Ťaženie Bit-coinu revolučná investičná príležitosť

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Respo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 09 10, 2016 9:56 am

Ťaženie Bit-coinu revolučná investičná príležitosť

Príspevok od používateľa Respo »

Dobrý deň prajem,

Takže rozhodol som sa podeliť sa s vami o nové príležitosti pre investovanie.

Určite viete čo je to Bit-coin? Pokiaľ nie je to internetová open-source peňažná mena ktorá mala pri jej spustení v roku 2009 hodnotu 0EU/1BTC a dneska v roku 2016 550-650eu/1BTC.

V USA správach som čítal jeden úžasný príbeh kde si občan USA v roku 2010 nakúpil/vyťažil velký objem bit-coinu, lenže v tedy ešte nemal BTC nejakú prevratnú hodnotu, takže po chvíli na svoje BTC zabudol o 5 rokov mali jeho vyťažené BTC hodnotu 800 000USD a on si kupil myslim, že dom za ne :)

Pokial si myslíte, že vám utiekol vlak tak isto ako mne, nieje to až tak pravda :)

Je možné tento Bit-coin ťažiť volne, lenže pri normálnom hardware ktorý mate doma vyťažíte tak vysoký učet za elektriny.

ALE!!
Za 22 dni štartuje spoločnosť z Anglicka, projekt na ťaženie rôznych kryptomien BTC/ETH a vy si u nich môžete zakúpiť baliček(prenajať ich hardware) na ťaženie kryptomeny.

Minimum pre investovanie je 100USD, kde denne dostanete silu ťaženia 3 TH/s za to aby ste vyťažili denne 1Bitcoiny je potrebná sila o výkonne 113-118 TH/s

Rozpočítal som to tak, že pri investovaní 100USD vyťažíte za 30-40dni u spoločnosti 1BTC(550-650eu) ročne to je 9BTC

investovať sa môže od 100-100 000USD podľa investovaných peňazí vám spoločnosť dá inú ťažobnú silu.

Ako som spomínal spoločnosť odštartuje projekt za 22dni a len v tomto období dala free(zadarmo) registráciu.
Potom ako spustí projekt tak už bude registrácia spoplatnená, je dobre sa registrovať už teraz.

Ak by ste mali záujem, prosim kontaktujte ma do súkromnej správy.

Prajem vám prijemný zvyšok dňa a teším sa na spoločnú spoluprácu :-)
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Ťaženie Bit-coinu revolučná investičná príležitosť

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Rovno si to mohol nazvat Ponzi tazenie :D

Tu si na serioznom fore takze vzdy sa najde niekto kto sa ta spyta na podrobnosti

Momentalne pokial viem tak skutocne bitcoin farmy vypinaju tazenie kvoli cene , slubovat niekomu 1BTC za 40 dni je odvaha , nikto ti predsa nezarucujue ze to budes ty ktory vytazi Bitcoin ani tvoj pool to nemusi byt a to by si sa este delil

Poznam x ludi co tieto ponzi schemy s bitcoin dolovanim skusali a vzdy to dopadlo rovnako :D Hadaj ako ...

No ale ked tvrdis ze prave tvoja anglicka zahadna spolocnost je ta prava tak mi povedz co je to za spolocnost kde maju formy ak to nieje niekde na Islande tak som zvedavy ako dokazu zaplatit ucty za elektrinu :D Ty vlastne slubujes 600 eur mesacne z pociatocnej sumy 100 eur , parada predam byt a idem dotoho za rok som milionar ty si to tak urcite tiez urobil

No tak nam teda prezrat meno tejto zazracnej spolocnosti , urcite maju aj telefon kde si mozem zavolat a velmi radi mi ukazu ich bitcoin farmu
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Ťaženie Bit-coinu revolučná investičná príležitosť

Príspevok od používateľa Airmike »

strasne sa mi paci myslienka kuratorov fora. kde ma kazdy diskutujuci nejaku karmu, rating. podla toho aky tento rating ma , moze udelit like alebo dislike. ak niekto novy ktory ma malu karmu dostane dislike, tak sa jeho prispevok stane neviditelnym pre navstevnikou fora. skor ako komentovanie takejto blbosti je ovela efektivnejsie stlacit jedno tlacitko a napisat ze prispevku som dal downvote pretoze je to blbost a autor je affiliate agent.
Respo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 09 10, 2016 9:56 am

Re: Ťaženie Bit-coinu revolučná investičná príležitosť

Príspevok od používateľa Respo »

Dobrý deň,

Bitcoiny sa zastavia pri vyťažení 21 000 000BTC.

No ja píšem že je možné za 30-40 dní získať 1BTC (9BTC ročne), presne ako vravíte nikto nezaručuje že práve môj pool vyťaží 1BTC, ale stále je to dobrý zárobok :)

Pravdaže

Spoločnosť sa volá
Coinomia TECHNOLOGIES LTD

pridávam odkazy

https://www.gbrbusiness.com/company/Di- ... Uk-Limited" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.checkcompany.co.uk/company/0 ... LOGIES-LTD" onclick="window.open(this.href);return false;

Riaditeľ spoločnosti sa volá HAMMAD KHURSHID QADRI.

http://www.endole.co.uk/profile/8325796 ... shid-qadri" onclick="window.open(this.href);return false;

Je riaditeľom v 3 spoločnostiach.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Ťaženie Bit-coinu revolučná investičná príležitosť

Príspevok od používateľa Airmike »

tvoj prispevok je irelevantny z dovodu, ze podobnych mining poolov je po svete stovky. najstarsi pool je prave z ciech. existuje aj vela firiem , ktore ti budu tazit to co im zadas, ci uz bitcoiny alebo altcoiny. su to velke a zabehnute firmy, ktore maju historiu a investovali stovky milionov dolarov do infrastruktury. prezentovat to preto ako nieco nove a revolucne je nezmysel. mal by si si spravit resarch pred tym ako prides na forum.

najvtipnejsie je ta zmienka o registracii. pretoze vsetky tieto firmy ta zaregistruju zadarmo.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Ťaženie Bit-coinu revolučná investičná príležitosť

Príspevok od používateľa iceberg8 »

co tak kupit pocitac za 1000 a tazit sam pre seba?
uz davno to nie je rentabilne, jedine ze by si mal zapojeny pocitac na susedovej elektrickej sieti...

ja si pamatam, ked som predaval svoj pc, nejaky i7, este tak pred par rokmi, lebo sa mi zunoval, tak chlapik na nom nieco tazil zrejme, a vykuroval si s tym dom :D hm, to boli casy... na vlak treba sadnut na zaciatku, aby boli nazbierane kilometre dych vyrazajuce.. inak su to len omrvinky a oprdene stolicky..
Odoslané z počítača
Respo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 09 10, 2016 9:56 am

Re: Ťaženie Bit-coinu revolučná investičná príležitosť

Príspevok od používateľa Respo »

Vaše komentáre ma veľmi bavia,

Aj v roku 2009 bol bit-coin považovaný za podvod a kde je teraz bitcoin? A kde sú tí čo vraveli že je to podvod ? :D

Spoločnosť je tu už od roku 2014 a teším sa kedy vypustia na ťaženie ASIC čip.

O dva mesiace tu pridám schválne report, koľko mi to vyťažolo :-)
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Ťaženie Bit-coinu revolučná investičná príležitosť

Príspevok od používateľa iceberg8 »

ak mi zalozis svoju nehnutelnost, tak ti kupim ASIC cipov kolko len chces, ale ocakavam zisk 9BTC rocne na kazdy cip, alebo ako to je.. ak nebudeme v zisku, beriem si nehnutelnost :) mojim navrhom mozes znasobit tvoj zisk/investiciu.. ale len do vysky hodnoty nehnutelnosti, aby som ja teda na garantovanej investicii nestratil, cize tebe by vobec nemala takato formalita prekazat :)
beries? :)
Odoslané z počítača
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Ťaženie Bit-coinu revolučná investičná príležitosť

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Respo tu nikto nehovori ze BitCoin je podvod ale ze ty tu propagujes obycajnu ponzi schemu a zavadzas ludi

Trvalo mi asi 3 min zisti aktulanu situaciu

cize momentalne bitcoin difficulty * BTC cena a mame nasledovne vysledky

tvojich 3 THs = 0.08754 BTC / mesiac inak povedane pri aktualnom kurze 55.85 USD / mesiac

https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty" onclick="window.open(this.href);return false;

vpravo hore si zvol 3 THs a mas vysledok

Ak si zoberieme napriklad jeden z tych lepsich mineorv napriklad AntMiner S7tak ten momentalne vychadza asi nasledovne:
a to bola mesia obtiaznost a rocny zisk voilaaaa prekvapenie - 223 dolarov

https://www.hobbymining.com/bitmain-antminer-s7/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak mi teda povedz ta tvoja mega super investicia do super firmy je postavena na com ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"