Tradovanie, stratégie, a viac..

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov

Tradovanie, stratégie, a viac..

Poslaťod Badynko11 » Sob 06 17, 2017 2:42 pm

Ahoj :)
momentalne sa okolo dvoch mesiacov zaujimam o forex, samozrejme od zaciatku sa ucim na realnom ucte :D cize som nejake to kilko v strate zatial na mojich pokusoch :) ale rezistencie supporty trendy patterny a podobne veci mam prejdene :)

To co by som potreboval je porozpravat sa s niekym znalým a zapáleným do problematiky o stratégiách obchodovania a podobných veciach :) Ak by si mal záujem ma do toho zasvatiť, bol by som ti vdačný a určite by som sa ti nejak odvďačil :)

Ak tak napíš správu alebo mail a už nájdeme nejakú formu komunikácie, poprípade osobne :)

S pozdravom Lukáš, začínajúci trader :D

mail : rasuja@gmail.com

PS: dúfam že neporušujem pravidlá fóra, dlho som rozmýšlal kam túto tému zaradiť :) ak som sa netrafil kludne vymažte..
Badynko11

Re: Tradovanie, stratégie, a viac..

Poslaťod Chris » Sob 06 17, 2017 11:48 pm

O com konkretne by si sa chcel rozpravat?
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Obrázok užívateľa
Chris

Poslaťod JUGGLER » Ned 06 18, 2017 4:42 pm

Každý začiatočník si myslí, že mu stačí nájsť majstra a ten ho vyučí remeslu :roll:

Badynko: poštuduj toto fórum, a prídeš na podstatu problému. Forex sa tu preberal nespočetne krát. Zhruba tak ti poviem, že nad tým ako profitovať na forexe (najťažšom trhu na svete !) si lámu hlavu milióny ľudí...A tých, ktorí to vedia je strašne málo.Možno ešte menej než si myslíme. A z tých málo zrejme neexistuje nikto, kto by mal záujem zasväcovať novicov... To si rovno napíš inzerát: hľadám niekoho, kto našiel zlatú žilu a podelí sa so mnou o svoje tajomstvá. :wink:
In the stock market, timing is everything...
“Bull markets are born on pessimism, grow on skepticism, mature on optimism, and die on euphoria.” Templeton
"be fearful when others are greedy, and be greedy when others are fearful," Buffett
JUGGLER

Poslaťod iceberg8 » Ned 06 18, 2017 4:45 pm

A kym by sa niekto dostal k tej zlatej zile, forex sa zmeni, a moze hladat znovu..
Keby je to take jednoduche, najskor by prizval kamosov, ti kamosi dalsich kamosov a kazdy by bol miliardar :D
Tieto sny som mal kedysi tiez, potom som vytriezvel..
My new smartphone: Samsung iPh0n3 SEs 6X LTE 520p. No, seriously. Fuck touchscreens.
iceberg8

Poslaťod Badynko11 » Pon 07 10, 2017 9:23 pm

Napríklad ktoré indikátory su najlepsie na zaciatok a ako ich kombinovat aby som vedel zachytit trend a pribliznu silu.. aspon nech mam trosku vasiu sancu na ziskove obchody ako teraz :D
Badynko11

Poslaťod Alo Bunda » Pon 07 10, 2017 11:57 pm

Badynko11 píše:Napríklad ktoré indikátory su najlepsie na zaciatok a ako ich kombinovat aby som vedel zachytit trend a pribliznu silu.. aspon nech mam trosku vasiu sancu na ziskove obchody ako teraz :D

Ake je tvoje RRR a aku maš % úspešnosť, koľko riskuješ v (%) na 1 obchod z účtu.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
Alo Bunda
Obrázok užívateľa
Alo Bunda

Poslaťod Istiach » Uto 07 11, 2017 9:23 am

A nieje to celkovo bullshit? RRR, indikatory, uspesnost atd? Je to nieco co sa da vytiahnut ked uz clovek tradi, ale ze si to na zaciatku zada a snazi sa to dodrziavat mi pride na hlavu postavene...
Istiach

Poslaťod Chris » Uto 07 11, 2017 10:40 am

fx je najtazsi trh vobec na trejdenie, brokeri s pakou, slippage a gumovymi spreadmi tomu vobec nepomahaju.

Rada na zaciatok pozret inam, indikatory je len ine zobrazenie grafu a statistike dvojich trejdov musis rozumiet a podla tiho ladit trading.

Ak cakas ze ked modra pretne cervenu, kohut zakikirika 2krat, sused sa poskrabe na chrbte a windows ti zahlasi nainstalovat aktualizacie a vtedy otvoris long a uz len zberas zisky. Tak ta musim sklamat ....
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Obrázok užívateľa
Chris

Späť na Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť