T-Universe

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
melodic
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 03 07, 2013 9:30 pm

T-Universe

Príspevok od používateľa melodic »

Dobrý deň prajem.

Chcel som sa spýtať ľudí znalých v obore, máte nejaké informácie o/skúsenosti s maklérskou firmou T-Universe (s.r.o.)?

Volali mi na mobil, že ponúkajú brigády pre študentov, do telefónu nechceli nič hovoriť, radšej osobne, stretli sme sa. Zistil som že poskytujú služby ľuďom ako by mohli ušetriť, napríklad na poistkách a rôznych platbách a podobne. Nebolo mi povedané nič konkrétne o náplni práce a služieb ktoré by som ponúkol, samozrejme koľko by som zarábal/koľko mladých vysokoškolákov ktorí zarábajú cez 2000 eur mesačne u nich robí/ako sa dá dostať až na 4000 eur/ako si kupujú autá mladí 19 roční ľudia, mi spomenuté bolo. Najsilnejší signál pre mňa bol "radi pomáhame." Povedali mi že bližšie informácie sa dozviem na školení, za ktoré som zaplatil 5 eur (lektori, cattering a pod, má to byť hlavne plné motivácie) ale to okakal havino, som naozaj zvedavý čo sa mi budú snažiť natlačiť do hlavy, vždy som o takýchto školeniach plných vymývania mozgov len počúval, jedinečná šanca zistiť na vlastnej koži. Potom som sa mal vzdelať v praxi - sledovať skúseného pracovníka ako komunikuje s klientami. Následne je aj možnosť vykonávať tú činnosť na dialku, že budem len riešiť zmluvy ktoré následne pošlem skúsenému pracovníkovi (človek ktorý so mnou robil "pohovor") a ten ich vybaví, napíše na ne len moje meno a on mi zarobí peniaze (z čistej nezištnosti predpokladám). Príde mi nerozumné aby človek bez patričného vzdelania po jednom školení a po odpozorovaní komunikácie s klientami vedel radiť ľuďom ako reálne ušetriť peniaze.

Za akékoľvek relevantné názory/skúsenosti budem veľmi vďačný.

PS. rýchle googlovanie mi odhalilo blog pána Cmoreja, tak isto som sa cez neho dostal na toto fórum a k diskusii o Our Group s.r.o., táto firma by mala byť nasledovníkom OG, tak som si chcel zistiť niečo bližšie, vďaka.
Matej1992
Silver Member *
Príspevky: 176
Dátum registrácie: Po 23 08, 2010 8:55 pm
Bydlisko: Trnava
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Re: T-Universe

Príspevok od používateľa Matej1992 »

Klasické finančné poradenstvo á la OVB, Partners Group, atď.
Ak chceš zarobiť budeš predávať poistky a úvery. S pomáhaním ľuďom to veľa spoločného nemá.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: T-Universe

Príspevok od používateľa filip glasa »

S pomáhaním ľuďom to veľa spoločného nemá.
podľa toho ktorým ľuďom :D
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: T-Universe

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

T-Universe sa mne i Smecku chvilu za ten blog vyhrazalo zalobou, ale ked ich SME poslalo niekam, tak s tym prestali
Klasicke MLM, zda sa mi, ze na vyslovene podvadzanie si uz davaju pozor
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"