Je to dobre urazove poistenie?

Poistenia, sporenie na dôchodok, doplnkové dôchodkové sporenie, investičné poistky, kapitálové poistky.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Amos
Active Member
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Ut 21 12, 2010 9:57 pm

Je to dobre urazove poistenie?

Príspevok od používateľa Amos »

Trvala invalidita nasledkom z urazu (pri dopravnej nehode): 50.000E s progres.plnenim do 500% (t.j. pri 100% poskodeni je poistna suma 250.000E)
Trvala invalidita nasledkom z urazu (ine "nehody"): 20.000E s progres.plnenim do 500% (t.j. pri 100% poskodeni je poistna suma 100.000E)
Smrt nasledkom urazu (pri dopravnej nehode): 50.000E
Smrt nasledkom urazu (ina nehoda): 20.000E
rocne poistne: 120E

PS: ta dopravna nehoda = ze som bol ucastnikom dopravnej nehody - t.j. ako vodic, spolujazdec, ako pasazier dopravneho prostriedku, ako cyklista alebo chodec (pri dopravnej nehode)

Je to vyhodne poistenie?
"Neverte všetkému, čo sa vám k vereniu predkladá" - Jan Amos Komenský
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Je to dobre urazove poistenie?

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Suma poistenia je dobrá. Možno nie najlacnejšia, ale dobrá. Otázne je, aký je to produkt v akej poisťovni, s akými všeobecnými poistnými podmienkami (VPP)...
Obrázok
Amos
Active Member
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Ut 21 12, 2010 9:57 pm

Re: Je to dobre urazove poistenie?

Príspevok od používateľa Amos »

zaiste, toto poistenie nie je najlacnejsie (taketo konstatovanie je na nic). Ani mercedes nie je najlacnejsie auto. Ani chlieb si nekupujem najlacnejsi :wink:
dolezity je pomer: poistna suma(resp. typy poistenia) vs. poistne (a pokial ma niekto faktami nepresvedci, budem tvrdit, ze to je jedna z naj-ponuk). Vela jazdim na aute, rad sa bicyklujem, chodim po prechodoch pre chodcov...
Toto uraz.poist. nie je masovo predavane. Tuto individualnu ponuku som dostal po 13-tich rokoch trvania KZP(Kapitalove zivotne poistenie) v Amslicu. No, nekup to :lol:
(zeby odmena za vernost? Ale keby som "nespekuloval", asi by mi ho neponukli...).
K celkovemu ozrejmeniu musim dodat:
prvych 7 rokov som mal v ramci KZP poistenie trvaliek z urazu - PS: 30.000E(bez progresie) za ca tusim 90E/rok
potom som zistil, ze to je drahy shit, tak som to zrusil, poistil som sa v Uniqa (na vyssie sumy za nizsi poplatok)
na a potom(kedze som v Amslicu nebol 6 rokov urazovo poisteny) som dostal tuto ponuku (t.j. zrusil som Uniqu a....zobral toto)
inac, nazov tohto produktu je: Program bezpecie extra
VPP su podmienkami urazoveho poistenia ADPI
"Neverte všetkému, čo sa vám k vereniu predkladá" - Jan Amos Komenský
Napísať odpoveď

Návrat na "Druhý pilier, životné poistenie, tretí pilier"