Osobná skusenost

Zadajte dopyt na konkrétnu požiadavku sporenia, investovania či poistenia seba, alebo rodiny, alebo vypracovanie finančného plánu.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
David
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 07 09, 2016 4:04 pm

Osobná skusenost

Príspevok od používateľa David »

Ako tak čítam je tu veľa spoločností čo o sebe píšu aké je výhodné donich investovať ja mám osobnú skúsenost s jednou spoločnostou cez ktorú obchodujem a som s dosiahnutymi ziskami aj starostlivosťou spokojný ak by mal niekto záujem napíšte mi mail david.taveti@zoznam.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1342 times

Re: Osobná skusenost

Príspevok od používateľa JUGGLER »

David napísal:Ako tak čítam je tu veľa spoločností čo o sebe píšu aké je výhodné donich investovať ja mám osobnú skúsenost s jednou spoločnostou cez ktorú obchodujem a som s dosiahnutymi ziskami aj starostlivosťou spokojný ak by mal niekto záujem napíšte mi mail david.taveti@zoznam.sk
Zle čítaš. Finačných šmejdov tu nemáme radi.
Radšej napíš o čo ide, ináč budeš vymazaný, alebo zaradený do potencionálnych podvodov.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Osobná skusenost

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Toto je verejne forum a nie zoznamka.. mal by si napisat sem, ak mas nieco zaujimave... ;)
ja mam najlepsiu starostlivost u babky..
Odoslané z počítača
Napísať odpoveď

Návrat na "Potrebujem investovať, sporiť, poistiť sa"