VUB: Garantovaný vklad XX

Garantované fondy, zaistené vklady, investičné certifikáty, dlhopisy a obligácie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Tibor
Gold Member **
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 18 01, 2007 7:50 pm
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

VUB: Garantovaný vklad XX

Príspevok od používateľa Tibor »

VUB ponúka (od 1.6. – 29.7.2011) nový garantovaný vklad
http://www.vub.sk/osobne-financie/spore ... any-vklad/
Toto je skutočne produkt len pre produkt (podmienky priznania bonusového úroku nižšie)
Na trhu máme Zuno 3ročný termínovaný účet s úrokom 4% p.a. a isto by sa našli aj u iných bánk
U týchto je však možné prostriedky predčasne vybrať, sporiteľ stratí len úroky.

Ale v podmienkach VUB Grantovaného vkladu XX sa píše
Poplatok za predčasný výber je 12 % z objemu vkladu a odúčtuje sa Majiteľovi účtu z vyplateného vkladu
To som zvedavý, koľko ľudí na to nachytajú :(
Je mi ich už teraz ľúto


Podmienkou vyplatenia bonusového úroku je:
Bonusový úrok sa vyplatí Majiteľovi účtu 5. 8. 2013 (2. rok), 5. 8. 2014 (3. rok) a 5. 8. 2015 (4.rok) v prípade, že je splnená podmienka pre jeho vyplatenie. Podmienkou na vyplatenie bonusového úroku je, aby hodnota 3M Euriboru bola rovná alebo nižšia ako stanovená bariéra pre druhý, tretí a štvrtý rok:
Bariéry:
Obdobie 1. 8. 2012 – 31. 7.2013 (2. rok) – 3,00 %
Obdobie 1. 8. 2013 – 31. 7. 2014 (3. rok) – 3,50 %
Obdobie 1. 8. 2014 – 31. 7. 2015 (4. rok) – 4,00 %
V prípade, ak je hodnota 3M EURIBORU v niektorom dni v sledovanom období vyššia ako stanovená bariéra pre sledované obdobie, tento deň sa do výpočtu výsledného bonusového úroku pre dané obdobie nezapočítava.
Konkrétna výška bonusového úroku (max. 3,75 % p.a.) z vloženého vkladu v druhom, treťom a štvrtom roku závisí od počtu dní v sledovanom období (v druhom, treťom resp. štvrtom roku), počas ktorých bol 3M E E uribor nižší alebo rovný ako stanovená bariéra v sledovanom období (v druhom, treťom resp. štvrtom roku). Výsledný bonusový úrok sa bude počítať podľa nasledovného vzorca:
3,75 % x n/D
Verím, že trh je prirodzený, existuje aj v Severnej Kórei. A preto verím, že raz sa presadí aj v EÚ a v USA
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: VUB: Garantovaný vklad XX

Príspevok od používateľa filip glasa »

niektorí ľudia už radšej ani nechodia do banky, lebo je im už trápne sa vyhovárať keď im tam furt niečo núkajú, keď si idú vybaviť len nejakú maličkosť :D
Ja nemám problém poslať ich slušne doprdele a potom ma už neotravujú.
ouip
Príspevky: 37
Dátum registrácie: St 11 05, 2011 9:56 pm

Re: VUB: Garantovaný vklad XX

Príspevok od používateľa ouip »

Ja sa len cudujem, ze im nie je hlupo pustit do sveta taku kravinu. Uz vidim, ako to budu predavat na pobockach ako garantovany vklad s moznostou az 14,5 % vynosu a moznostou kedykolvek odkupu. A este ako dodatok pri presviedcani povedia, ved kde Vam daju z Vasich 1000 Eur az 145 spat? Toto bude zazracna veta, ktora podla mna zaznie vela krat. Co nebude klamstvo, len pekne preformulovana pravda. Moj boh, takyto vysmech sa naozaj moze stat len u nas.

Prajem pekny den
Napísať odpoveď

Návrat na "Garantované vklady, investičné certifikáty, dlhopisy"