Moeny expo 2012

Školenia, eventy, konferencie, stretávky, networking ohľadom investovania a financií
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Moeny expo 2012

Príspevok od používateľa filip glasa »

Program Money expo 2012:
http://www.money-expo.cz/program.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
20-22.4.2012, Praha
Používateľov profilový obrázok
kadu
Silver Member *
Príspevky: 207
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 10:06 pm
Bydlisko: Prague
Kontaktovať používateľa:

Re: Moeny expo 2012

Príspevok od používateľa kadu »

Jdu tam :wink:
Jsem aktivni prevazne na nasem webu v sekci - forum pro-investory.cz
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Moeny expo 2012

Príspevok od používateľa Ladis »

Obrázok

Plno lidí ztratilo s krátkodobým tradingem na burze rozum a proto někteří traders spáchali sebevraždu a ti ostatní budou vyprávět na Money expo Praha 2012 o tom, jak se za několik dní zruší euro a rozpadne Evropa, nebo jak vydělávat na burze 670% za rok.
Přednášející herci, umělci, fotbalisti a krotitelé lvů na Moneyexpo Praha 2012 :
http://www.money-expo.eu/prednasejici" onclick="window.open(this.href);return false;
Datum - pátek 20. dubna 2012, sobota 21.4., neděle 22.4.
Cena za 3 dny - třídenní vstupenka stojí 1.190 Kč
Místo konání - TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4 - Chodov
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
consul
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Ut 06 03, 2012 10:59 pm

Re: Moeny expo 2012

Príspevok od používateľa consul »

oplti sa to navstivit, alebo len premrham 3 dni v phe? ake mate skusenosti s money expo?
..každý si je strojcom svojho šťastia
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Moeny expo 2012

Príspevok od používateľa filip glasa »

čo ja viem, pár prednášok je tam zaujímavých, veľa je nezaujímavých. Každý si tam vyberie 2-3 zaujímavé a ostatné ho nebudú baviť.
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: Moeny expo 2012

Príspevok od používateľa rabdo »

idem tam na pozvanie kámoša z BBI.

na stretku zreferujem....ak bude čo :roll:
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Tango
Gold Member **
Príspevky: 369
Dátum registrácie: St 16 11, 2011 7:49 pm
Has thanked: 11 times
Been thanked: 30 times

Re: Moeny expo 2012

Príspevok od používateľa Tango »

Nejaky zpravy a postrehy z Money Expa ?? diky :)
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: Moeny expo 2012

Príspevok od používateľa rabdo »

tak napr. v piatok na LIVE TRADING SHOW, taliansky tradingový guru Andrea Unger na základe vlastného systému ako jediný prerobil, ale vraj je to OK.
tvrdí že každý tretí týždeň v piatok ( keď expirujú opcie ) nakúpi o 15:30 ES mini na short a predáva o 18:00. ukázal aj graf, samozrejme že bol pekne v pluse.
( ak má niekto čas, tak by ma zaujímalo ako je to naozaj za posledných 6R - dík )

v sobotu Daniel Gladiš ukázal pôvodné bankovky Grécka, Portugalska, Španielska a Talianska s tým že už sa pripravuje ich opätovná tlač.iba Taliansko ja 50 na 50 že by to mohlo ustáť s EUROM. Poukázal aj na výber akcií firiem ako TESCO, SANOFI, Heineken, Mc Donald...
pán Lukáš Jíra, ako stáli kritik českej burzy, si ponadával na byrokraciu, zlé vedenie burzy a neochotu nových domácich emitentov na vstup na burzu a ich útek do polska či USA.
a guru Unger predstavil svoje pôsobenie vo svetovej súťaži World Cup Championship of Futures Trading a ako dosiahol 672% za rok, aj keď v polovici bol v mínuse a všetci ho predbiehali vo vedení + rady ako si nevybrať nesprávne obchodné systémy.

v nedeľu som mal iný program a večer cestu domov, tak by ma zaujímalo o čom bola moderovaná debata o najlepších investíciách pre rok 2012 pánov Brychtu, Dočkala, Dvořáka a Hájeka. ak tam niekto bol budem mu povďačný za krátky report.

tie ostatné odporúčania ako zlato, diamanty či víno som neabsolvoval.... :D

neviem si ale predstaviť že to niekto mohol celé presedieť od piatku do nedele a nescvoknúť :roll:
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Moeny expo 2012

Príspevok od používateľa filip glasa »

kurna, tak na to vino si nesiel a zrovna o tom som chcel, ze by si poreferoval. Ak teda bola aj ochutnavka :lol:
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: Moeny expo 2012

Príspevok od používateľa rabdo »

tak počkaj počkaj, ochutnávka bola, každý večer v baroch v centre, hlavne rôzne miešané alko drinky a o tých ti kľudne zreferujem aj nejaké polonahé baby tam boli, teda aspoň čo si pamätám...he he he :D
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1344 times

Re: Moeny expo 2012

Príspevok od používateľa JUGGLER »

rabdo napísal:... guru Unger predstavil svoje pôsobenie vo svetovej súťaži World Cup Championship of Futures Trading a ako dosiahol 672% za rok, aj keď v polovici bol v mínuse a všetci ho predbiehali vo vedení + rady ako si nevybrať nesprávne obchodné systémy.
Unger robí aj pre Tureka showbiznis a nebol by som si ho v živote všimol, keby som už o tom World Cup Championship nebol písal. Skrátka je to šaškáreň kde zneužívajú to, že kedysi sa toho zúčastnil i Larry Williams ...

Kopírujem to tu na osvieženie pameti a zdôrazňujem pasáž o Ungerovi:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Všetko, včetne tých majstrostiev sveta je premyslený biznis, ktorý robí malá firma z 20 zamestnancami a obratom 1 a pol milióna USD ročne. Volá sa Robbinstrading - je to sekundárny broker a PFG je ich primárny broker.

Keď som si pozrel výsledky majstrov sveta...ktoré sú v poslednej dobe okolo 100% p.a , tak som si pomyslel, že majstrom sveta môžem byť aj ja. A keď nie, tak aspon skončím medzi prvými piatimi ...na to zvyčajne stačí 50% p.a. a píše sa tam, že vyhrám účet z 50 000 USD...

Veď si stačí založiť účet z minimom 10 k, zarobiť 5k a ked neskončím ako majster sveta, tak aspon tých 50 K je mojích, nie?

Nebol by som si to preveroval podrobne...ale narazil som na fakt, že tí najlepší robia potom PAMM trading a tak som bol strašne zvedavý aké majú výsledky.... To ma teda zaujímalo!

No keď som chcel vedieť výsledky skutočných majstrov sveta... musel som sa zaregistrovať a tam si pýtali aj telefónne číslo...

A kua...krátko po registrácii mi až trikrát volali z USA... na mobil. Tak som tej slečne z pekným hlasom, čo ma presviedčala na tretí krát sľúbil, že sa na to pozriem a keď v tom nie je háčik, tak sa tých majstrovstiev sveta zúčastním. Veď 10k vstup nie je veľa.

Ale zistil som, že háčik v tom je.

Napríklad môžete mať viac účtov..kedykolvek dokladať peniaze a pod. Takto sa môžete hrat z 10 000 na 5-6 účtoch až kým na jednom nebudete majster sveta...

Ide len o to, aby mal niekto biznis. A tá odmena - účet 50K?.

Po vylúštení podmienok som zistil, že vás nechajú trejdiť len ich účet 50k a môžete mať z high water ziskov kvartálne 20%. Totálna vychcatosť !
Tak som tej slečne napísal, že hocijaká proprietary firma vás napákuje 1:20 a nechá vám 90% zisku. Tak prečo mám ja makať za 20% zo zisku? Lenže tu to nekončí... biznis sa točí ďalej...

Keď skončíte medzi prvými, upútate pozornosť verejnosti. Okamžite sa vás organizátori ujmú a ponúknu vám PAMM trading. Skrátka oni vám zoženú klientov, spústu klientov a z každého máte 100-300 USD mesačne... za to, že môžu trejdiť podľa Vás ( hlásite trejdy), alebo si môžu nechať trejdiť účet podľa Vás ( autotrading).

Tých 100-300 mesačne nie je ani zdaleka koniec ryže. Najviac Vás totiž cucajú cez poplatky.
Kým broker na majstrovstvách sveta má RT fee niečo cez 5 USD, čo je fair cena... klientom v PAMM tradingu účtujú aj 10x viac!
Zase mi to kohosi pripomína...Aj tie poplatky, aj tých 20% z high water podielu na zisku...
Záver: Neexistuje fair trading. Všade klienta len oholia.

A čo myslíte, ako sa darí trojnásobnému majstrovi sveta Andrea Ungerovi v PAMM tradingu?
Za tri roky je v strate -51% a v najnovšom forex programe, ktorý beží 4 mesiace je v strate -41%. A takých je tam polovica.


Prižmúrme oči..OK..trochu smoly...ved komu sa darí vkuse celé roky, nie?...
Ale ked vynásobite tie stovky trejdov na PAMM účte tými horibilnými poplatkami, tak vám vyjde, že ktosi vás okradol za tie roky o desaťtisíce dolárov !
Lebo tie výsledky..tie mínusy sú NET...teda očistené od poplatkov. Ani majster sveta nevládze udržať účet v zisku pri takom vyciciavaní klienta. A oni to všetci vedia. A keďže zarábajú a klient platí, tak mlčia.

Kto teda reálne zarába?
Profituje PAMM trejder (mesačné poplatky), sprostrekovateľ ( 95% z broker fees) a broker (jeho bežné discount fees). Financuje to klient, ktorý z veľkým šťastím môže i zarábať...ale nikdy nie dlhodobo...podstatu som už povedal v sekcii o PAMM tradingu.

Základom biznisu je, aby klientov v tomto biznise dojili čo najdlhšie...teda nasadia na nich fakt dobrých trejderov, tých najlepších... a tých de facto vyhladávajú cez program Majstrovstiev sveta. Premyslený biznis, nie?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Money expo 2012 Prague is a big shit

Príspevok od používateľa Ladis »

Money Expo 2011 byly zbytečně vyhozené peníze.
Moneyexpo 2012 byl ještě větší hnuj než 2011.
A lákání dětí na trading, aby brokeři obrali děti o peníze slibujíce vysoké zisky a rychlé zbohatnutí jak ten italský nebo americký mistr jednoho roku. Který jeden rok vydělal milion euro s tradingem. A nikomu neprozradil, že další rok ztratil dva miliony euro s tradingem.
Ani Černobíl a Fukušima nejsou takové katastrofy jak Moneyexpo Praha.
Největší katastrofa ale je, že administrátor této diskuse neopraví pravopisné chyby v názvu téma a tak se to zde jmenuje Moeny místo Money.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: Moeny expo 2012

Príspevok od používateľa rabdo »

JUGGLER píše:
Unger robí aj pre Tureka showbiznis a nebol by som si ho v živote všimol, keby som už o tom World Cup Championship nebol písal. Skrátka je to šaškáreň kde zneužívajú to, že kedysi sa toho zúčastnil i Larry Williams ...
to máš teda úplnú pravdu: guru Unger mal celú nedeľu samostatný workshop na tému Systémy vyhrávajúce Word cup traders, kde prezentoval najmä Turkove systémy a cena za workshop? iba akčných 9.900.- Kč. :roll:

ak tam z tých cca. 1500 účastníkov išlo min. 20 tak má chlapec zarobené a to len na prednáške.
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Napísať odpoveď

Návrat na "Školenia. semináre. stretnutia"