Vyhodna investicia s min. 30% -tnym kratkodobym ziskom

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
pokrik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 12 09, 2016 2:17 pm

Vyhodna investicia s min. 30% -tnym kratkodobym ziskom

Príspevok od používateľa pokrik »

Zdravim..ponukam moznost vyhodnej investicie so zaujimavym ziskom pocas kratkeho obdobia..Investicia sa moze opakovat nespocetnekrat..Dolezite je ze Vase peniaze neposielate nikomu a cely cas s nimi disponujete Vy..Kratke vysvetlenie: roky sa venujem tipovaniu sportovych zapasov , ich analyzam a statistikam..mam vytvoreny unikatny system kde mozem zagarantovat min. 30 % mesacny zisk..Formy spoluprace su rozne- v pripade zaujmu poslem mozne varianty..Mam dlhodobo overene sportove servery ktore su platene a mam zaplatene clenstva a zaoberaju sa poskytovanim tipov na vybrane zapasy s velmi vysokou uspesnostou..Ich dosadenim do mojho systemu viem investiciu pekne navysovat..Obcas disponujem aj s informaciami ktore tu nemozem popisat..Netvrdim, ze vychadza kazdy podany tiket, ale v celkovom suhrne sa bank krasne rozrasta..minimalna vyska Vasej investicie -teda banku je 300 eur - to vsak neznamena ze aj vyska vkladov je v takej sume..vyska vkladov sa pohybuje na urovni max. do 100 eur pokial bank nenaberie na podstatne vyssej sile..viac informacii o moznych variantach a spolupraci poskytnem na : pokrik@pobox.sk
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Vyhodna investicia s min. 30% -tnym kratkodobym ziskom

Príspevok od používateľa Istiach »

Ja by som mal zaujem.

Urobime to takto:
investuj peniaze
To co zarobis mi pozicias
A ja ti tie peniaze poziciam naspat
z toho co zarobis mi das 10 %, 20si mozes nechat.

Beries?
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Vyhodna investicia s min. 30% -tnym kratkodobym ziskom

Príspevok od používateľa jogo »

pokrik napísal:..mam vytvoreny unikatny system kde mozem zagarantovat min. 30 % mesacny zisk..
Neda mi...musim podpichnut :wink: : Pokrik, preco nie si bohaty, ked si taky mudry? :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1343 times

Re: Vyhodna investicia s min. 30% -tnym kratkodobym ziskom

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Pokrik: nekopíruj tieto stupídne inzercie do nesúvisiacich fór. Prvú som Ti presunul medzi športové stávkovanie a túto do potencionálnych podvodov.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Vyhodna investicia s min. 30% -tnym kratkodobym ziskom

Príspevok od používateľa iceberg8 »

kravina. keby niekto mal takyto system, na burzach by na tam neuveritelne ryzoval.. az by skolabovla cela burza.. resp. pokojne si mozes otvorit nebankovku, ked to tak sype :)
Odoslané z počítača
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"