"zlate sporenie"

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
romino
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Št 25 11, 2010 9:25 pm

"zlate sporenie"

Príspevok od používateľa romino »

co hovorite na toto :

https://www.zlatesporenie.sk/

poznate ?

zda sa mi to "too good to be true" ... alebo ?
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: "zlate sporenie"

Príspevok od používateľa Istiach »

A co je na tom "too good to be true"?

1. vobec nedokazem povedat z tej ich ponuky ci je to ich zlato lacne alebo drahe. Nieco o tom je tu: http://www.zimanizlato.sk/clanek-185-cena-investicneho.../" onclick="window.open(this.href);return false; Nechce sa mi to vsak porovnavat.
2. Toto je podla mna velmi zjednodusene tvrdenie: (Iba tak môže garantovať svoju najväčšiu výhodu – udržanie hodnoty. Pri dlhodobom pohľade na cenu zlata zistíme, že o 20 rokov si budeme môcť kúpiť za 1 uncu zlata rovnaké množstvo tovaru, ako je tomu dnes.)

Mne to nejake terno nepripada. Skor mam z toho pocit, ze sa to predrazi ked clovek nakupuje (setri) po gramoch. Ale mozem sa mylit. V zlate sa nevyznam.

Toto je sice starsie, ale asi stale aktualne: http://cmorej.blog.sme.sk/c/275831/ako- ... zlata.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: "zlate sporenie"

Príspevok od používateľa Rokosák »

Paci sa mi link na clanok "Zlato posilnuje" ked je na stvorrocnom minime za co im davam jeden kladny bod. Zlato je potrebne v podobe zlatych minci pre pripad prirodnej, alebo inej katastrofy ako platidlo za sluzby a tovar.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: "zlate sporenie"

Príspevok od používateľa Istiach »

Ako diverzifikacia je zlato urcite fajn a oplati sa mat nejake. No sporit do zlata 20 rokov, vrazat do toho vsetky peniaze, a potom cakat zazraky je podla mna prehnane.
romino
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Št 25 11, 2010 9:25 pm

Re: "zlate sporenie"

Príspevok od používateľa romino »

no myslel som to tak, ze sa mi to zda prilisne motanie medovych motuzov,
same superlativy: bez poplatkov, bez sankcii, bonus 4% , garantovane odkupenie .. celkovo, kto su to ze mozu poskytovat taky produkt (ci niekto z vas pozna ten subjekt , jeho historiu a pod. .. )
asi veru samotna cena cez nich nebude vobec ze vyhodna.

dole odkazy na clanky .. na tie ktore sa im hodia :wink:
Drahým kovom napätie svedčí, zlato posilňuje
Rusko straší svet. Investori sa začínajú obracať na zlato

no a realita dneska, zlato klesa, dnes 1143$ za uncu
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"