Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Presunúť do ,,Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty,,?

Hlasovanie ukončené Ne 02 07, 2017 6:28 pm

Áno - presunúť
6
46%
Nie - nepresunúť
7
54%
 
Celkom hlasov: 13

Hash
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Št 29 06, 2017 9:56 pm

Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa Hash »

Ahojte staňte sa súčasťou prvej oficiálnej ťažby kyptomien na SR.
Už nepotrebuješ vlastné mašiny my ti ponúkame bezstarostnú ťažbu s plnou podporou.
Využi aj našu PRE LAUNCH do 17.7.17 fázu a zabezpeč si najlepšiu pozíciu v binári s najlepšími cenami.
Viac info na financialfreedom@financialfreedom.sk
marek010
Príspevky: 13
Dátum registrácie: St 26 04, 2017 12:16 am

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa marek010 »

Hmm, webova stranka bez akychkolvek relevantnych info, 4 akoze pochvalne bla bla recenzie, obrazky luxusnych aut a ziadny kontakt (anonymny formular neratam).

Mam pocit, ze tu s reklamou na svoj MLM a naborom moc nepochodis :D
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Tak ja uz ani neotvaram podobne starnky, staci mi popis, prezentacia, biznis plan, ze z nicoho nic budem bohaty...
Odoslané z počítača
Hash
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Št 29 06, 2017 9:56 pm

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa Hash »

Viac info v správe.
Web financialfreedom nie je oficiálna stránka webu použili sme len e-mailovú adresu.
Ďakujem.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa Airmike »

Hash

je uplne jedno ci a aky mail pouzivas. linkujes tu web, ktory je anonymny a je s kategorie "financial freedom" takze toto promo pojde rovno do podvodov tipujem.
Hash
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Št 29 06, 2017 9:56 pm

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa Hash »

Mika napísal:Hash

je uplne jedno ci a aky mail pouzivas. linkujes tu web, ktory je anonymny a je s kategorie "financial freedom" takze toto promo pojde rovno do podvodov tipujem.
Keďže je aktuálne PRE LAUNCH fáza projektu nepublikujeme verejne WEB ani e-mailové adresy to , že použijem alternatívnu e-mailovú adresu priradenú k inej web stránke neznamená , že promujem tú stránku nikto to nikde nespomenul čiže pretáčate a tvoríte si vlastné tvrdenia pretože tu nikto nelinkoval web ale len komunikačný kanál a to je mailová schránka.

Kto má záujem môže ma kontaktovať do SS. Na ďalšie kritiky a negatívne komentáre už nereagujem.
Ďakujem.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa Airmike »

toto nebol negativny komentar. len som ta upozornil ze na tomto webe, diskusnom fore platia urcite pravidla a je dost pravdepodobne, ze podobna forma reklamy skonci vo vlakne potencionalne podvody. nic viac a nic menej.
k tomu ,ci je tvoja marketingova strategia dobra, alebo spatna ti moze napovedat skutocnost, ze na podobne prispevky su na forach vyclenene vlakna o podvodoch. zamysli sa nad tym mozno zmenis nazor a odkomunikujes svoj projekt druhy krat spravne
remo
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne 29 05, 2016 6:15 pm

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa remo »

nechcem kritizovat tento projekt, ale predtym nez by hocikto z vas do toho siel tak PROSIM naozaj si nastudujte aspon zaklady ohladne tazby Bitcoinu a alternativnych kryptomien na GPU algoritmoch - naucit sa o tom zaklady, vstupit do par FB skupin co maju aspon 1000 ludi nie je ziadny problem a staci tomu dat dva tyzdne citania a pytania sa ludi co tazia doma pripadne v rig-farmach, pripadne ludi co rigy stavaju. Urcite vam to poskytne sirsi pohlad na vec a pripadnu investiciu.
Potom si utvorte nazor a ked chcete investovat tak investujte.

A hlavne si najprv prepocitajte vsetky "vynosy- (vklady+poplatky)" . Vela (ak nie vacsina) cloud miningovych systemov zaraba prave na vysokych pravidelnych poplatkoch, ktore su skryte v nudnych a dlhych zmluvach (cest vynimkam).
Hash
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Št 29 06, 2017 9:56 pm

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa Hash »

Dovoľte mi vstúpiť a napísať pár rozdielov Vlastná ťažba vs. Hash.
Vlastná ťažba:
Prečo áno
- Beriem si celý výkon teda nikto mi neberie %tá z ťažby.
Prečo nie
- Hrozba zničenia a opotrebenia komponentov čo nie je najlacnejšia záležitosť. Aktuálne Vám dá Nvidia max 3 mesiace záruku.
- Cena elektrickej energie nikdy nebude tak výhodná a bude Vám znižovať konečný zisk.
- Ak chcem výkonné komponenty min. doba čakania 2 a viac mesiacov v prípade odídenia a zlyhania sa Vám narúša celý priebeh ťažby a tým pádom stúpajú náklady

HASH:
Prečo áno
- 2 ročný kontrakt
- Stabilita, bezpečnosť a záruka , že dostanete výkon ktorý si zakúpite.
- Vysokokvalifikovaný team technikov
- 24/7 support
- Možnosť sa stretnúť s tvorcami, zúčastňovať sa na prednáškach.
- Vzdelávanie a poradenstvo v oblasti kryptomien
- Vždy dostanete informáciu o tom čo sa aktuálne oplatí ťažiť a je na Vás či ostanete napr. pri ETH alebo Dash
- Ak máte známych ktorým sa to zapáči zato , že sa pridá k nám máte od nás okamžitú odmenu.
- Používame aktuálne najlepší binárny systém.
- Transparentnosť Ak by niekto pochyboval o tom či to je reálne najdôležitejším faktom je , že nikdy nebudeme naberať ľudí do nekonečna akonáhle sa kapacity naplnia a budeme vidieť , že nedokážeme ťažiť pre všetkých vstup sa zatvára a už nebude možnosť vstúpiť až keď sa opäť nakúpi ďalší HW.
Prečo nie
- Prichádzate o určité percentá v prospech HASH
Dovoľte mi podotknúť , že vytvorenie niekoľkých Hál o rozmere 2000m2 s najnovšou technológiou nie je najlacnejšia záležitosť tak ako aj prevádzkovanie tohto celého.
Teda ak ideme hľadať problém v tom , že niekto ponúka 2 ročnú záruku, bezpečnosť a stabilitu a dovolil si zobrať pár % z vášho výkonu aby to celé mohlo fungovať niekoľko rokov je z môjho pohľadu veľmi milný názor.
Nechám každého nech si utvorí ten svoj.

Po oficiálnom štarte budú k dispozícií videa, fotky, prednášky, webináre čiže kto chce môže počkať až do otvorenia ja som len dal možnosť tým ktorý chcú byť o krok vpred v rámči PRE LAUNCH vstúpiť.

Ďakujem.
remo
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne 29 05, 2016 6:15 pm

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa remo »

este som ani nedocital a uz zavadzate. Nvidia nemoze dat 3mesacnu zaruku v EU lebo to nedovoluje zakon o ochrane spotrebitela (minimalne 2 roky), preto su ceny kariet vyssie u nas ako napr. v USA - u nas s tymito moznymi stratami musia pocitat distributori.

mozno sa mylim, ale pochybujem, ze sa zakon o ochrane spotrebitela tak rapidne zmenil na graficke karty ak hej prosim opravte ma a poskytnite niekto relevantny zdroj tej informacie.
Hash
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Št 29 06, 2017 9:56 pm

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa Hash »

http://www.sector.sk/novinka/136536/nvi ... tomeny.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Zo zaujímavostí karty budú mať len tri mesiace záruku, vzhľadom na záťaž, ktorá bude nonstop na maxime.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa JUGGLER »

ALL: hore je hlasovanie o možnom presunutí do ,,potencionálnych podvodov,,.

Sami rozhodnite, či je podľa vás projekt dostatočne dôveryhodný a transparentný.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
remo
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne 29 05, 2016 6:15 pm

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa remo »

ano tri mesiace v USA

kedze chalan pise aj o cenach v USD tak urcite cital clanok co som cital aj ja akurat v AJ a tam sa hovori o zaruke v USA.

EU ma ine zakony toto sa uz riesilo vo viacerych komunitach riesil som to s chalanom co stavia 100vky rigov pre farmy a velkych investorov - tiez hovoril, ze je velmi pravdepodobne, ze karty budu u nas drahsie prave kvoli zakonu o ochrane spotrebitela.

viac menej len kratky sumar prelozeneho clanku na sector.sk ma teda velmi nepresvedcil ako relevantny zdroj
remo
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne 29 05, 2016 6:15 pm

Re: Hashuj s nami!! ETH/DASH/ZCASH/LITECOIN

Príspevok od používateľa remo »

zabudol som nazov projektu, ktory propagujete. Je to Mainhash?
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"