Ako si vybrať dobrú kreditnú kartu.

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Páči sa vám obsah stránky http://www.kreditnekarty.eu?

Áno
10
77%
Nie
3
23%
 
Celkom hlasov: 13

traveler
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 17 03, 2016 1:21 am
Bydlisko: NYC

Re: Ako si vybrať dobrú kreditnú kartu.

Príspevok od používateľa traveler »

Zdravim vsetkych. Zaujimalo by ma ci na Slovensku existuju karty ktore platia viac ako 1% cash back. Nie pre mna ale mojho otca ktory zije na SK.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Ako si vybrať dobrú kreditnú kartu.

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Cetelem dava na svojej kreditnej karte cashback 1,5% z bezkontaktnych platieb. Pre ostatne platby je 1%
traveler
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 17 03, 2016 1:21 am
Bydlisko: NYC

Re: Ako si vybrať dobrú kreditnú kartu.

Príspevok od používateľa traveler »

Dik za radu Peter!
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 749 times
Been thanked: 81 times

Re: Ako si vybrať dobrú kreditnú kartu.

Príspevok od používateľa rmaly »

peter.cmorej napísal:Cetelem dava na svojej kreditnej karte cashback 1,5% z bezkontaktnych platieb. Pre ostatne platby je 1%
Som to pozeral a vyzera to slubne, i ked tam nie je ktovieaky limit (ale zase ako doplnkova karta sa to da pouzivat)... je tam limit na ten cashback - neviete niekto narychlo?
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Ako si vybrať dobrú kreditnú kartu.

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

prave vcera som to kukal a ak si spravne pamatam, tak mesacny limit je 1% z uveroveho ramca
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 749 times
Been thanked: 81 times

Re: Ako si vybrať dobrú kreditnú kartu.

Príspevok od používateľa rmaly »

Som to pozeral podrobnejsie, tak fakt ze vyzera super ta karta... uz ma odradza len ten mesacny poplatok... ale inac by som do toho hned siel...
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Ako si vybrať dobrú kreditnú kartu.

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

poplatok neplatis ak mesacne zaplatis aspon 300e
traveler
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 17 03, 2016 1:21 am
Bydlisko: NYC

Re: Ako si vybrať dobrú kreditnú kartu.

Príspevok od používateľa traveler »

Zijem dlhsiu dobu vonku a podla toho, co som sa tuna vycital, nemate co sa tyka kariet moc na vyber... Je to pravdepodobne sposobene tym, ze ide o relativne maly trh (vramci Slovenska) a vacsie banky zo zahranicia tam nemaju zaujem vstupovat.

Ja osobne by som pre ponuku na 1.5% percent cashback ani prstom nepohol. Zacinam posudzovat ponuky min. na 2% a ani vtedy nie je zarucene, ze na to len tak skocim. Ja dostavam spat v priemere 2.5% - 3% a v ojedinelych pripadoch az 5% - 6%. Nesnazim sa tymto nijak vystatovat, len porovnavam vasu situaciu s tunajsou.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 749 times
Been thanked: 81 times

Re: Ako si vybrať dobrú kreditnú kartu.

Príspevok od používateľa rmaly »

traveler napísal:Zijem dlhsiu dobu vonku a podla toho, co som sa tuna vycital, nemate co sa tyka kariet moc na vyber... Je to pravdepodobne sposobene tym, ze ide o relativne maly trh (vramci Slovenska) a vacsie banky zo zahranicia tam nemaju zaujem vstupovat.

Ja osobne by som pre ponuku na 1.5% percent cashback ani prstom nepohol. Zacinam posudzovat ponuky min. na 2% a ani vtedy nie je zarucene, ze na to len tak skocim. Ja dostavam spat v priemere 2.5% - 3% a v ojedinelych pripadoch az 5% - 6%. Nesnazim sa tymto nijak vystatovat, len porovnavam vasu situaciu s tunajsou.
no, ked obcas citam Johnove podnikanivusa.com alebo aspon nejake portaly v Cechach, tak oproti tomu sme tu uplne za opicami (v bankovych produktoch tohto typu)...
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"