Recyclix

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Vladimir J
Active Member
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St 29 10, 2014 11:05 am
Kontaktovať používateľa:

Recyclix

Príspevok od používateľa Vladimir J »

A čo takto nabaliť sa na recyklácii plastov? 14% mesačne nie je vôbec zlé ... https://recyclix.com. Idete do toho? Feši zháňa klientov na facebooku.
Vladimir, http://www.peniazesucas.sk/aiailp/" onclick="window.open(this.href);return false;. It is about time in the markets, not timing the markets.
MatejK
Príspevky: 11
Dátum registrácie: So 27 08, 2016 7:11 pm

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa MatejK »

Ja mam mometalne v tejto firme 850 eur pricom 280 som uz vytiahol. Firma ma podla vsetko cerpanie eurofondov ... zo sumy co vyzbieraju dostanu 30 percent od EU. Kludne odporucim ludom do nej investovat ale investicie si strazit pretoze fond konci 2020 takze co bude potom nikdo nevie. Ak by ste chceli vediet viac kludne mi poslite PM. :wink:
Obrázokclick image upload
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa jogo »

Jedna pani u nas v robote udajne zaplatila studium dvom detom na VS v Blave investiciou 100 000 Skk do BMG-invest v jeho pociatkoch a vyberom ziskov. :)
Bud prikrasluje realitu, alebo mala velke stastie. 14% mesacne je este 4x viac ako daval BMG...prajem vela stastia a chladnu hlavu, oboje budes potrebovat. :)

http://digitalninomadstvi.cz/recyclix-i ... ny-byznys/" onclick="window.open(this.href);return false;
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
MatejK
Príspevky: 11
Dátum registrácie: So 27 08, 2016 7:11 pm

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa MatejK »

Chcem to tak urobiť že do februára by som mal mat spať vklad a co vytiahnem viac to bude napr. na nájom. Kedže tých 850 som mal extra tak to ani ľutovať nemôžem. Uvidíme teraz majú deň otvorených dverí novú fabriku "vraj" stavaju uvidíme nechám sa prekvapiť. Budem informovať.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa iceberg8 »

ja mat 850 eur extra, idem na vylet do Prahy :D
Odoslané z počítača
MatejK
Príspevky: 11
Dátum registrácie: So 27 08, 2016 7:11 pm

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa MatejK »

720€ uz je spat takze uz pomaly budem len profitovať
midra
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So 05 07, 2014 11:01 am

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa midra »

oplati sa do toho momentalne dat viac penazi? sucasny system bude koncit asi v oktobri 2018, cize este asi nejakych 10 cyklov, potom sa prechadza na sposob investovania cez investicny fond na Malte
MatejK
Príspevky: 11
Dátum registrácie: So 27 08, 2016 7:11 pm

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa MatejK »

Ono všetky podmienky by mali byt stále tie iste tam ide len o to že už väčšiu kapacitu nedokážu spracovať. Je to startup ktorému sa darí a ja to len odporúčam.
miškofriško
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 31 01, 2017 6:50 pm

Recyclix

Príspevok od používateľa miškofriško »

Zaujímal by ma váš názor na firmu Recyclix ktorá sa zaoberá recyklovaním odpadu.
Podľa mňa znie až moc príliš lákavo to že vašu investíciu vedia v priebehu 35 dní zvýšiť až o 8-12 %.
Zaujíma ma váš názor čo si o tom myslíte, či sa nejedná o niaku pyramídu, najlepšie by bolo keby niekto z fóra má s tým skúsenosť :D Vopred ďakujem za vaše postrehy . :D
Mak
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Ut 07 01, 2014 9:37 am

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa Mak »

Myslim, ze admin by mal mazat taketo prispevky. Ked uz sem vkladas taku otazku, nevies citat podobne vlakno ? Kazdu chvilu tu niekto spamuje s tym nezmyslom.

https://a1finance.cz/investice/consob-p ... i-recyclix" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Miškofriško..zdvojená téma..teraz som ťa presunul do témy recyclix..
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
MatejK
Príspevky: 11
Dátum registrácie: So 27 08, 2016 7:11 pm

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa MatejK »

Recyclix oznámil ozatvorenie o 50 týždňov a nechá si len hlavných investorov 100k+. Takze som tam doložil pár stoviek a som zvedavý co sa stane po roku. Je to celkom škoda bo to bol super pasívny príjem. Uvidime co prinesie budúcnosť .
memehlo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 28 05, 2017 6:27 pm

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa memehlo »

ahojte, rad by som sa stretol s niekym kto robi questru, recyclix alebo nejaky obdobny investicny/MLM projekt, poprosim kontaktovat cez sukromnu spravu. dakujem
denis1111
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne 23 07, 2017 2:41 pm

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa denis1111 »

Proste sme prisli o vsetky peniaze... zas a znova...
Marko11
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So 29 07, 2017 8:21 pm

45000 v ťahu

Príspevok od používateľa Marko11 »

Zdravim,
investovali sme spolu s 2 kolegami do spolocnosti Recyc... 45000e. Urcite ste uz o nej poculi.
Vratilo sa nam cca 5000 a teraz v spolocnosti nastali problemy, kradeze, poziar a neviem co vsetko.
Uz ma to ani nezaujima.
Takze tolko moje skusenosti s touto spolocnostou.
Ze sa mi peniaze vratia neocakavam. Boli to moje volne prachy, takze si nad tym nelamem hlavu.
Riesi sa vraj odskodnenie investorov ale s tym nepocitam, tak sa o to podelim aj s vami a aj vas rozosmejem.
Beriem to ako lekciu.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: 45000 v ťahu..taraz skusim fondy

Príspevok od používateľa Istiach »

No vsetko tu mas. Staci len pohladat.

To s recyclicxom ci ako sa to volalo ma mrzi. Hadam budes mat uz stastnejsiu ruku do buducnosti.
mm1809
Silver Member *
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ut 28 06, 2016 4:28 pm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 30 times

Re: 45000 v ťahu

Príspevok od používateľa mm1809 »

Daj ten pribeh podrobnejsie. Preco ste sa rozhodli investovat prave tam? Preco si nevybral peniaze ked zacali byt problemy? Islo o akcie alebo priame investovanie?
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: 45000 v ťahu

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

mm1809 napísal:Daj ten pribeh podrobnejsie. Preco ste sa rozhodli investovat prave tam? Preco si nevybral peniaze ked zacali byt problemy? Islo o akcie alebo priame investovanie?
je to ponzi
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Recyclix

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Presunul som k Recyclixu. Keď ste sa popálili, nebojte sa uvádzať názov a dať info. Nech je to verejne dostupné. Ľudia si to nájdu cez Google.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"