Investovanie do PerfectoFX

Podielové fondy, ETF, Hedge fondy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
vlado1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 09 04, 2015 9:03 am

Investovanie do PerfectoFX

Príspevok od používateľa vlado1 »

Prosim pozna niekto resp.má skúseností s PerfectoFX Capital Management ?
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Investovanie do PerfectoFX

Príspevok od používateľa JUGGLER »

vlado1 napísal:Prosim pozna niekto resp.má skúseností s PerfectoFX Capital Management ?
Nepoznám. Ale vyzerajú dobre...jeden systém má dokonca DD len -2%:

http://www.myfxbook.com/members/Perfecto_FX" onclick="window.open(this.href);return false;

Výcuc:

Očakávaný ročný výnos správcov je v rozmedzí 18-24%. Je to niekoľkonásobkom výnosov, ktoré poskytujú investičné možnosti dnešného obdobia.

..v prípade úspešného obchodovania dôjde k vyúčtovaniu tzv. výkonnostného honorára, ktorá je 50% dosiahnutého brutto profitu.

Na našej domovskej webovej stránke zverejňujeme netto výsledky, takže zostatok profitu po odčítaní výkonnostného honorára.Základ Vašej investície tvorí investičný účet vedený u 3tgbrokers, na ktorý vložíte svoj investičný kapitál. Podľa zmluvných podmienok, výkonnostný honorár z každého účtu odráta brokerská spoločnosť. Vyúčtovanie výkonnostného honorára sa uskutoční na mesačnej báze podľa princípu high- water mark..

Obchodovanie robia na klientskom účte. Vyzerajú transparentne. Mne sa páčia. Mám z nich dobrý dojem. Berú si 50% zo zisku, ale vyzerajú, že sú výnimočne konzistentne ziskoví. Pri takých výsledkoch si to zaslúžia. Jediné, čo mi vadí je, že jurisdikcia je Nový Zéland..Takže to treba prevetrať s právneho hladiska...aby bola právna ochrana aspon taká ako u Hedge Fondov.

https://perfectofx.com/en/accounts/#portfolio" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7069
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Investovanie do PerfectoFX

Príspevok od používateľa jogo »

JUGGLER napísal: Nepoznám. Ale vyzerajú dobre...jeden systém má dokonca DD len -2%:

http://www.myfxbook.com/members/Perfecto_FX" onclick="window.open(this.href);return false;
Juggler, na tom odkaze su len krivky uzatvorenych obchodov. To nestaci, lebo otvorene obchody mozu skryvat velke drawdowny.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Investovanie do PerfectoFX

Príspevok od používateľa Airmike »

mne sa paci performance aj model akym robia. ale ta performance fee je hrozna. urcite maju aj affiliate rovnako ako vsetky podobne firmy a preto si myslim ze to s 50% feeckom prestrelili.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Investovanie do PerfectoFX

Príspevok od používateľa Airmike »

Mika napísal:mne sa paci performance aj model akym robia. ale ta performance fee je hrozna. urcite maju aj affiliate rovnako ako vsetky podobne firmy a preto si myslim ze to s 50% feeckom prestrelili.
btw nevidim tam equity krivku . to sa mi nepaci. vidim len jednu a tou je balance.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Investovanie do PerfectoFX

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Neviem to na 100% posúdiť, ale mne sa to vidí O.K. Myslel som, že MyFXbook je spoľahlivý, čo sa týka trackovania výsledkov. To, že môžu byť stratoví na neuzavretej pozícii je pri 6 ročnom track recorde a spôsobe akým obchodujú smiešne podozrenie. To s tou equity krivkou velmi nerozumiem...máš na mysli to, že MyFXbook umožnuje robiť manipulácie v tom zmysle, že výsledky sa v skutočnosti nedajú overiť? Ved by to malo byť trackované trejd po trejde..nie?

http://www.myfxbook.com/members/Perfect ... gfx/557467" onclick="window.open(this.href);return false;

We started monitoring the results of the Russian managers of the Optimum program in July, 2010 - this is the oldest account in our portfolio. The management team includes 35 traders and 17 programmers; continuous supervision over the operations on behalf of the PQCS is maintained by 4 additional traders.

The team utilizes artificial intelligence for its short-term trading strategy, which has been successfully tested several times within extreme market conditions. The trading system is primarily active during the European opening. Chart patterns of 15 different currency pairs and instruments are scanned for breakouts in smaller time frames. Account managers of the Optimum account guarantee the greatest coverage over the currency market of the portfolio, while trading correlating currency pairs is avoided – maximum 20% of their trading positions is executed in pairs other than the EURUSD


Na ich stránke prezentujú výkonnosť očistenú o 50% podiel na zisku. Ked sa pozriem na ich najlepší systém Optimum, tak to pre klienta vyzerá asi takto:
https://perfectofx.com/en/accounts/#portfolio" onclick="window.open(this.href);return false;
Prílohy
Optimum.JPG
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Investovanie do PerfectoFX

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Pozeral som do toho asi 2 hodiny (už ako registrovaný člen MyFXbook) a musím konštatovať, že nemôžem s istotou nič povedať.. Tak ako som bol spočiatku nadšený, tak som nakoniec sklamaný.

To trackovanie a celý ten MyFXbook sú divné. Tie systémy Perfecto FX majú equity, balance, profit, depozity/withdrawaly..všetko majú utajené!

Aj MyFxbook má všetko divne urobené... neviem sa dostať k žiadnym referenciám a diskusii o systéme..nevidím žiadnu históriu trejdov...Je tam 70 followerov, ale nedozvedel som sa absolútne nič...

Myslel som, že môj research bude trochu prínosný...že objavím niečo vierohodné, čo by som vedel ďalej odporúčať ako alternatívne investovanie. Bohužial, nemôžem. Musím konštatovať, že ten trading vyzerá dobre, ale vidím len pekný graf a nemám sa o čo oprieť. To, že MyFXbook píše, že je to verified, to mi bohužiaľ nestačí...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Investovanie do PerfectoFX

Príspevok od používateľa Airmike »

MyFxBook je transparentny dost. Vsetky veci ktore spominas su nastavene (resp. Utajene) na ziadost manazera fondu. A to je uz z principu podozrive.

Vobec nejde o to ze by boli po 6 rokoch v minuse. Ide o to v akom vstahu su equity a balance krivka. Cize realny drawdown To je to co nechcu sharovat. A ani historiu trejdov. V podstate sa vobec neda kvantifikovat miera rizika.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7069
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Investovanie do PerfectoFX

Príspevok od používateľa jogo »

Kedysi davno(neviem to najst) tu niekto postol odkaz na nejakeho ruskeho tradera, ktory prezentoval podobnu vyhladenu krivku ako PerfectoFX. Boli tam vsak uvedene aj vypisy obchodov za rok 2008. Z nich som zistil, ze cely decembrovy 2000-pipsovy rastovy bar iba shortoval a postupne vyberal male zisky.Stratove obchody nezatvaral. Postupne sa mu vsak 4 pozicie nepodarilo zatvorit v zisku a na vrchole tej decembrovej sviecky uz bol len 400 pipsov od 100% drawdovnu. Prisiel vsak velky pokles EURUSD a na jeho prezentovanej krivke uzavretych obchodov nebol ani naznak, ako blizko bol ku krachu.
Odvtedy ma ziadne krivky iba uzavretych obchodov nezaujimaju. To by Ladis potom bol najlepsi investor na svete. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Investovanie do PerfectoFX

Príspevok od používateľa JUGGLER »

M+J. Dík za info.

Áno.Ten graf je vlastne len graf realizovaných ziskov. Všetko ostatné je v režime utajenia, čiže manipulovateľné...
Utajujú stav účtu, vklady, výbery, swapy, úroky, stav otvorených pozícii, otvorených príkazov. Utajujú históriu trejdov. Zakázali funkciu zverejňovania komentárov k systému, preto som sa nedostal k diskusii a referenciám.

Je to proste podozrivé a netransparentné. Aj keď pozerám na tie tri systémy...všetky majú podobne vyhladenú krivku, všetky majú zhruba rovnakú výkonnosť. Aj opis tých troch tímov ku každému systému je divný....každý tím je v inej krajine a to množstvo programátorov a trejderov budí dojem, akoby boli také firmy bežné kadekde:

USA: management team consists of 28 traders and 12 programmers, and an additional 4 traders ensure constant compliance with the quality standards on behalf of the PQCS.

Nemecko: German management group is formed by 22 traders and 9 programmers, compliance with the quality regulations set out in the PQCS is ensured by 4 additional traders.

RUSKO: Russian management team includes 35 traders and 17 programmers; continuous supervision over the operations on behalf of the PQCS is maintained by 4 additional traders.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Fondy, ETF, Hedge fondy"