Hladam investiciu

Zadajte dopyt na konkrétnu požiadavku sporenia, investovania či poistenia seba, alebo rodiny, alebo vypracovanie finančného plánu.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
obchod.1
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So 06 07, 2013 7:18 pm

Hladam investiciu

Príspevok od používateľa obchod.1 »

Ziskal som lukrativne priestory v centre Zvolena za velmi vyhodne podmienky. Chybaju mi financne prostriedky na nakup tovaru. Preto hladam spolocnika - investora s kapitalom. Vyska investicie je vec dohody.Hladame skor dlhodobeho spolocnika, ale je realna dohoda aj len na kratku dobu, ak nechcete dlhodobu spolupracu /par mesiacov/.

Moja predstava je /ale netrvam na takejto spolupraci,je to len navrh/:

- spolupraca na zaklade zmluvy o Tichom spolocnikovi
- vklad spolocnika 8 az 10.000.eur, ale aj toto je vec dohody je realne sa dohodnut aj na mierne nizsej investicii
- doba trvania zmluvy kym nepoziadate o vratenie vkladu spolocnika
- budete mat polovicny podiel z celkového zisku predajne / odpocitatelna položka pri vypocte len najom a predavacka,nic ine/
- v zmluve bude bod ze sa nepodielate na pripadnej strate predajne,teda ze nemozete prist o cast vkladu ani kde sa vytvori daky rok strata.
- dalej podstatny bod,ze Vas minimalny rocny zisk musí byt aspoň 30% z vkladu/ teda ak vložíte 10000eur, tak každý rok musí byt vas zisk vyssi ako 3000eur
- další bod by bol o mesacnych preddavkoch na zisk vo vyske minimalne 3% z vysky vkladu/ teda pri vklade 10000eur mesacny preddavok budete dostavat minimalne 300eur.

Ak ste nahodou z okolia Zvolena,alebo tu mate niekoho spolahliveho,kto nemá pracu,tak je moznost dohody ze bude pracovat v predajni ako predavacka.
Zariadenie do predajne mam vsetko kupene,Vasa investicia by isla cisto nanakup tovaru.

Ak nechcete spolupracu na zaklade zmluvy o Tichom spolocnikovi,tak som otvoreny aj inej forme, napríklad spolocnej s.r.o., pripadne ak mate nevyuzitu s.r.o. tak to moze byt Vasa, alebo dokonca som ochotny pristupit na model,ze vy budete majitel predajne a ja budem ako spolocnik,ale samozrelme so splnomocnenim zastupovat predajnu, aby som mohlo vykonávat riadiacu cinnost v predajni. Info: obchod.1@azet.sk
onlinetoro
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 10 12, 2014 1:49 pm

Re: Hladam investiciu

Príspevok od používateľa onlinetoro »

Poďla mňa je najlepšia investícia do zlata https://www.machochlapovic.sk/investova ... ata-predaj" onclick="window.open(this.href);return false;
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Hladam investiciu

Príspevok od používateľa rmaly »

onlinetoro napísal:Poďla mňa je najlepšia investícia do zlata https://www.machochlapovic.sk/investova ... ata-predaj" onclick="window.open(this.href);return false;
tak radis co, nech nakupi zlato a nastahuje si to do tych priestorov? :)
Andrej1
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Št 29 01, 2015 8:01 pm

Re: Hladam investiciu

Príspevok od používateľa Andrej1 »

Dobry den.
Mozno ze by som mal zaujem o investiciu o ktorej pisete, podmienky sa mi zdaju celkom prijatelne. Preto by som navrhoval osobne stretnutie. Kontaktujte ma sukromnou spravou , ak mate zaujem.

[quote="obchod.1"]Ziskal som lukrativne priestory v centre Zvolena za velmi vyhodne podmienky. Chybaju mi financne prostriedky na nakup tovaru. Preto hladam spolocnika - investora s kapitalom. Vyska investicie je vec dohody.Hladame skor dlhodobeho spolocnika, ale je realna dohoda aj len na kratku dobu, ak nechcete dlhodobu spolupracu /par mesiacov/.
Andrej1
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Št 29 01, 2015 8:01 pm

Re: Hladam investiciu

Príspevok od používateľa Andrej1 »

Upozornujem na uzivatela obchod.1 . Po 12 emailovej komunikacii s nim sa domnievam na 98% ze by mohlo ist o podvodnika, sice nesikovneho (ked sa nevedel ani osobne stretnut ale zmluvu na 8000€ odoslanu podpisat chcel bez toho aby som videl vsetky rozhodujuce veci - priestory , zmluvy atd... :) ) . Viem ze su aj ludia schopny investovat do firiem ako wsm tak si dajte bacha :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Potrebujem investovať, sporiť, poistiť sa"