Investicia

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty

Investicia

Poslaťod financujrozumom » Štv 09 21, 2017 10:36 am

Ak mate niekto zaujem o investovanie a neviete ako alebo kde kludne mi napište do spravy. Teraz mame na investovanie nove ponuky zaujimave Akcie ktore určite poznate.
financujrozumom

Re: Investicia

Poslaťod Istiach » Štv 09 21, 2017 12:58 pm

Zaujalo ma, ze pouzivas diakritiku iba na s a c...
Istiach

Poslaťod rmaly » Štv 09 21, 2017 1:08 pm

financujrozumom píše:Ak mate niekto zaujem o investovanie a neviete ako alebo kde kludne mi napište do spravy. Teraz mame na investovanie nove ponuky zaujimave Akcie ktore určite poznate.

keby si si precital pozorne toto forum, tak by si zistil, ze tu velmi neuspejes... Ludia vacsinou ak chcu nejake akcie, tak si ich aj kupia... nemusia sa velmi vybavovat s anonymom
rmaly

Poslaťod financujrozumom » Štv 09 21, 2017 1:10 pm

Nikto tu nehovori že s anonymom, ponukam aj osobne stretnutia v našej kancelarii v Bratislave :)
financujrozumom

Poslaťod Alo Bunda » Štv 09 21, 2017 3:22 pm

financujrozumom píše:Nikto tu nehovori že s anonymom, ponukam aj osobne stretnutia v našej kancelarii v Bratislave :)

stranka financujsrozumom.sk nefunguje a na facebook Skyway -financujsrozumom.sk týmto ludí na tejto stránke neoblbneš.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Obrázok užívateľa
Alo Bunda

Poslaťod SomPanko » Štv 09 21, 2017 3:30 pm

Podľa mňa si zavítal na zlé fórum. Ak chceš niekoho zmagoriť, tak skús ísť skôr na modrého koníka. Tam skôr uspeješ....
SomPanko

Poslaťod JUGGLER » Štv 09 21, 2017 5:30 pm

financujrozumom píše:Ak mate zaujem o investiciu kludne mi tu nechajte vaše telefonne čislo a ja sa vam ozvem hned, viem poradit aj kde investovat bezpečne ponukam aj osobne stretnutie v našej kancelarii aby ste si nemysleli ze investovanie s anonymom , :)

Toto nám tu nepíš do rôznych vlákien. Nikoho tu nezaujíma inzercia a sľubotechna.

financujrozumom píše:Teraz mame na investovanie nove ponuky zaujimave Akcie ktore určite poznate.

Môžeš tu napísať ponuky, akcie, aj firmu ktorú zastupuješ... o tom nech je diskusia. Ked nenapíšeš, celé vlákno bude vymazané ako spam a potencionálny podvod.
In the stock market, timing is everything...
“Bull markets are born on pessimism, grow on skepticism, mature on optimism, and die on euphoria.” Templeton
"be fearful when others are greedy, and be greedy when others are fearful," Buffett
JUGGLER

Späť na Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť