Podvodnik Marek Toman

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Marektoman56
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 19 01, 2018 1:26 pm

Podvodnik Marek Toman

Príspevok od používateľa Marektoman56 »

Čo tak to nechať na ľudí čo sa tomu venujú??
Zaručia ti 20%zisk ročne síce min. vklad 10 000€ ale tak niesi viazaný môžeš kedykoĺlvek vybrať peniaze a taktiež si kedykoľvek skontrolovať stav účtu...
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2796
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa Rokosák »

Cim rucia za 20% zisk? Vlastnym majetkom a maju to na papieri podpisane pred notarom? Ak ano tak sa hlasim.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Marektoman56
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 19 01, 2018 1:26 pm

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa Marektoman56 »

Je to dlhodobá štatistika ktorá funguje ako automaticky obchodný systém ktorý nakúpi lacno a následne to predá za drahšie...
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa rmaly »

Marektoman56 napísal:Je to dlhodobá štatistika ktorá funguje ako automaticky obchodný systém ktorý nakúpi lacno a následne to predá za drahšie...
cool ake jednoduche... kupit lacno a predat draho... ze to nikomu dodnes nenapadlo...
Marektoman56
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 19 01, 2018 1:26 pm

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa Marektoman56 »

Ešte raz vravím je to automaticky obchodný systém ktorý sám zaznamenáva tým pádom klient sa nemusí venovať len tomu ale môže si robiť vlastne veci
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Pripomina mi to FUQU - automatizovany stavkovy system (nie na zlato ale na sportove zapasy), ktory stavkoval cez BetFair a klient sa nemusel o nic starat. Z 3000E investicie mi po pol roku nestarania sa ostalo 1000E.
1000E ziskali klienti BetFair vdaka pre mna nevyhodnym stavkam a 1000E prevadzkovatelia FUQU ako poplatok za automatizovane podavanie tych stavok.
Marektoman56
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 19 01, 2018 1:26 pm

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa Marektoman56 »

Podobať sa Vám to môže lenže nieje to tak... sám osobne pracujem v tomto smere a taktiež sa stretávam s podnikateľmi ktorý tuto možnosť využívajú a zatiaľ sú spokojný VŠETCI! Čiže tak... pokial by bol záujem tak má kľudne kontaktujte na hore uvedenej e-mailovej adrese a môžme si dohodnúť stretnutie a všetko Vám tam osobne vysvetlím a taktiež Vám ukážem jak fungujeme a na čom si zakladáme
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2796
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa Rokosák »

Ja mam automaticky system tiez. Ak mi niekto ponuka zarucene 20%, ale ruci statistikou z minulosti tak utekam prec.

Ale keby ste nahodou obchodovali so zlatymi Bitconmi, tak by som mal mozno zaujem.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Aurelio
Gold Member **
Príspevky: 309
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 9:51 pm
Been thanked: 1 time

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa Aurelio »

ja by som mal zaujem o to osobne stretnutie. kedy dojdes? a email som nenasiel, aky mas?
Power of Knowledge
Marektoman56
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 19 01, 2018 1:26 pm

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa Marektoman56 »

Marektoman56
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 19 01, 2018 1:26 pm

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa Marektoman56 »

Aurelio
Gold Member **
Príspevky: 309
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 9:51 pm
Been thanked: 1 time

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa Aurelio »

myslim firemny email, nie sukromny :D a kedy dojdes? mam 150k $ k preinvestovaniu, teraz su trhy strasne vysoko a bojim sa ist do toho aby som neprerobil, lebo riziko padu mi dnes pride vyssie, preto mi pride tvoj napad to nechat na odbornikov super. tych 150k mam z predaja amazonu, ktory je uz podla mna sialene vysoko, preto som radsej predal a neviem co s cashom teraz
Power of Knowledge
Aurelio
Gold Member **
Príspevky: 309
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 9:51 pm
Been thanked: 1 time

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa Aurelio »

ide o spolocnost QCM s.r.o., webovky https://www.quercuscm.eu" onclick="window.open(this.href);return false; . k stretnutiu bohuzial nedoslo, nakolko som nemal istotu ze ide fakt o zamestnanca tejto spolocnosti - nema firemny email, vystupuje iba pod gmailom a ked som ho ziadal o firemny mail, tak si vytvoril Marek.toman.qcm@gmail.com

prosim oddelit tieto prispevky od temy kupit zlato a presunut do sekcie Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty
Power of Knowledge
Marektoman56
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 19 01, 2018 1:26 pm

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa Marektoman56 »

Dajte mi telefóne číslo a hneď Vám volalam
Aurelio
Gold Member **
Príspevky: 309
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 9:51 pm
Been thanked: 1 time

Re: Kúpiť zlato?

Príspevok od používateľa Aurelio »

bohuzial, tak ako ty marek nemas firemny email, tak ja nemam telefonne cislo. viem, v roku 2018 su oba tieto pripady rovnako sialene a neuveritelne. (sry za tykanie, ale je mi divne vykat na fore :-) )
Power of Knowledge
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"