palo959

Re: xpartners.com

Poslaťod demorez » Uto 06 12, 2018 11:19 pm

mohol by si napisat aj trosku viacej lebo shortovanim, leverageom apod. nie je problem skrachovat ani u najserioznejsie brokera ked clovek nevie co robi.
demorez

Poslaťod JUGGLER » Str 06 13, 2018 12:03 am

Nezverejnil si nič. Ak chceš pomôcť ostatným, tak treba opísať ako ťa obrali o peniaze. Tým, že tieto veci nezverejníš, tak im umožňuješ beztrestne fungovať ďalej a možno kryješ páchanie trestnej činnosti.
In the stock market, timing is everything...
“Bull markets are born on pessimism, grow on skepticism, mature on optimism, and die on euphoria.” Templeton
"be fearful when others are greedy, and be greedy when others are fearful," Buffett
JUGGLER

Poslaťod palo959 » Str 06 13, 2018 11:03 pm

Pozdravujem, No ako by som začal, Na začiatku bolo strašne vela telefonatou o tom ako sa da na tom zarabiť ake je to jednoduche, bezpečne atd. potom ako si otvorite učet tak vám začnu radiť ako a čo máte nakupovať a predávať, kedže pre väčšinu z nás je to španielska dedina tak sa riedime ich radami a názormi. 3 mesiace sme nejakí spôsobom obchodovali a na počudovanie im to celkom vychadzalo a boli sme v miernom pluse, lenže zakaždím ked sa im podaril nejaky obchod nasledoval psichicky nátlak na to aby ste tam vložili stále viac a viac peňazí, no a vlozil som, a odvtedy problemi, obchody zrazu nevychadzali až tak dobre a začali sme sa dostavať do straty. Aj ked sme tuto otazku že ked sa dostaneme dočasne do straty rozoberali už na začiatku, tak vtedy mi tvrdili žeto nieje problem su na to všelijake postupi ( podkupenie, hedžovanie atd.) ani neviem čo to znamena ale spoliehal som sa na to že to vedia oni a že to budu nejakým sposobom aplikovať, ale ich jedine riešenie bolo to aby ste zabezpečil učet čo znamená neustále vkladanie dalších penazí aby ste zachranili tie čo ste tam dali. A viete si predstaviť ako to dopadlo zadlžil som sa až po uši a aj tak to nepomohlo, prišiel som o všetko a nakoniec mi povedal že je to moja vina že som tam nevložil dosť veľa penazí na to aby som zabezpečil učet. A ked som potom čo som skrachoval aj dalej sledoval ako sa vyvíja ten konkrétny obchod tak išiel ešte dalšie dva týždne do mínusu a mna presiačali že už sa to musi kažťdu chvilu otočiť v náš prospech, taže to ma utvrdilo v tom že aj kedy som tam vložil dalšie peniaze tak by som o nich prišiel a oni to bud len tak hadaju alebo to bolo cielene.
Zatial tolko.
palo959

Poslaťod JUGGLER » Str 06 13, 2018 11:43 pm

Čo to znamená, že ,,sme obchodovali,,? Kto obchodoval? Ty, či oni? Kto zadával príkazy? Ako to prebiehalo?
In the stock market, timing is everything...
“Bull markets are born on pessimism, grow on skepticism, mature on optimism, and die on euphoria.” Templeton
"be fearful when others are greedy, and be greedy when others are fearful," Buffett
JUGGLER

Poslaťod pokus » Štv 06 14, 2018 5:52 am

Mna by hlavne zaujimalo, kde na takych ako si ty chodia...
pokus

Poslaťod Alo Bunda » Štv 06 14, 2018 10:23 am

cyperská firma s tel. číslom na SR bez adresy v SR.
https://xpartners.com/sk/kontakt/
Na Slovensku by mali už deti od 1 ročníka základnej školi učiť ako narábať s financiami a ako sa nenechať odrbať takými neserioznými firmami. Treba osvetu lebo finačná gramotnosť na SR je mizivá. Bohužiaľ slovač je glupa jak talpa a asi tak skoro sa to nezmení.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Obrázok užívateľa
Alo Bunda

Poslaťod palo959 » Pon 06 18, 2018 10:00 pm

Obchodovať znamena, ze oni ti radia čo máš kupiť alebo predať a ty to urobíš, samozrejme že su tam tvoje peniaze a tvoje riziko a straty.
palo959

Poslaťod palo959 » Pon 06 18, 2018 10:04 pm

Suhlasim s tebou, mali by to vyučovať, ale ked som zacinal a zhánal nejake info, tak som nenašiel žiadne diskusie že su to podvodníci a podobne, takže treba o tom hovoriť.
palo959

Poslaťod Istiach » Uto 06 19, 2018 8:26 am

Jasne ze treba. Je super ze si sem napisal a snad to niekomu fo buducna pomoze.
Istiach

Poslaťod palo959 » Uto 06 19, 2018 10:20 pm

Zdravim, neviete ešte o niejako fore kde o takýchto veciac diskutuju aby som tam mohol napísať aj ja. Dakujem
palo959

Poslaťod palo959 » Uto 06 19, 2018 10:27 pm

Existuje niečo take ako napr. ked niekto zadá klučove slova do vyhladavača tak tam vybehne práve ta moja negatívna skusenosť, aby to bolo hned viditeľné, lebo je tom dost vela informacii, ale žiadne negatívne skusenosti.
palo959

Poslaťod Istiach » Str 06 20, 2018 8:31 am

Ako investovat urcite nieje jedine forum je aj porada a dalsie ine. Napis svoje skusenosti vsade. Cim viac tym lepsie.
Istiach

Poslaťod palo959 » Str 06 20, 2018 10:11 pm

Diky, keby ta ešte niečo napadlo tak daj vedieť
palo959

Späť na Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia