UFO - neidentifikovateľné finančné objekty

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

UFO - neidentifikovateľné finančné objekty

Príspevok od používateľa filip glasa »

Dobrý den,

doufám, že Vám nevadí česká návštěva :-) Velice mě potěšilo, že Slovenští bratři mají takovýto hezký web a diskuzi o investování finančních prostředků. Já jsem povoláním právník a také jsem cca 2 roky zpátky uvažoval kam hodit své doposud vydělané finance. Prošel jsem neskutečné množství webových stránek nejrůznějších bank a nebankovních instituci až po investiční fondy.

Řeknu Vám jedno, je velký nesmysl investovat peníze na investiční konta bank, kde Vám nabídnou pár procent za rok. Sám jsem byl z toho velice frustrovaný, protože mi přislo nespravedlivé dostávát za tak velký vklad takto "usmrkané" procenta. Dále byla možnost investovat do nějakého fondu. Tam jsem měl zase strach, že o peníze příjdu. Negarantované fondy nemám v oblibě.

Po těchto malých nabídkách jsem přestal o investování naprosto přemýšlet. Nicméně po nějakém čase mi kolega právník sdělil, že také investuje své peníze. Investoval peníze u soukromé osoby, která mu je zhodnocovala o 5% měsíčně. Říkal jsem si, že to není možné, ale po prohlídnutí smluv s garantovaným zhodnocením jsem se rozhoupal a uložil k němu i své peníze. Své prostředky mám u něj od 28.9.2006 a mohu Vám řici, že takovýto produkt jsem hledal několik měsíců. Perioda vyplacení je stanovena na 6 měsíců, takže po půl roce dostanete krásně vyplaceno 30% svého zhodnocení atd. Takže bych rád upozornil, že tvrdit, že 7-10% roční garantované zhodnocení je poněkud nepravdivé, když existuje 5% měsíční a je zcela seriozní. Ale také podotýkám, že to není žádná instituce, ale čistě soukromá osoba, která zhodnocuje peníze vybraným lidem.

S pozdravem Karel
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: UFO - neidentifikovateľné finančné objekty

Príspevok od používateľa filip glasa »

Dobrý den Fista (Karel), česká návšteva nevadí. Máme tu denne viac ako polovicu českých návštev. Tu si sa naozaj netrafil do cieľovej skupiny. Fajn, že po slovách ako "Švajčiarsko, forex, Dubai" atď. prišli naši starí pyramídoví kreatívci aj na očarujúce slová ako "právnik" a "garancia".
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: UFO - neidentifikovateľné finančné objekty

Príspevok od používateľa Bebe »

Tak pan Karel buď přestal nad investováním přemýšlet, a nebo hledal nekolik měsíců, ledažeby pán Karel hledal pár měsíců bez přemýšlení, snad ten konec svědčí o tom, že to skutečne bylo tak..
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: UFO - neidentifikovateľné finančné objekty

Príspevok od používateľa Istiach »

Celkom by ma zaujimalo, ako sa darilo cez krizu
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"