Futurer- občasné zveřejňování

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa futurer »

treba chodec, radvan ?? Proc by vlakno o obcasnym zverejnenim obchodu muselo obsahovat nutne nejake komenty a anylyzy??

das neco ty?? :)
Naposledy upravil/-a futurer v Po 30 05, 2016 5:22 pm, upravené celkom 1 krát.
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa futurer »

No a pro tvou informaci, ten short budu "hrat" (super vyraz pro kluky od Grimmu) na short, to zn. , že ho na nejakem, ted mi jeste neznamem levelu dokoupim. Vzhledem k situaci na trhu to neminim specifikovat a ani vubec nevim proc zde.
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa futurer »

Ale rozhodne na Tvoje pozadani, dam sem opet vypis. S tim, ze Ty uz mas zverejneny nejaky vstup a vystup vcetne vypisu.

A tak muzu klidne psat kokotiny, ze? :) Tveho real vypisu a ohlaseni se nedockam : ) Komentu ale ano !!!
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Klídek. Len sa tu nerozhádajte :wink:

Pridám názor.
nitro napísal:Neda mi to, ale aka je presne pointa tohto zurnalu? Nevidim tu ziadny komentar k trhu, nejaku analyzu ako to asi budes hrat a pod.
Pointa je, že neide o žurnál. Ide o zverejňovanie občasných trejdov ktorých hodnota je v tom, že sú skutočné.

Nečakajme od trejderov, že tu budú zverejňovať všetky svoje trejdy, alebo vyzliekať sa do naha. Buďme radi, že tu máme niečo z real tradingu, kde najcennejšia kategória je trading v reálnom čase.. Samozrejme, že najviac by sa každému páčilo, keby sa dostal ku všetkému: k stratégii, systému, pravidlám, komentárom. Ale treba pochopiť, že žiadať niečo také sa nedá.

Mne osobne je jedno ako to Futurer robí. Mne stačí, že viem kedy vstúpil a do čoho vstúpil. A keď vystúpi v zisku, tak si poviem, že to bol pekný trejd. A keď často vystupuje v zisku, tak rozmýšlam v čom je jeho prednosť, edge. A som rád, že niečo vidím, že sa môžem niečo naučiť, alebo aspoň inšpirovať. A takisto je to istá možnosť výmeny informácii.

Trejd v reálnom čase je smotana. Čerešnička na torte. Je to čistá prax, nespochybniteľná pravda a kus reality z práce trejdera.

Kto kedykolvek o tom pochybuje, skúste si to. Skúste prísť zadať vstup v reálnom čase a prebrať zodpovednosť za to, že prídete ohlásiť aj reálny výstup. Môžete to urobiť ako sami robíte, môžete to urobiť ako demo a môžete to urobiť aj ako tip...vždy to bude niečo iné ako teoretizovanie a vždy to bude mať skutočnú pridanú hodnotu. Dokonca aj vtedy ak sa vám nebude dariť. Nič nie je cennejšie ako prax v reálnom čase a priestore.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa futurer »

Presne tak, jen skoda, ze to treba nicka Nitro nedonutilo dal real trada :)

No a primluvil bych se, kdyby uz v nazvu vlakna bylo neco jako demo trade,,,at to tu nemusime cist vsechno.

A nejak jsem si rekl, ze uz nebudu snaset kecy, ktery uvidim tady na webu a dle mne nemaj logiku. A tak se k nim vyjadrim. A kaslu na to, jak budu hodnocen.
dobrunoc
Active Member
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ne 27 11, 2011 8:53 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa dobrunoc »

Futurer tu sice nedava komentare k svojim trejdom, ale aj tak je super ze zverejnuje.
Pre mna ako zaciatocnika je fajn ze si mozem pozriet ako profici trejduju..
Zda sa mi ze sme prilis rozmaznani Jugglerom, ktory tu dava svoje analyzy, komentare k trhovym spravam, pohladmi na TA....atd. /velka vdaka JUGGLER/....a potom obycajne zverejnenie vstupu a vystupu ake tu robi futurer alebo chodec sa na prvy pohlad moze zdat malo..

Urcite to nie je malo..Drzim palce vsetkym traderom..snad aj ja nieco pochytim
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Je tu ešte jedna vec. Ja neškatuľkujem trejderov podľa toho čo robia, pre mňa sú dôležité výsledky. Sú trejderi, ktorí sú systematickí...proste idú podľa určitého systému a pravidiel od A po Z...môžu riadiť trejdy ručne, alebo plne mechanicky (AOS ) a potom sú trejderi diskreční, ktorí robia každý obchod podľa uváženia, každý obchod je iná story, pravidlá sa menia podľa okolností. Vtedy je ťažké komentovať, udávať dôvody. Rozhodnutia robíš za pochodu a sám nevieš ako sa rozhodneš..

Ja vždy každému radím mať systém a pravidlá - to je najlepšie na potlačenie emócii a chýb ktoré sa robia špeciálne v prvých rokoch. Ale po mnohých rokoch na burze už vieš čo robíš a mnohé veci máš v hlave, alebo vnímaš intuitívne (podvedome ). Môžeš si vypracovať jeden pevný systém, ktorý buď funguje, alebo nie (ked nefunguje, netrejdíš ), alebo mať viac stratégii, ktoré vieš striedať, meniť, prispôsobovať. Ja mám jednu hlavnú stratégiu na akciách, ktorá je takmer systematická ( dá sa trejdiť stále rovnako), ale nie vždy funguje rovnako (závisí od cyklu na trhu) a k nej rôzne substratégie, ktoré fungujú relatívne dobre aj v zlých podmienkách (dá sa nimi zarobiť, keď hlavná stagnuje).

Trading futures je pre mňa ďalšia , úplne iná parketa, do ktorej by som sa nehrnul, keby som sa nechcel posunúť vyššie. ES je podľa mňa po forexe druhý najťažší trh na svete, ale má svoje výhody ako sú likvidita, páka, transparentnosť a pod. Je to dobrý trh pre profíkov, ale neviem, či sa na ňom môže niekto presadiť ak nemá za sebou dlhé roky skúsenosti.Možno áno, možno nie. Možno len za určitých okolností.

Takisto som presvedčený, že v investingu by som s akýmkoľvek objemom peňazí dlhodobo prekonal pasívny trh a vôbec by som sa neobťažoval stockpickingom, analýzami, manažmentom portfólia a všetkým, čo s tým súvisí. Robil by som to obyčajným pozičným tradingom SPY. Aj obyčajným polopasívnym prístupom, kedy sa robí rozhodnutie len raz za pár rokov a ku SPY sa pridá BRK sa musí dať pomerne jednoducho prekonať trh. Ja verím tomu, že ho prekonám minimálne dvojnásobne a čudujem sa, že som na to prišiel až po toľkých rokoch. Ale o tom tiež nechcem filozofovať, ale pokúsim sa ukázať to v praxi. Trading ES som takto neplánoval, to chcem ukazovať do konca roka (sám sa pritom učím). Aktívny investing môžem simulovať pokiaľ sa mi bude chcieť. Nevyžaduje to žiadne úsilie, ani námahu... A ruku na srdce, aktívneho investora môžeme hodnotiť len v dlhšom horizonte..treba aspoň 3 roky.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa futurer »

stejne je zajimave, ze se NIKDO nepozastavil nad tim tradelogem, co jsem postnul....asi je to fakt jedno, co sem clovek da :)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Ja som sa pozastavil nad tým, že v USA je sviatok, tak čo vôbec hlásiš. Ale sám mám všetko zavreté a cez niektoré sviatky futures fungujú v obmedzenom režime...ale kašlem na to, čo sa deje na trhu i v tradingu. Voľno je voľno.
4 dni som burzu nevidel... :wink:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa futurer »

Juggler: ten obchod je real, futures fungovaly, i kdyz jen omezenou dobu ---ale ten scr. bez cisla uctu atd atd...nikdo nic nerekne. :)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3250
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

posty od Pillara v tomto vlakne zmazane
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa JUGGLER »

peter.cmorej napísal:posty od Pillara v tomto vlakne zmazane

Pillar tu nepovedal nič zlé. Dal legitímnu otázku. Stejnú by som dal ja. A ked na neho Futurer vyskočil , že si praje aby do jeho vlákna neprispieval, tak povedal že to bude rešpektovať.. :(
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa futurer »

ES 2112 short 4x
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa futurer »

st nemam, tg 2101 ?
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7069
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa jogo »

Nobody, pocuvaj, ked uz vieme, kto sme, co sme, tak by som ocenil, keby si tu chlapsky napisal, ako dopadli tvoje obchody v juli 2015, pripadne januari 2016. Myslim tie nakupy akcii bez SL s dokupmi v prepade.
http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... =48&t=5080" onclick="window.open(this.href);return false;
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa futurer »

Ahoj Jogo, jestli myslis tyhle obchody ? Pak jsou stale soucasti dnes uz volne pristupne tabulky. Vsechny byly zverejneny. Vzdy.
Od incidentu s Pillarem a + jsem ji ji prestal naplnovat novyma obchodama.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0" onclick="window.open(this.href);return false;
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa futurer »

Jinak přístup mělo cca 25 lidi jen od ako-inv.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7069
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa jogo »

KORS a AA si uzavrel alebo ich stale drzis?
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa futurer »

Nikdo nikdy za žádné peníze, a bylo by pěkný, kdyby mi to někdo dosvědčil - z těch, kteří mi to nabízeli v SZ.
Ale nemohu to chtít. A ani snad nechci Já se snažím ctít SZ .

Už jen uvažuji, co dělat s registrací a postováním na tento web.

Jak psal opakovaně Jug. život tradera je v podstatě osamělý a tím víc většina z nás potřebuje komunikaci.
Já to asi pořeším zaměstnáním se. Asi potřebuji reálné lidi kolem sebe. Už jsem podnikl kroky a vyhrál nějaké výběrko.
Takže po 4,5 letech se podívám trošku do realného světa.
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa futurer »

jogo napísal:KORS a AA si uzavrel alebo ich stale drzis?
O Kors se tu vedla uz jedna nenavistna debata, kterou se snazil ukoncit i Juggler (jsem mu psal do SZ tehdá). Doufám, že nechceš vyvolat opět flame?!
AA ? stále nesplnilo kriteria. (osobně už ho dávno nemám, ale to proběhlo s dokupem už mimo zdejší hlášení) Myslim, že pár followers ji možná ještě drží a díky div. pořád relativně v zisku.
pozn: tabulka neobsahuje div.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Minulý týždeň som ešte nevedel, že si Nobody a tak som Ti písal (citoval som to aj do vlákna o bane Pillara):
JUGGLER napísal:
Ja som sa Nobodyho zastával a doteraz zastávam, ale mňa osobne sklamal. Slúbil, že ten svoj trading pre nás mimo fóra dokončí, ale nedokončil. Tých, čo mali prístup pritom vyberal on. Trh sa zosypal a on sa viac neozval. Dodnes mám linku na jeho spreadsheets..je živá, ale nie je tam ako tie loserské pozície skončili.
Ja som tie spreadsheets pozeral minulý týždeň a neboli dokončené. Teraz si to podopĺňal. Iba KORS a AA si nechal tak.

Chyba, že som ja alebo Jogo neurobili printscreen. Ale mne sa už nechce naťahovať a robiť detektíva. Ty proste nedokážeš hrať fér, máš to v krvi. Niežeby si bol zloduch, je to len vec tvojho charakteru a ega. Za každú cenu chceš byť neomylný a preto tie praktiky. Sranda je v tom, že každý trejder vie, že straty sú prirodzenou súčasťou biznisu. A preto to znásiľňovanie sa k 100% ziskom nemohlo skončiť ináč..

Pozri, mne by tá tvoja double nick hra ani nevadila, keby si ju hral len pre seba. Ale nás si ťahal za nos a útočil na iných. Seba si chválil, ostatných hanil. Vodu si kázal, víno pil... A načo to všetko bolo dobré?

Kľudne ostaň a pokračuj. Ako sa niektorí ľudia vyjadrili, im to ťahanie za nos nevadí. Mne tvoja prítomnosť nevadí, len už s tebou nebudem komunikovať ako s inými.
futurer napísal:
Jak psal opakovaně Jug. život tradera je v podstatě osamělý a tím víc většina z nás potřebuje komunikaci.
Já to asi pořeším zaměstnáním se. Asi potřebuji reálné lidi kolem sebe. Už jsem podnikl kroky a vyhrál nějaké výběrko.
Takže po 4,5 letech se podívám trošku do realného světa.
Asi to poriešim...už som vyhrál... Takže nastupuješ do zamestnania. :roll:

Nechcem byť sarkastický, ale neviem si predstaviť výberové konanie v CZ na také zamestnanie a s takým platom, čo by uspokojilo stopercentne úspešného tradera ako si ty. Už ťa vidím pracovať za babku, plniť príkazy šéfov.. :wink: .

Len nám nenapíš, že ideš robiť do City... :)
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7069
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa jogo »

JUGGLER napísal: Ja som tie spreadsheets pozeral minulý týždeň a neboli dokončené. Teraz si to podopĺňal. Iba KORS a AA si nechal tak.
Chyba, že som ja alebo Jogo neurobili printscreen. Ale mne sa už nechce naťahovať a robiť detektíva.
Cize obchody zahlasene spatne v case. :)
Ja som sa do sukromneho zverejnovania Nobodyho obchodov neprihlasil, tak som jeho obchody dalej nesledoval.Preto to nemozem potvrdit, avsak samozrejme Jugglerovi verim, ze ta tabulka minuly tyzden nebola vyplnena.
Drzim sa hesla: "Viac hlav, viac rozumu a viac oci, viac vidi" a preto sa "privatnym trading roomom" vyhybam.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 33 times
Been thanked: 26 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa Tilbur »

Pre mna su najvacsi machri ti traderi, ktori dokazu skoro skrtat straty a vysediet zisky. Ak mi niekto ukaze system, ktory ma 100% ziskovych obchdov, nie je system pre mna osobne zaujimavy.
Vtedy sa nobody do nas obul, ze moze spravit aj stratove obchody naschval, aby nemal 100% zisku.
Kazdy nech si trejdi to, v com si mysli, ze je najlepsi.
Inak, chcel by som vidiet, co by ste vsetci shorteri spravili, ak by ESko islo do konca mesiaca napriklad nad 2180....
Vela zdaru.
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa Casey »

Wauuuuuuu.Tak typek si este pred cca dvoma tyzdnami robil srandu z dalsieho,ze obchoduje popri praci mikroloty a uz sa musi tiez hlasit do prace.
Bude asi pre neho dost tazke job 8-4 a potom sup na mikroloty(teda ak na ne este stale je :twisted: ).
Kazdopadne vela stastia v tom ''realnom zivote,plneho komunikacie''.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7069
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa jogo »

tilbur napísal: Inak, chcel by som vidiet, co by ste vsetci shorteri spravili, ak by ESko islo do konca mesiaca napriklad nad 2180....
Vela zdaru.
Nooo..vela shorterov indexov tu teraz nemame iba Nobody, Juggler a este ktosi z tych novych tu hlasil short.
Juggler zase zashortoval ES-ko, hoci uz parkrat pisal, ze shorty na indexy mu neidu a viac shortovat indexy nebude.Ale pokusenie bolo asi silnejsie ako jeho predsavzatie. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Žiadne obavy. Ked som začal short, tak uvidíte v priamom prenose a real time ako to dopadne. A shortujem aj u seba, takže žiadna dvojitá hra. Zatial je to u Juggi Trader len v malej strate. U mňa som zatial na shortoch v zisku, lebo to manažujem dalším kontraktom, ktorý daytrejdím. Aj dnes mám už nejaký DT za sebou a keby to ešte došlo ku 2118,50...tak sa mi otvorí ďalší DT na short s targetom 2109. Lenže tie daytrejdy tu nechcem a nebudem dávať. Možno pozdejšie skúsim pretestovať jedno uzavreté vlákno a tam by som to dával len pre tých čo si vyberiem.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa Casey »

Chlapi nedohadujte sa uz tolko ved aj tak:
https://www.youtube.com/watch?v=VbKKeIFg9yw" onclick="window.open(this.href);return false; 8)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Futurer- občasné zveřejňování

Príspevok od používateľa JUGGLER »

V stredu (teda už vo štvrtok ráno) po našej trejderskej hádke s Futurerom som sa nakoniec rozhodol prijať zmier.
Bolo to kontraproduktívne a nemalo to úroveň. Zakopal som vojnovú sekeru, napísal Futurerovi dlhú SZ a príspevky vymazal. Dnes je nedeľa, končí týždeň a pozerám, že Futurer si moju odoslanú SZ doteraz neprečítal. Nejde mi to do hlavy... :roll:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"