GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa JUGGLER »

http://www.goldenclub.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.gcp.tym.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.supermilionar.okamzite.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dômyselne premyslené MLM systémy a pyramídové hry.

Dôkaz priamo z ich stránky:
5 nových účastníkov, na pozícii č. 5, tzn. 5 × 5 = 25 na pozícii č. 4, 25 × 5 = 125 účastníkov na pozícii č .3, 125 × 5 = 625 na pozícii č. 2, 625 × 5 = 3.125 na pozícii č. 1, 3.125 × 5 na pozícii č. 0 a to 15.625 účastníkov × 10 EUR (301,26,-Sk*) = 156.250 EUR (4.707.187,50,-Sk*) na Vaše konto, ak sa zapojíte.

V podobných precedensoch NBS zvykne vydať varovanie a vyriecť verdikt, že:

"Ide o nepovolené zhromažďovanie finančných prostriedkov od verejnosti. Uvedená činnosť má znaky pyramídového systému,"

Verejnosti nie je známe stanovisko finančného dohľadu NBS.

Diskusie okolo nich rozoberáme vo vlákne:
http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... &sk=t&sd=a" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa capital »

Dômyselné MLM ako píšeš mudrlant nie sú pyramídové hry. Sám si protirečíš ! Píšeš o MLM, čo je zákonite povolený systém. Nakúp si nejaké knihy o MLM, čo si to môžeš nakúpiť. Ako vieš, že protizákonne zhromažďujeme peniaze ?! Ty všetko vieš, ale o ničom. Len, aby si niečo drysol jak stále. Nič odborné ani logické. Stále sa len tu všetci odvolávate na nejaké zákony. Vy im však nerozumiete, len ich bezhlavo citujete. V tom je tá tragédia Vašej neschopnosti a amorálnosti. Napíš majster na všetko, odborné posúdenie na naše projekty ! Nie bludy.
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa jan »

capital, aby sme to mali prehladne, bez zbytocnych propagacnych reci okolo
1. na zaklade coho poskytujete financne sluzby?
2. uved nazov spolocnosti, ktora za tym stoji. Nie nazvy webovych stranok.
3. mate aj nejake povolenie alebo vyjadrenie od NBS?
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa Brani »

Inak Capital má pravdu. MLM a pyramídové hry je niečo iného. Ale ja mám taký dojem, že v Golden clube to je nejakým spôsobom skĺbené dokopy tieto 2 veci. :?:
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Capital, Brani: nasaďte si okuliare.
Napísal som:
Dômyselne premyslené MLM systémy A pyramídové hry.

Väčšinou ide o MLM.
Vyzbierávanie po 10€ je čistá pyramída:
,,5 nových účastníkov, na pozícii č. 5, tzn. 5 × 5 = 25 na pozícii č. 4, 25 × 5 = 125 účastníkov na pozícii č .3, 125 × 5 = 625 na pozícii č. 2, 625 × 5 = 3.125 na pozícii č. 1, 3.125 × 5 na pozícii č. 0 a to 15.625 účastníkov × 10 EUR (301,26,-Sk*) = 156.250 EUR (4.707.187,50,-Sk*) na Vaše konto, ak sa zapojíte.,,

Je jedno že to nazvú ,,program svojpomoci,, pre mňa je vyberanie peňazí a vyššie uvedená schéma čistá PYRAMÍDA.
A že je to dômyselne premyslené o tom nie je pochybnost.
Pošleš im 10€ a zoženieš minimálne 5 ľudí - to už majú 60€.
Za to ti dajú CD za pár centov (po právnej stránke sa neobohatili zadarmo) a neskôr kartu zliav (rob nám tržby, ty magor).
A nakoniec, keď zoženieš ďalších vkladateľov ti niečo vrátia na účet.
Princíp je jednoduchý: ty zháňaj vklady (tržby) a my ti s tých vkladov (tržieb) niečo dáme.
To ako sa rozvetví pyramída a kolko prináša, to majú pod kontrolou len oni.

Ja nerobím verdikt, či je to protizákonné, ani netvrdím, že Pohlý je podvodník.
Ja robím verdikt, že ide o zavádzanie a nereálne sľuby, ktorými útočia na jednoduchých ľudí.
Všetko je naprogramované tak, že ľudia majú dojem, že ľahko zbohatnú, ale v skutočnosti budú makať ako fretky.

Už som toho napísal a rozobral dosť. Nemienim sa opakovať.

To, či je to protizákonné nech posúdia prokurátori a NBS.

Tí, ktorí naleteli, alebo sa cítia podvedení mali by sa sťažovať na finančný dohľad NBS, alebo podať podnet na políciu.

Dávam otázku do pléna:
Koľko milionárov z Golden Clubu a iných MLM ste už stretli?
Kde sú tie tísíce zbohatlíkov z Golden Clubu, Amway, Herbalife, Avonu, Oriflame a pod.
OK, ..všetky menované okrem Golden Clubu aspoň vyrábajú a predávajú vlastné produkty.
Čo vyrába, alebo predáva Golden Club?
Ilúzie?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa Brani »

Ok, tak pardón. To A som na začiatku prehliadol. V tom prípade sa zhodneme, lebo aj ja si myslím, že ide o skĺbenie týchto dvoch vecí.
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 125 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Takze,pozrel som do registrov a capiltal invest consulting sa nachadza len v registri fyzickych osob.Zvlastne,ze nema zaregistrovanu ani jednu prevadzku a udavaju adresu Kovacska 28,co sa nezhoduje z vypisom z registra.Tam kuka pokuta. Btw Kovacska 28 je adresa mojej byval skoly,kym ju cirkev po restitucii nezacala prenajimat na biznis smykne. :mrgreen:
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa JUGGLER »

kocinavi napísal:Takze,pozrel som do registrov a capiltal invest consulting sa nachadza len v registri fyzickych osob.Zvlastne,ze nema zaregistrovanu ani jednu prevadzku a udavaju adresu Kovacska 28,co sa nezhoduje z vypisom z registra.Tam kuka pokuta. Btw Kovacska 28 je adresa mojej byval skoly,kym ju cirkev po restitucii nezacala prenajimat na biznis smykne. :mrgreen:
Takže sídlia v nejakej bývalej triede.
Ale je to aspoň dobrá adresa - v centre mesta.
Adresa firmy v registri, aj jeho ako dlžníka úradu práce je Fábryho a to je na sídlisku Furča.
Ťažký milionár býva na najlacnejšom sídlisku?
Dosť divné.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
nykkya
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 15 07, 2009 12:19 pm

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa nykkya »

Ano, je komicke, ze Golden Club udajne vlastni nehnutelnosti po celom svete, od Ameriky po Tunisko, ale ich "centrala" sidli v starej rozpadnutej budove byvalej skoly. A oplati sa nazriet dnuka:
http://www.goldenclub.sk/club_vedenie.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Taky cigansky bordel a gyc som este nevidel.
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa capital »

Po veľmi dlhej dobe som tu nazrel, čo tu zase kto múdre vymyslel. Ani na jednej našej web.stránke nenájdete niečo protizákonné. Tak ako aj povolenie z NBS na finančné produkty už aj s novými podmienkami a skúškami. Okrem toho každý aspoň trochu zbehlý človek v oblasti financií vie, že nikto nepotrebuje žiadne povolenie na Forex ako aj na iné bankové Treidy a finančné výnosy zo zahraničia okrem zaplatenia daní. Náš http://www.supermilionar.okamzite.eu" onclick="window.open(this.href);return false; , čo tu chce niekto kritizovať je čisto charitatívny projekt, kde sa ľudia navzájom obdarúvavajú. Je však urobený najrýchlejším systémom pohybu peňazí. Peniaze idú však obdarovaným mimo našej firmy, priamo na účet zúčastneným. Tak nech tu prestáva niekto zrátavať koľko to robí peňazí pre nás. My ešte darujeme 1 CD Anglického jazyka za 17 EUR a Dvojtýždňový pobyt pre dva osoby na pobyt v Tatrách zadarmo do vyčerpania s výberom hocikedy. Okrem toho množstvo tovaru a služieb z nášho Golden Clubu a e-shopu. Náš projekt je vysoko efektívny pre každého a ešte dávame Benefitnú kartu za 50 EUR ako dar ak zapojí účastník 5 darcov. Okrem toho platíme ešte poštovné do celej hlbky všetkým zúčastneným až po najspodnejšiu líniu, čo sú tisíce EUR z vlastného vrecka. Prvý krát, keď zasielame vstupný list a CD a druhýkrát druhý diel CD a kartu s poistením, čo je už nad 1 EURO s poštovným !!! Nikto ani najmenšími pripomienkami tu nemá šancu niečo kritizovať. Tak sa pekne zamyslite páni odborníci na všetko, čo som tu napísal. Hlavná vec, že kritizujete čo sa kritizovať nedá, ale len chváliť, že niekto vytvoril projekt, ktorý pomáha ľuďom a sám na to dopláca - prispieva všetkým, ktorí sú ochotní raz v živote podarovať niekomu 10 EUR, ktoré sa mu zhodnotia darmi od iných a našimi výhodami v rámci tovarov, služieb celý život na tisíce % ročne. O tom to je ak ste nepochopili.
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa capital »

Naše priestory asi 100 m 2 na Kováčskej boli upravené priečkami a vznikli 4 kancelárie cca 25 m2 ! Patria medzi najdrahšie nájmy v Košiciach !!! Okrem bytu na Furči ako viete, kde býva, koľko, kde a aké nehnuteľnosti doma a vo svete vlastní rodina Pohlyových ? Vaša zloba a ohováranie Vám zatemňuje mozog, lebo len rozdané a odpustené peniaze ľuďom na pôžičkách čo idú do miliónov dal sám p. Pohly z vlastných peňazí. Tak si pozrite zoznam podložený adresami a telefónmi na našej stránke. Tak nerozoberajte tu zbytočne, čo má alebo nemá ich rodina. Len na obidvoch privatizáciách zarobil ťažké milóny, ktoré potvrdili všetci klienti aj na TA3. Nikto nebol oklamaný ako v iných firmách, kde doteraz nedostali ľudia peniaze. Veľké spoločnosti vytunelovali všetok majetok, aby preliali peniaze do vlastných vrecák a nedali nikomu nič. My sme boli kritizovaní kvôli nejakej zľave, čo nastalo pri zmene majiteľa reštaurácii a neoznámili spoločnosti. Klub nie je o zľavách od nejakého partnera, ale o našich službách ako je príspevok na svadbu, dieťa, dovolenky a tovary za VOC alebo super zľavy. Partneri sú len ako BONUS naviac. Žiaden Amway, Herbalife a iné tu spomínané nedávajú takéto príspevky zadarmo, požičanie auta a iné !!! Len za určitý výkon. Tak silné nadnárodné spoločnosti nemôžu konkurovať nášmu Golden Clubu. Nezáleží aké veľké a bohaté firmy sú, ale čo dostane klient. Tak sa spamätajte mudrci. Nehovoriac, že by ste si mali pozrieť 500 MLM spoločností, kde zarábajú ľudia napr. v Monavie 1000 000 USD mesačne a inde niekoľko stotisíc. Tu vypisujú úplní Analfabeti, ktorí nemajú žiaden rozhľad. Našich 10 adoptovaných detí tiež nie sú lacnou žáležitosťou a mnoho príspevkov chudobným ľuďom ako aj bezdomovcom sa rozdávajú lístky každý deň na stravu ako aj ubytovanie, aby nezamrzli na ulici alebo pod mostom. Človek takýchto kvalít a silným sociálnym cítením bol pošpinený darebným redaktorom a jedným človekom, ktorý vypisuje ako aj tu na rôznych fórach pod rôznymi nickmi. Polícia jasne oznámila na kameru, že nikto nepodal žiadne trestné oznámenie na p. Pohlyho ani klub. Za 5 rokov sa to nestalo !!! Prokurátor ani polícia nekonala , lebo nemala za čo !!! TA3 bude platiť a urobila doslova trestný čin kvôli nejakej zľave alebo neposkytnutej pôžičke podvodníkom, ktorí sú na čiernej listine v bankách i nebankových spoločností. Zaujímavé je, že kritizovali aj naše vysoké výnosy, ale nikde nepovedali, že ich klienti nedostávajú !!! Oni ich totiž dostávajú už dlhé roky. Ako, že by to neboli zdôraznili !!!!!!! Uviedli len, že sa ľudia dali nalákať na vysoké výnosy a ich nedostávajú ? To nepovedali nikde, len že vraj nefungujú zľavy. To sa stáva bežne pri nejakých zľavových kartách, ale to sa všade rieši a nepatrí na obrazovku. To je len o neserióznosti partnera, nie klubu. Stalo sa to len málokedy, najmä keď bol nový zamestnanec v reštuarácii alebo pri zmene majiteľa.
nykkya
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 15 07, 2009 12:19 pm

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa nykkya »

Zaujimave, ze stale ste na ZOZNAME DLZNIKOV:

http://www.dlznik.zoznam.sk/dlznici-na- ... town=pohly" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.dlznik.zoznam.sk/dlznici-na- ... zakutanska" onclick="window.open(this.href);return false;

Aj dlzoby na poistnom socialke im stale rastu. Takze capital, huba znesie, ale toto su fakty, ktore si moze kazdy overit.
xube
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 06 05, 2011 12:00 pm

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa xube »

Ked som si pozrel tie fotky a to vsetko... skoro som sa posral smiechom. Dnes moze podnikat skutocne kazdy a potom to tak vyzera. "Boh ta miluje". Nemyslim to v zlom... Ale co to ma preboha so serioznym obchodom?

Uz davno nezijeme v stredoveku. A aj napriek skutocnosti, ze viera ovplyvnuje usudok a aj nakupnu horucku, je cela tato vec velmi podivna.
rudo
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Št 07 06, 2007 12:23 pm

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa rudo »

Golden Club si všimli už aj na západe:
http://www.penize.cz/investice/199076-c ... -to-snadne" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa filip glasa »

:-)
ouip
Príspevky: 37
Dátum registrácie: St 11 05, 2011 9:56 pm

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa ouip »

DAKUJEM. velmi pekne DAKUJEM. nevedel som o nich a toto ma uprimne, ale naozaj uprimne pobavilo. internetova stranka vyzera tak, ze ni ozraty a zhuleny by som ju nedokazil tak farebne a obsahovo skrvavit. :D

fotky z luniku, minimalne tak mi ten chliev pripada a nejaky zvlastny ujo bezdomovec sediaci v zrejme pozicanom aute.

ach vela by som vedel napisat, ale ostanem len pri tom, ze strasna sranda. :mrgreen:

no a co sa tyka pana menom CAPITAL prispievajucim na tejto stranke, tak zbehni do poradne - s hypnozou sa nieco isto da spravit, s demenciou bohuzial musis dozit.
Ika
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 12 08, 2013 8:45 am

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa Ika »

Hľadám členov Golden Clubu, ktorí v roku 2010 investovali - za každých 1.000 eur po roku 6.000 eur s možnosťou predĺženia o ďalší rok. Ozvite sa prosím na ika11@post.sk alebo 0905 265 657. Ďakujem
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa Istiach »

Hodlate podat hromadnu zalobu? :)
ondrej
Príspevky: 7
Dátum registrácie: So 26 07, 2014 4:28 am
Kontaktovať používateľa:

Re: GOLDEN CLUB a príslušenstvo.

Príspevok od používateľa ondrej »

Hlavne treba rozlišovať legitímny MLM od rôznych lietadiel. A práve lietadlá robia MLM zlé meno.
Je pre mňa inak veľmi ťažko predstaviteľné, že sa našiel niekto, kto u týchto ľudí "investoval" :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"