Skúsenosti s FutureNet.club

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Samsvk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 10 08, 2017 8:53 pm

Skúsenosti s FutureNet.club

Príspevok od používateľa Samsvk »

Zdravím vás ludia, chcel by som sa spýtať či tu niekto z vás má skúsenosti s Futurenet. Nedávno som si tam založil účet a snažím sa to rozbehnúť. Konkrétne som v sekcii FutureAdPro ktora je fokusovaná na reklamu prostredníctvom klikania. Vzhľadom nato že my ludia sme na tento spôsob zárobku skeptický by som sa chcel nato spýtať niekoho skúsenejšieho. Keď si tu matematiku prepočítam zdá sa mi to byť až príliš výnosné už po prvom roku. Na internete som sa niekde dočítal, že to naozaj je úspešné nakoľko pracujú s BMW,leasingovými spoločnosťami a podobne. Ponúkajú im zaručené pozretie reklamy.
Ak niekto neviete o čo sa jedná a máte záujem vedieť viac, tak ma kontaktujte a ja vám poviem iba v kratkosti o čo ide. (samuelborseplus@gmail.com)
Pre tích ktorí by sa chceli zaregistrovať a mne prilepšiť tu nechávam odkaz cez môj registračný link : samsvk.futureadpro.com a pre tích ktorí nie : https://futurenet.club" onclick="window.open(this.href);return false;.
Gargamel
Príspevky: 15
Dátum registrácie: St 06 09, 2017 7:23 pm

Re: Skúsenosti s FutureNet.club

Príspevok od používateľa Gargamel »

Určite pyramída, vcelku zaujímavá, ale beží už 3 roky, takže určite by som tam peniaze nedával


http://ethanvanderbuilt.com/2016/04/25/ ... s-opinion/" onclick="window.open(this.href);return false;
Samsvk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 10 08, 2017 8:53 pm

Re: Skúsenosti s FutureNet.club

Príspevok od používateľa Samsvk »

Angličtina je môj bod úrazu. Rozumiem len zakladne pojmy.
Gargamel
Príspevky: 15
Dátum registrácie: St 06 09, 2017 7:23 pm

Re: Skúsenosti s FutureNet.club

Príspevok od používateľa Gargamel »

V našom jazyku som žial podobnú recenziu nenašiel. V podstate ti stači toto: "FutureNet Scam Conclusion

In my opinion, FutureNet is a recruiting scam. They use low value web based products and a social network to provide the cover for a money making opportunity that is focused on recruiting people to pay a membership fee to join the money making opportunity. The creators of FutureNet have a history of creating recruiting scams. The compensation plan they offer pays commissions 10 levels to an infinite levels deep. This makes it an exploitative money transfer scheme. They do not provide any information on what people are actually making on average. I would avoid the FutureNet money making opportunity."
Hod si to do google prekladača, aby si pochopil základny kontext to stači. V podstate ak mám pravdu, teda ak má autor článku pravdu, čo je velmi pravdepodobné, tak je to pyramida a funguje už 3 roky, takže dávat tam peniaze je velke riziko, zisk skoro určite nestihneš vytiahnut.
Daj vediet ako sa rozhodneš, do podobnej veci som už s velmi slušnym ziskom investoval, ale nie je to investicia, skor gambling a oplati sa tam vrazit peniaze ked je to v rozbehu.

Edit: ešte si spominal, že si čital že pracujú s BMW, ale ak to aj je pravda, tak to nič neznamená. Bol tu kairos, ktory uz padol a ti mali vraj zmluvu s nejakym timom z Formule, uz presne neviem akym, mozno to bolo aj Ferrari, nie som si isty, na jednom zavode Formule mali dokonca sponzorske reklamy, takže tejto informácii by som nedával žiadnu hodnotu. Isto je to SCAM
Samsvk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 10 08, 2017 8:53 pm

Re: Skúsenosti s FutureNet.club

Príspevok od používateľa Samsvk »

Zaujmalo by ma ci sa da nejako zhodnotit ako dlho to dokaze bezat. Viem ze ta pravdepodobnost trvaleho prijmu je velmi mala, ale ked si to tak zhodnotim mne bude stacit ked sa aspon do nejakeho zisku dostanem.

Edit : uz som tam nejake peniaze vlozil aby som si preveril ako to funguje, zatial ide vsetko ako ma. Obcas sa stane ze nejaky den je pravdepodobne vypadok , ale nieje to zas nejaka extremna strata.
Gargamel
Príspevky: 15
Dátum registrácie: St 06 09, 2017 7:23 pm

Re: Skúsenosti s FutureNet.club

Príspevok od používateľa Gargamel »

Dá sa na tom slušne zarábať,
citácia užívatela 550:
"Do takychto veci je idealne vstupit na zaciatku, teda max do jedenho roka, pretoze zvycajne koncia po 2 az 5 tich rokoch, zalezi od projektu. Dalej je idealne rozlozit aspon do 5 az 7 projektov, tym si zabezpecite to, ze ak jedna vec padne, dalsie idu dalej a nahradite ju dalsim projektom. Nikdy nepadnu vsetky naraz.
Tym mate zabezpeceny prijem nonstop a pri vysokych vkladoch samozrejme aj vysoke vynosy. Fungujeme s chalanmi takto uz dlhsiu dobu a funguje to 100%tne. Padol kairos? ziadny problem, idu dalsie projekty. Staci tam nalozit zopar desiatok tisic eur a mate dokopy zo vsetkeho niekolko tisic denne! Samozrejme ze vieme ze su to rakety, lietadla, ponziho schemy (piramidy nie je spravne pomenovanie) ale ak viete ako na to, a mate hlavne volny kapital (o ktory, ak by ste prisli, by vam nechybal) tak preco taketo moznosti nevyuzit a nezarobit na hluposti ludi? Predsa vzdy sa najlepsie zaraba na hluposti."

Takže áno, keď to správne odhadneš, možeš na tom slušne zarobiť, ale stále je to vysoko rizikove, nedavaj tam nikdy peniaze čo potrebujes a vždy si zisti kedy ta firma začala fungovať. FutureNet je tu od 2014, takže na vstup je už dosť neskoro, ale držím palce, daj vedieť či zarobiš.
Samsvk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 10 08, 2017 8:53 pm

Re: Skúsenosti s FutureNet.club

Príspevok od používateľa Samsvk »

Pockam a uvidim ako to dalej pojde. Tak za pol roka napisem ako to fici. Uricte som do toho nevlkadal peniaze ktore nemozem minut, zas takolko sa neodvazim riskovat.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Skúsenosti s FutureNet.club

Príspevok od používateľa Istiach »

Zla spekulacia, Naco dotoho nalievas peniaze ked vies ze to krachne? Riskujes vsetko aby si ziskal nieco. Radsej tie peniaze nalej do aktiv ktorych ovocie mozes vyuzivat dalsich 50 rokov.

Uprednostni rozum pred vidinou obrovskeho zisku a istotou krachu.
Samsvk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 10 08, 2017 8:53 pm

Re: Skúsenosti s FutureNet.club

Príspevok od používateľa Samsvk »

Uznavam ze mas pravdu. Na nejake to investovanie nemam velke prostriedky, a vlastne mozem povedat ze minimalne. Nevrazil som do toho vela penazi lebo strach mi to nedovoli :D ale zasa si vravim nikto to nedokaze presne odhadnut ako dlho to bude este ficat, ci 2 mesiace alebo 2 roky. Je to v podstate hop alebo trop.
Gargamel
Príspevky: 15
Dátum registrácie: St 06 09, 2017 7:23 pm

Re: Skúsenosti s FutureNet.club

Príspevok od používateľa Gargamel »

Istiach napísal:Zla spekulacia
to je zlý pohľad na vec, už vyššie som napísal, že ide skôr o hazard a nie investíciu
poznám viac inteligentných, finančne vzdelaných a zabezpečených ľudí, ktorí si občas vo voľnom čase idú do kasína zahrať a zahazardovať, takisto viem o ľuďoch čo sa živia blackjackom alebo športovými tiketmi, pyramída je takisto hazard, ale oproti automatom je pri piramíde omnoho väčšia šanca na výhru, ak pri tom aspoň trocha rozmýšlaš

Záver: piramídu a podobné podvody rozhodne nikomu neodporúčam, nie je to rozumná investícia, riziko je obrovské. Pre mňa je to zábava, ale ja som gambler. Keď nejakú objavíte, určite ju sem nahláste, rád ju otestujem :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"