Ailton Investment

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
Roman103
Príspevky: 24
Dátum registrácie: St 17 04, 2013 12:26 pm

Ailton Investment

Príspevok od používateľa Roman103 »

Zdravím, chcem vás oboznámiť s veľmi "dôveryhodným" mailom, ktorý mi dnes prišiel, vraj ako odpoveď na moje služby v investičnej oblasti.
_______________________________________________________________________________________________________
Začátek den,Jsme v reakci na váš e-mail na internetu.Jsem investor a soukromého věřitele. Financujeme rané fázi-start-up podniků, stávající Ventures, a to celkové dokončení a rozšíření investičních projektů. Kontaktujte nás pro start-up financování, obchodní RE Finance, počáteční kapitál, v rané fázi start-up podniků, Joint Venture / Partnerský investice se likvidity z naší strany, úvěr, může Mortgages.We financovat přebytek ve výši $ 10M.Pro nás pokračovat s vaší žádosti investice, laskavě zašlete nám svůj podnikatelský plán nebo projekt shrnutí o své investice.Kontakt se zákazníkem je e-mailem: customer@interacinvestor.com                
_______________________________________________________________________________________________________
Na Internete som zatiaľ natrafil iba na jedno upozornenie, že sa jedná o podvod a to už z roku 2011.
Odoslal som im zatiaľ 2 správy (jasneže so žiadnym biznis plánom, ktorý by ukradli) a čakám na reakciu.    
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Ailton Investment

Príspevok od používateľa Biosko »

We financovat přebytek ve výši $ 10M
E.T. vola domu :D

alebo google translator v akcii.

Co su to za scamy zas? V zivote by som im nic neposielal, maximalne ich tak zablokoval na mailservery. Aj ked pochybujem ze by mi tato sprava vobec presla cez filtre na mailservery.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Ailton Investment

Príspevok od používateľa Istiach »

Zeby marketingova taktika, ako si zvysit doveryhodnost tym, ze ukazem na ineho podvonika? HM?
Používateľov profilový obrázok
Roman103
Príspevky: 24
Dátum registrácie: St 17 04, 2013 12:26 pm

Re: Ailton Investment

Príspevok od používateľa Roman103 »

Istiach napísal:Zeby marketingova taktika, ako si zvysit doveryhodnost tym, ze ukazem na ineho podvonika? HM?
Vy máte teda veľmi pozitívne myslenie, ďakujem.
Myslím si, že máte skúsenosti aj na webe, takže musíte vedieť, že takýto spam je úplne všade a je to tak známe, že je blbosť označovať to za super nový podvod, keďže to existuje už celú večnosť. -_-
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Ailton Investment

Príspevok od používateľa Biosko »

Len nejako usla pointa na co si to tu daval. Denne mi filter odfiltruje na maily 100 takych sprav.
Používateľov profilový obrázok
Roman103
Príspevky: 24
Dátum registrácie: St 17 04, 2013 12:26 pm

Re: Ailton Investment

Príspevok od používateľa Roman103 »

Biosko napísal:Len nejako usla pointa na co si to tu daval. Denne mi filter odfiltruje na maily 100 takych sprav.
Dal som to sem len ako upozornenie, nakoľko som sa ešte nestretol so spamom Ailton Investment. Prikladám sem novú "dôveryhodnú" správu, na ktorej sa jednoducho len nasmejeme.
________________________________________________________
Vážení,Vďaka za váš mail. Pre nás pokračovať s vašej žiadosti investície, láskavo zašlite nám svoj ​​podnikateľský plán alebo projekt, prehľad o svojej investícieDúfame, že počujem od vás čoskoro.S pozdravom,Ailton Jones                                        
mariamunir
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pi 09 01, 2015 10:26 am

Re: Ailton Investment

Príspevok od používateľa mariamunir »

V zivote by som im nic neposielal, maximalne ich tak zablokoval na mailservery. Aj ked pochybujem ze by mi tato sprava vobec presla cez filtre na mailservery.?
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"