Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mesačne

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Kairos
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po 01 02, 2016 3:57 pm

Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mesačne

Príspevok od používateľa Kairos »

Pekný deň,

pre každého čo má chuť si privyrobiť navyše nejaké peniaze mám jedinečnú ponuku:

Spolupracujem s anglickou spoločnosťou Kairos Technologies Limited, ktorej pomáham vytvárať takzvané online úložisko. Inými slovami budujem sieť ľudí, ktorý sú ochotný sa na tomto projekte spolupodieľať a navýšiť si výplatu o nemalé peniaze. Ja osobne som si práve včera vyplatil ďalších 1120,- USD, čo je cca 1000,- EUR (pre neveriacich, s dôkazom nie je žiaden problém, keďže vidieť pohyby na účte). Dá sa povedať, že to je ďalší MLM, ale pozor, táto spoločnosť ponúká možnosť OKAMŽITÉHO pasívneho príjmu (čo neponúka žiadna MLM spoločnosť pokiaľ viem).

Na výber sú 3 investičné balíčky (prikladám sem aj fotku s prehľadom a návratnosťou).

Oficiálna stránka spoločnosti: http://www.kairosplanet.com" onclick="window.open(this.href);return false; Na stránke je množstvo fotiek a videí z rôznych konferencií a stretnutí, plány spoločnosti do budúcna, postupom času pribúdajú stále nové veci.

Keby niekto pochyboval o tejto možnosti, alebo by mal akékoľvek otázky tak ma neváhajte kontaktovať buď tu súkromnou správou, alebo pomocou emailu: kairos33@kairosplanet.com
Prílohy
1934413_229967500668843_1155081765405091687_n.jpg
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Istiach »

nasiel som k tomu toto: http://skusilisme.blogspot.sk/2015/08/m ... ogies.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja osobne by som povedal ze je to pyramida a urcite by som "neinvestoval" niekde kde mi garantuju zisk... 250% bude pokial bude model fungovat. Jedneho pekneho dna im dojdu peniaze a distributori ktori si to cele platia a bude koniec. Budes rad ak ti neostane cierny peter.
sunko
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi 02 10, 2015 4:43 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa sunko »

http://behindmlm.com/mlm-reviews/kairos ... onzi-rois/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Môj jeden kamarát do toho dal loove a som mu povedal aby si dal pozor lebo to má znaky pyramídy vklad sa mu už vratil a povedal som mu aby do toho daľšie peniaze nevražal lebo mu dolámem ruky a nohy :lol: :lol: . Inak ja mam najprv niekomu zaplaťiť za to aby som mohol prenajímať môj disk a nasledne mi za to budú platiť? No to je riadna koko..na.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Kairos
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po 01 02, 2016 3:57 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Kairos »

Alo Bunda napísal:Môj jeden kamarát do toho dal loove a som mu povedal aby si dal pozor lebo to má znaky pyramídy vklad sa mu už vratil a povedal som mu aby do toho daľšie peniaze nevražal lebo mu dolámem ruky a nohy :lol: :lol: . Inak ja mam najprv niekomu zaplaťiť za to aby som mohol prenajímať môj disk a nasledne mi za to budú platiť? No to je riadna koko..na.
Licencia sa platí z toho dôvodu aby mali ľudia motiváciu šíriť myšlienku ďalej a aby sa sieť rozrastala. 60% sa vypláca hneď na provízie naspäť do štruktúry a zvyšok ide na ďalší rozvoj firmy. Preto sa za licenciu platí.
Kairos
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po 01 02, 2016 3:57 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Kairos »

Istiach napísal:nasiel som k tomu toto: http://skusilisme.blogspot.sk/2015/08/m ... ogies.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja osobne by som povedal ze je to pyramida a urcite by som "neinvestoval" niekde kde mi garantuju zisk... 250% bude pokial bude model fungovat. Jedneho pekneho dna im dojdu peniaze a distributori ktori si to cele platia a bude koniec. Budes rad ak ti neostane cierny peter.
Toho sa absolútne nemám prečo báť. A pyramída to nie je, pretože hlavný znak pyramídy je ďalší predaj, inak by nikto nič nezarobil. Tu vyplácajú už za samotné zdieľanie miesta na disku. Kairos veľmi presne a precízne vysvetľuje odkiaľ má prostriedky na vyplácanie pasívnych príjmov. Korporácia alebo firemný klient platí Kairosu za chránený a šifrovaný priestor vopred na celý rok (väčšina zmlúv je však na 3 a viac rokov). Z týchto prostriedkov spoločnosť vypláca pasívny príjem distribútorom/účastníkom programu. Ochrana akú Kairos klientom poskytuje je ojedinelá a preto získavajú čoraz viac záujemcov, keďže ponúka ochranu dát technológiou rozložených sietí. V technológii anonymnej výmeny informácií sa požiadavky a informácie šifrujú niekoľko krát a odosielajú sa cez niekoľko sieťových uzlov. Množstvo smerov sa vyberá náhodne. Prvý uzol v reťazci nevie kto je reálny prijímateľ a posledný uzol nevie kto je odosielateľ, pretože balíky dát sa odosielajú cez niekoľko serverov. Tento proces značne komplikuje vystopovanie dát, ja by som povedal že viacmenej aj znemožňuje akýkoľvek únik.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa jogo »

Kairos napísal:[Kairos veľmi presne a precízne vysvetľuje odkiaľ má prostriedky na vyplácanie pasívnych príjmov. Korporácia alebo firemný klient platí Kairosu za chránený a šifrovaný priestor vopred na celý rok (väčšina zmlúv je však na 3 a viac rokov). Z týchto prostriedkov spoločnosť vypláca pasívny príjem distribútorom/účastníkom programu. Ochrana akú Kairos klientom poskytuje je ojedinelá a preto získavajú čoraz viac záujemcov, keďže ponúka ochranu dát technológiou rozložených sietí. V technológii anonymnej výmeny informácií sa požiadavky a informácie šifrujú niekoľko krát a odosielajú sa cez niekoľko sieťových uzlov. Množstvo smerov sa vyberá náhodne. Prvý uzol v reťazci nevie kto je reálny prijímateľ a posledný uzol nevie kto je odosielateľ, pretože balíky dát sa odosielajú cez niekoľko serverov. Tento proces značne komplikuje vystopovanie dát, ja by som povedal že viacmenej aj znemožňuje akýkoľvek únik.
:D Toto "precizne" zdovodnenie mi pripomina zdovodnenie BMG-invest, ked na otazku, odkial maju take zisky, ze mozu vyplacat urok 40% rocne odpovedali: Mame stavkove kancelarie v Rumunsku, kde mame zisk az 70% rocne a z tychto ziskov to vyplacame.Samozrejme, ze bezni ludia nemali moznost si tuto informaciu overit a tak im verili.
O par mesiacov som videl statistiku slovenskych stavkovych kancelarii a zistil, ze ich ziskovost je len 10%.
Hned mi bolo jasne, ze 70% v Rumunsku je nerealnych a tak to aj bolo.
Tak to bude aj s tymi "utajenymi, rozlozenymi a sifrovanymi priestormi na diskoch". Nic si nevies overit a je to len taky "pekny pribeh". A slubovat 250% rocne...to si uz nedovolia slubovat ani predavaci forexovych robotov. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Istiach »

V podstate vobec nejde o nejake sifrovane uzly, to je len sales pich a nema to nic spolocne s tym ako ziskava firma peniaze. Technolocika stranka veci je teraz nepodstatna. Logicky sa zamysli. Ked si kupim balicek za 500 euro a oni mi daju v priebehu roka naspat mojich 500 a dalsich 500 navrch, tak odkial na to zoberu? Ved preda od inych ktori si ten balicek kupia. To je klasicka pyramida, vyplacaju zisk z vkladov novych clenov. Ak na tom chces zarobit, tak v ziadnom pripade do toho nevrazaj ziadne dalsie peniaze, a tes sa z toho, ze ti vyplacaju co maju, zakial to este nepadlo.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

cista ponziho schema
Kairos
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po 01 02, 2016 3:57 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Kairos »

:D Toto "precizne" zdovodnenie mi pripomina zdovodnenie BMG-invest, ked na otazku, odkial maju take zisky, ze mozu vyplacat urok 40% rocne odpovedali: Mame stavkove kancelarie v Rumunsku, kde mame zisk az 70% rocne a z tychto ziskov to vyplacame.Samozrejme, ze bezni ludia nemali moznost si tuto informaciu overit a tak im verili.
O par mesiacov som videl statistiku slovenskych stavkovych kancelarii a zistil, ze ich ziskovost je len 10%.
Hned mi bolo jasne, ze 70% v Rumunsku je nerealnych a tak to aj bolo.
Tak to bude aj s tymi "utajenymi, rozlozenymi a sifrovanymi priestormi na diskoch". Nic si nevies overit a je to len taky "pekny pribeh". A slubovat 250% rocne...to si uz nedovolia slubovat ani predavaci forexovych robotov. :)[/quote]

BMG-invest sem nepleťme to je úplne z iného súdka ;). Zmluvy ktoré ma Kairos podpísané su fyzicky možné k nahliadnutiu takže žiadne "utajované" nie sú, s výnimkou tých čo podliehajú dohode o mlčanlivosti.
Kairos
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po 01 02, 2016 3:57 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Kairos »

Istiach napísal:V podstate vobec nejde o nejake sifrovane uzly, to je len sales pich a nema to nic spolocne s tym ako ziskava firma peniaze. Technolocika stranka veci je teraz nepodstatna. Logicky sa zamysli. Ked si kupim balicek za 500 euro a oni mi daju v priebehu roka naspat mojich 500 a dalsich 500 navrch, tak odkial na to zoberu? Ved preda od inych ktori si ten balicek kupia. To je klasicka pyramida, vyplacaju zisk z vkladov novych clenov. Ak na tom chces zarobit, tak v ziadnom pripade do toho nevrazaj ziadne dalsie peniaze, a tes sa z toho, ze ti vyplacaju co maju, zakial to este nepadlo.

Firma získava peniaze od spoločností, ktoré si tento priestor prenajímajú (platia v prepočte za prenajatý GB/rok). Kairos má na tom 500% zisk, z toho 250% si necháva firma a zvyšných 250% prerozdeľuje medzi poskytovateľov miesta na harddiku. Pretože firmy vidia bezpečnosť ktorú môžu získať a šetria obrovské peniaze na tom že nemusia financovať takzvané vlastné "server rooms", ktorých investície sa pohybujú v obrovských číslach (oproti prenájmu od takto zabezpečenej siete). To odkiaľ zoberú na vyplácanie za prenájom som myslím vysvetlil. Od "iných", ktorí si ten balíček kúpia sa financujú ďalšie provízie, ktoré sú nad rámec prenájmu harddisku a nemajú s prenájmom nič spoločné! Prenájom je čisto pasívna (investičná) čast, a aktívna čast je budovanie online úložiska. Financie zo zakúpenia balíčku sa prerozdeľujú v pomere 60% naspäť do štruktúry a 40% na ďalší rozvoj spoločnosti (nijako neovplyvňujú výšku vyplácania za prenájom).

A budem sa zase opakovať: Podmienkou pyramídy je NEVYHNUTNE ďalší predaj, inak NIKTO NIČ NEZAROBÍ! A ak sa Vám zdá, že toto funguje na podobnom princípe, tak potom bude pre Vás pyramída aj AVON, AMWAY, LYONESS, LR a všetky multilevelové projekty ktoré fungujú úplne na rovnakom princípe, a to je budovanie štruktúry a nasledný PREDAJ = PROVÍZIA (ZÁROBOK). V takom prípade ďalej už komentovať ani nemusíte, pretože podľa Vašeho presvedčenia je zrejme pyramída všetko.

To či do toho niekto bude investovať, a koľko bude investovať, to nie je Vaša starosť. Aj keď si zjavne myslíte, že Váš názor je ten najlepší a neomylný, rozumnými argumentami som Vám ukázal, že to nemusí byť pravda. Ja si idem kupovať ďalšiu licenciu pretože som osobne videl zmluvy s množtvom spoločností a nemám najmenších pochých o tom ako to vy píšete: "nech sa teším kým to ešte nepadlo :D ". A ďakujem že mi prajete nech sa teším. Teším sa a veľmi :). Za túto príležitosť ďakujem každý jeden deň keď zaspávam. Vďaka tomu sa mi zmenil život a nemusím viac riešiť to, čo som musel doteraz. A je už na každom ako sa rozhodne, či chce ďalej žiť život aký má doteraz, alebo ho behom chvíle zmeniť k lepšiemu.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Zi si v tomto tvojom presvedceni dalej Kairos a kludne do toho investuj dalej ak chces. Ja som bol pred par rokmi este naivnejsi. Z toho sa da vyliecit len stratami vlastnych penazi.
Takze v skutocnosti Ti mozno urobia velku sluzbu; do buducnosti ti usetria daleko vacsie peniaze.
Ale nie sposobom akym ti to popisuju a akym si to ty teraz planujes.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Takze ty si videl zmluvy s mnozstvom spolocnosti. Tak nam tu prosim prezrad niektore konkretne a my sa ich spytame, ze ci ozaj platia nejakemu Kairosu za volaco. Keby si trochu pohol rozumom, tak by ti doslo aj to, ze je vysoko nepravdepodobne, ze pocet firiem ktore platia .. keby nejake existovali .. sa rozsiruje rovnako rychlo ako siet "investorov", ktorym su slubovane zisky.

Pockaj ked ta bude nahanat exekutor a ty sa budes skryvat pred tymi co si im to predal, to sa ti uz len zmeni zivot
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Istiach »

pokus napísal:Zbytocne mu davate rady, on nie je naivny, on pise v mene Kairosu a zhana sprostych co mu daruju peniaze. Napisat velkym cervenym pyramida=podvod a zamknut temu.
Nejde len o neho ale aj o inych ktori si chcu tu diskusiu precitat.

Ja teda niesom super matematik, ale ako napisal hore peter, ak je aj pravda, ze to maju nastavene tak, ze 60 prijmov ide do spolocnosti, na vyplacanie investorov a ti investori sa mnozia nepomerne rychlejsie ako firmy ktore si kupuju miesto na tych diskoch, tak mi z toho vyplyva toto: Bud bude musiet kairos zmensovat vynosy investorom, cize ziadne GARANCIE, alebo bude musiet pozit ine distribucne kanaly, alebo pojde firman do minusu co znamena krach a ti investori co si kupia balicky posledny dostanu kulove.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa jogo »

pokus napísal: cele je to hlupost.
Sak jasne, ze je to hlupost :D
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Kairos
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po 01 02, 2016 3:57 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Kairos »

Odpíšem Vám skupinovo.

jaroslav80: je mi ľúto že ste vstúpili a investovali do niečoho kde ste stratili peniaze, to sa žiaľ v živote niekedy stáva a treba byť opatrný, ale chcem upozorniť že to neznamená že odkedy ste sa vy popálili tak všetko ďalšie je tiež podvod :).

peter.cmorej: Greaves motorsport v s polupráci s NissanMotors, Incore Holding, Besra, Bosch, atď....kľudne im napíš a spýtaj sa alebo prídi na seminár a na vlastné oči si ich pozri aby sa ti lepšie spávalo ;) Pretože máš len plno rečí ako je to zlé a nie je to možné a nemáš absolútne ani najmenšie argumenty aby to bola pravda. Keby si pohol trochu rozumom ty, tak by si zistil že spoločností nemusí byť ani zďaleka toľko ako poskytovateľov keďže najväčší možný prenájom je 320GB na osobu a oni si prenajímajú oveľa väčšie priestory ale to je v poriadku. Je veľa ľudí ktorí zjedli celú múdrosť sveta a vedia všetko. A k tej posledne vete sa ani vyjadrovať nemusím ty exekútor :D :D :D.

pokus: tak potom všetci tí čo sme "sprostí" sa máme vďaka tomu lepšie a môžme si dovoliť určité veci kvázi zadarmo, pretože mať pasívny príjem zo zapínania počítača nie je pre mňa žiadna práca, ale keď si niekto chce zarábať radšej tvrdou prácou ja s tým problém nemám. Aj takých ľudí je treba pre systém :).

Istiach: samozrejme že investori sa šíria rýchlejšie, ale treba si uvedomiť aj to že nie každý si berie platinovú licenciu, a aj keby áno, tak opakujem že firmy si berú mnohonásobne viac priestoru.Navyše pri registrácii je ešte zostávajúci počet voľných licencií ktoré sú dostupné. Takže to nepôjde donekonečna.

PS pre všetkých: každý čo tu má negatívne názory, tak ani jeden z vás nemá nič podložené, žiadne rozumné argumenty ani vedomosti o tom ako to vôbec funguje, len kydáte ako niečo nie je možné. Viem že niektorí to potrebujete, tak aby ste mali nad čím po večeroch rozmýšľať tak vás poteším. Vďaka tejto diskusii som získal nového člena a ďalší je na spadnutie tak uvidíme ako sa rozhodne ešte ten. Pomohol som sebe a jednému ďalšiemu zlepšiť svoj život, a vy si ďalej žite ten svoj a keď nájdete lepšiu investíciu, nech sa páči, smelo do toho. Nie len plné ústa nezmyslov a negativity.

Prajem všetkých veľa úspechov a pekný zvyšok dňa pri naháňaní sa za peniazmi :-).
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Istiach »

Ved ja nechapem preco to nenapadlo skor nikoho ineho. Zalozim si bar, predam pivo, ked ho zakaznik dopije, donesiem mu spat jeho peniaze a este peniaze na nove pivo. Moze si dat hned dve a ked ich dopije, tak mu vratim jeho peniaze a dam mu na 4 piva a tak donekonecna. Akurat ta opica bude husta
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Chris »

Len tak pre info, ukay mi firmu, ktora si kupi produkt na urovni P2P sieti, ktore su akoze sifrovane a rozlozene po useroch, ktori maju pofiderne pripojenia a disky. Samozrejme je to redundantne atd, ale prosim ta kto ?
Ved taketo riesenie nemoze poskytnut dostatotne mnozstov IOPs ani nic, jedine na backupy, ktore budu trvat mrte dlho.

Dalsia vec, neni sifrovanie, ktore by bolo neprestrielne. Ked uz napr vedia nalomit Trucrypt containery alebo SSLv3 ?

Normalna firma, si zobere seriozneho providera s poriadnym pripojenim a 10k-15k RPM diskami raidovanych, ale vacsinou su vsetci skeptickiiii.

Dalsia vec, aku ma toto riesenie vyhodu oproti dropbox, onedrive alebo amazon ws ? ZIADNU.
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 100 times

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Rokosák »

Ako a cim je "zaruceny" zisk garantovany?
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Chris »

ze najdu hlupakov co za 320GB diskspace 580$ za mesiac, alebo 7k $ za rok, ked tento disk stoji 20e a 1TB stoji 50e. :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa jogo »

Kairos napísal: Vďaka tejto diskusii som získal nového člena a ďalší je na spadnutie tak uvidíme ako sa rozhodne ešte ten.
Kairos: Pocuvaj, ty "osobo", kvoli takym individuam ako si ty som odmietol robit na tomto webe administratora. Ja byt administratorom, tak ta okamzite zablokujem a zmazem.
Ti dvaja, ak je to pravda, ze cez teba zainvestovali, si zasluzia to, ako dopadnu, ked uz ani 250% rocny zisk im nie je podozrivy.
Ako nie-administrator mam jednu velku vyhodu, jednoducho ta viac nemusim riesit. :)
PS pre všetkých: každý čo tu má negatívne názory, tak ani jeden z vás nemá nič podložené, žiadne rozumné argumenty ani vedomosti o tom ako to vôbec funguje, len kydáte ako niečo nie je možné.
Dam ti rozumny argument. Vcera mi pristali na dvore UFONI a povedali mi, aby som upozornil ludi, ze nemaju cez teba investovat. :D
Je to asi tak pravdepodobne, ako ze bude vyplacany zisk 250% rocne. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

treba ho tu nechat, vsak kolko sme tu uz takych mali a nakoniec z toho bola vzdy celkom dobra zabava. Aspon to tu ostane ako dalsie memento. Ludska blbost je neporazitelna a tym ze ho tu zablokujeme svet lepsim neurobime. Skor poukazujme na to aka je to capina
pedro.v
Active Member
Príspevky: 85
Dátum registrácie: St 19 11, 2014 5:35 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa pedro.v »

chocholouskovi. okamzite.
Enter
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut 22 03, 2016 7:53 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Enter »

Môj známy ma prehovoril aby som išiel na ich seminár, keďže som mu tvrdil, že to je podvod. Môj názor nezmenili, ale zaujalo ma, keď tvrdili, že momentálne sa pripravujú na vstup na burzu. Je to možné, či bullshit?
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

to je istotne sprostost :)
traveler
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 17 03, 2016 1:21 am
Bydlisko: NYC

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa traveler »

Zda sa ze OP to uz vzdal kedze od neho nevidno ziadne nove prospevky. Nedajboze pyramida krachla??? :lol:
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 749 times
Been thanked: 81 times

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa rmaly »

traveler napísal:Zda sa ze OP to uz vzdal kedze od neho nevidno ziadne nove prospevky. Nedajboze pyramida krachla??? :lol:
nie, ale nebude sa bavit s oucami, co tomu nerozumeju :)
Timotej
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 02 05, 2016 6:51 pm

KAIROS

Príspevok od používateľa Timotej »

Ak hľadáte zaujímavé investície, pre malých a začínajúcich investorov určite vás zaujme táto internetová spoločnosť ktorá sa práve rozrastá na Slovensku.

Obrázok

Ponúka zhodnotenie vkladu ročne p.a 85% z vloženého vkladu.
Za nejaký čas chystáme spoluprácu s niekoľkými spoločnosťami ktoré existujú radú rokov,
zaoberajú sa advertising ( teda ide o reklamy alebo investovanie do firiem )
Zisk sa pohybuje v rozmedzí od 13% mesačne z vkladu, zisk vyplácaný denne alebo mesačne.
Po prípade 20% čo tri mesiace.

O všetkých týchto príležitostiach sa dozviete na našej stránke.
Neváhajte nás navštíviť.
Nahliadnite do sveta investícií.

link vymazany adminom4
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: potrebujem nutne zisk

Príspevok od používateľa futurer »

A das mi na to krytou smenku? Smenkou chci krýt i prislibeny zisk.

Jsem okamzite schopen poslat 10 mio CZK . Za dva roky mi tedy vyplatis cca. 170 mio?
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: KAIROS

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Aktualizácia 3.4.2016: S odstupom času môžeme na základe dostupných informácií z internetu a taktiež z diskusie tohto článku prehlásiť, že Kairos Technologies má prvky nelegálnej hybridnej finančnej hry. Je to projekt založený na princípe Ponziho schémy a taktiež pyramídovej hry. Čiže suma sumárum, je to podvod!

Viac tu: http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/ne ... o-projekt/" onclick="window.open(this.href);return false;

P.S. ďalšie upozornenie od naších expertov: Príspevok obsahuje odkaz na nelegálny alebo kradnutý software
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: potrebujem nutne zisk

Príspevok od používateľa peter977 »

futurer napísal:A das mi na to krytou smenku? Smenkou chci krýt i prislibeny zisk.

Jsem okamzite schopen poslat 10 mio CZK . Za dva roky mi tedy vyplatis cca. 170 mio?
Jasné zmenkou na bieleho koňa, chceš 2 alebo 100 kusov? :lol:
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kairos
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po 01 02, 2016 3:57 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Kairos »

Moc sa všetkým ospravedlňujem že som dlho neodpovedal, ale žiaľ mám na práci aj dôležitejšie veci ako vysedávať za počítačom a vypisovať "múdrosti" :D Asi budete sklamaní, ale "pyramída" nekrachla haha :D Mali ste prísť nedávno do Bratislavy na konferenciu kde bola aj časť predstavenstva, a overiť si pravosť tých múdrych vyjadrení čo som si tu prečítal.

Ak je tu ešte niekto taký čo nie je tak premúdrelý ako väčšina vševedov čo tu prispeli svojimi neoblomnými skúsenosťami a chce dosiahnuť niečo viac ako len naprázdno mlátiť ústami (resp. písať na klávesnici) :D tak mi môžete stále napísať pre viac informácií na mail kairos33@kairosplanet.com a vysvetlím ako sa dá si privyrobiť krásne peniaze za minimálne úsilie :)

Na záver pridávam fotku z účtu z mojej poslednej výplaty čo mi pred nedávnom prišla aby vás hlavička nebolela :D a aby ste videli o aký strašný podvod ide :D
Prílohy
2016-05-03 21.52.34.jpg
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

OMG
zavidime ti :D
Cloud dnes stoji par eur a ty tu ponukas vlastne co ? Ako uz bolo spominane PONZI , dnes je toho plny internet poznam par ludi co sa dalo ukecat na dolovanie BITCOINov hashovanim (v dnesnej dobe uz passe samozrejme )takze keby niekto fakt chcel chranit klinetom udaje nemusi nic ine vymyslat dnes je krypto technologii so zdielanym vykonom kryptovania xyz ani ich nespocitas a nemusia za to platit tazke prachy ...
nech sa ti dari
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: potrebujem nutne zisk

Príspevok od používateľa futurer »

peter977 napísal:
Jasné zmenkou na bieleho koňa, chceš 2 alebo 100 kusov? :lol:
Myslel jsem samozrejme osobni smenku od Timotea alias Kairose?. Bylo to mysleno v nadsazce, hlavne s tim, ze zisk 13% mesicne s reinvestovanim je myslim dostatecne jasny nesmysl.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: potrebujem nutne zisk

Príspevok od používateľa jogo »

futurer napísal:Bylo to mysleno v nadsazce, hlavne s tim, ze zisk 13% mesicne s reinvestovanim je myslim dostatecne jasny nesmysl.
Psst...taketo veci Kairosovi alias Timotejovi neprezradzaj, lebo na nas nabuduce vymysli nieco "sofistikovanejsie" s realnejsim zhodnotenim. :D
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa futurer »

Ale zase je pekny se opajet predstavou, ze bych po 5-ti letech dostal na ucet 14 miliard. Teda jen v CZK. :(
Na 100 miliard bych se musel uvazat na vic nez 6 let...a to je na mne moc, na to mam lepsi nastroje. :)
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa futurer »

A jeste treba za 10 let? 8 bilonu CZK cili nejakych 300 miliard
Tedy i s tim 2 mio v CZK doufam ve velky biznis - po 10 letech 700 miliard - je to slabsi, ale co uz by chudas chtel.
Nemas 100 mega, nemuzes chtit za par let kupovat Nemecko. :(
Hilton
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 01 06, 2016 8:58 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Hilton »

Fungujem v tom a aj moji blízki, je to skutočne dobrý pasívny príjem
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa futurer »

http://www.theprofitsmaker.com/lp/stcz/ ... t=39433131" onclick="window.open(this.href);return false;
Enter
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut 22 03, 2016 7:53 pm

Re: Hľadám investorov: garantovaný ročný zisk -vyplácaný mes

Príspevok od používateľa Enter »

:lol:

Skutočnosť je ale taká, že ľudia čo stihli "investovať" minulý rok majú svoje peniaze späť a idú do plusu. Stále verím, že to je podvod, ktorý už dlho nevydrží, ale trochu ľutujem, že som tam svoje peniaze nenapchal, teraz už je riziko podstatne vyššie. A stále je to nelegálne, samozrejme.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"