Zuno Bank

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
mdt
Príspevky: 11
Dátum registrácie: St 23 01, 2013 12:23 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa mdt »

rmaly napísal:ale pozor - mozes previest len 50% uveroveho ramca
Údajne sa to dá zmeniť:
Limit na výber hotovosti ti na úvod nastavíme na 50 % úverového limitu na KREDITKE. Tento limit si budeš môcť upraviť cez online banking.
zdroj: http://www.zuno.sk/platobne-karty/kreditna-karta/" onclick="window.open(this.href);return false; časť Limity pre používanie KREDITKY
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

Údajne sa to dá zmeniť:
Limit na výber hotovosti ti na úvod nastavíme na 50 % úverového limitu na KREDITKE. Tento limit si budeš môcť upraviť cez online banking.
zdroj: http://www.zuno.sk/platobne-karty/kreditna-karta/" onclick="window.open(this.href);return false; časť Limity pre používanie KREDITKY[/quote]


Otazka je, ze ktorym smerom. Ked som tam volal, tak teta vravela, ze do 50%. Samozrejme si to presne nepamatam, ale aby to nebolo tak, ze 50% je max a mozes si nastavit menej (kvoli bezpecnosti alebo tak)...
Ale v kazdom pripade pri vyssich sumach je to uz zaujimave
BK_One
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Po 26 08, 2013 6:25 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa BK_One »

Moze mi niekto povedat aka max suma je pre vklad urocena 1,15 na 6 mesiacov?Viem ze je mozne mat az 50 vkladov ale do akej vysky to som nikde nenasiel.dakujem
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

BK_One napísal:Moze mi niekto povedat aka max suma je pre vklad urocena 1,15 na 6 mesiacov?Viem ze je mozne mat az 50 vkladov ale do akej vysky to som nikde nenasiel.dakujem
ciste teoreticky by som dal max vklad niekde blizko 100.000 eur, kedze tolko garantuje fond ochrany vkladov / EU...
marco
Silver Member *
Príspevky: 208
Dátum registrácie: Pi 11 05, 2012 11:27 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa marco »

Zuno zase upravilo uroky na sporiacich uctoch - aktualne SPORENIE PLUS - 1 % (aj to max do 12 000 E, zvysok 0,5% - tak ako v SPORENI)
"Who has a lot of money, can speculate.
Who has little money, must not speculate.
Who has no money, has to speculate."(A. Kostolany)
marco
Silver Member *
Príspevky: 208
Dátum registrácie: Pi 11 05, 2012 11:27 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa marco »

nechavate v ZUNO peniaze aj po ohlaseni, ze su na predaj ? nevidim v tom ziadne katastroficke scenare, len zo zaujimavosti.
"Who has a lot of money, can speculate.
Who has little money, must not speculate.
Who has no money, has to speculate."(A. Kostolany)
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

jasne, vytiahnem ich odtial (z trucu) az keby ich prevzala TatraBanka...
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Istiach »

Ja ich tam nechavam, hoci tam aj tak nemam vela. No je mi jedno kto ich prevezme, pokial ostane zuno zunom.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

Tak neviem ci ste v mediach zachytili, ze Zuno (tak to vyzera) uz ma noveho majitela - Alfa Bank...
tak snad sa konecne vyriesi aj ich buducnost a rozbehnu aj nejake dalsie projekty (produkty)
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Istiach »

Rusaci? :| to nieje moc doveryhodne... Asi si otvorim pre istotu aj Mbank
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

no, tusim firma "pochoadza" z Luxemburgu :)
Ale ano, ten ksicht co bol tusim na idnes ci kde ma "ruske korene" :)
mm1809
Silver Member *
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ut 28 06, 2016 4:28 pm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 30 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa mm1809 »

http://www.etrend.sk/financie/zuno-bank ... entom.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Do Pi.e vyje..nej nech ich porazi mne to prislo ako klientovi teraz a nasledne nas presunu do Tatra Banky. Serem na nich presuniem ucet do rakuska easybank.Keby ponukli aj podnikatelske ucty hypoteky ale nerozumiem ako dokazali generovat take straty sak ziadnu hotovost nedrzia maju akurat kiosky kde si clovek tak naximalne otvori ucet donesie potvrdenia a vacsina zamestnancov pocitam robia z domu call centrum
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa iceberg8 »

no ja som zuno pouzival aktivne.. drzal tam nepotrebnu hotovost, museli na mne ryzovat pomerne slusne, a teraz koncia?
vidim v tom nieco ine - agendu rusenia uctov zadarmo na SVK trhu, potom mozno nejake NWO - lebo nebude mozne mat ucet zadarmo, a tym padom drzat vysoku hotovost v ponozke a potom jednoducho ucet za 7eur..
hovno.. do TB nejdem, ani pod hrozbou smrti.. je tu mbank, ktory sa mi nepaci, lebo je zmrd a potom este fio
kedze razne odmietam ucet zadarmo typu "spln x y z podmienok, a budes mat ucet zadarmo, ale skor ci neskor to zmenime a ty na to doplatis"... tak mi zostava neviem co..

(pre moderatora)
neviem, ci je to na zalozenie novej temy, ale
Neviete ci je Fio bezpecna a ci nema napojenia na nejake tie toxicke banky v europe?
Odoslané z počítača
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

No ved ja zvažujem tu easybank v Rakusku easybankgirokonto jedina podmienka mať na účte Kreditný zostatok 2500 eevri a je účet bez poplatku,akurat čo je spoplatnene tak viac zaslanie platobnej karty ,že 25evri do zahraničia a za platbu mimo EU kartou € 1,09 + 0,75% zo sumy a za výber z bankomatu mimo EU € 1,82 + 0,75% z obratu lenže moja priateľka niks deuč šprechen :lol: Tak budem musieť asi niečo tu riešiť,ale fakt tak dobre ako bolo ZUNO tu nič nie je :(
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Apeiron
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Pi 09 01, 2009 12:58 am
Bydlisko: Košice
Has thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Apeiron »

Z TB som usiel do Zuna - vyborny IB zadara pri platbe kartou mesacne 100 €. Teraz mi zostava len ist do mbank, TB oseriem druhykrat.
Edina
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne 02 10, 2016 6:56 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Edina »

A čo tak Unicredit? Tam má pri U Konto jedinú podmienku - aby ti raz za mesiac prišlo na účet 400e. Môže to byť aj zo súkromného účtu. Potom to máš zadarmo, všetky poplatky sú nulové a čo ja osobne oceňujem najviac - výbery z bankomatov sú zadara aj v prípade, že ide o bankomat cudzej banky, dokonca aj v zahraničí. Nemusím už riešiť to, kde je najbližší Unicredit bankomat...
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa iceberg8 »

cize si mozem posielat medzi unicreditom a fio/mbank POD MOJIM VLASTNYM MENOM dokopy 400eur mesacne (napr 2x200?) a mam ucet bez dalsich podmienok zadarmo ?
aky to ma zmysel pre banku? :D
da sa ten ucet zrusit skor ako o 10 rokov ?
ja som uni uz raz mal a boli enormne predrazeni.. takze ich image sa mi zhnusil... no ale toto pravidlo mi pride fakt podozrive.. neprinasa im takmer nic no.. okrem reklamy...
Odoslané z počítača
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Zrejme to nemaju tak prespekulovane ako myslis. Asi im ide o to aby beznemu zamestnancovi na ten ucet chodila vyplata (jedna platba nad 400 EUR mesacne). A nebudu pri kazdom ucte a kazdej platbe zvlast skumat ci to bolo od zamestnavatela, pribuzneho, tej istej osoby, ...

90% populacie podmienky a poplatky uctu nepozna. Ak by tam beznemu zamestnancovi nechodili vyplaty, nebol by natolko disciplinovany aby kazdy mesiac spravil tu platbu z ineho uctu. Pripadne iny ucet ani nema. Navyse aj ak funguje systemom "z ruky do ust" snazi sa peniaze minat postupne pocas mesiaca ; nevybera celu hotovost hned ako pride na ucet. Dany ucet pouziva aj na bezne nakupy cize obcas sa precerpa do minusu = dalsie poplatky.
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Pozrel som si hospodarske vysledky Fio Banky a posledný údaj na finstate je tam z roku 2012, kedy mala zisk cez 100000 evri od vtedy nezverejnuju nic no SUPER.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Edina
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne 02 10, 2016 6:56 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Edina »

K UNICREDITU:

Ja pracujem na autorské zmluvy, spoločnosť mi posiela za každú zmluvu peniaze zvlášť a ani jedna z nich nepresahuje 400e. Tá najvyššia je 396e. Takže môže to byť aj pod 400, hlavné, aby to bolo spolu aspoň 400e.

Navyše je tam 10r garancia, že tie poplatky nezavedú. Ako je to s viazanosťou, neviem.

Ale U Konto mám už rok, každý mesiac mi tam chodí aspoň tých 400e a žiadny poplatok mi zatiaľ nenaúčtovali, len úroky za prípadné povolené prečerpanie účtu. Kartu používam bez obmedzenia na Slovensku aj v zahraničí.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

nie je tam ziadna viazanost
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Istiach »

Super, ked si tam dam posielat vyplatu, tak to budem mat este lacnejsie ako zuno, tam nieco strhavali za vyberanie z bankomatu. Cize pre mna plus. Dufam ze maju aspon aky taky internet banking a rozne poducty ako to malo zuno.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ved sluzby ZUNO snad este pol roka budu fungovat bez zmien. A potom uvidime ake poplatky budu chciet zaviest a ci bude rozumnejsia nejaka ina alternativa.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Istiach »

tak, nemyslim ze TB zrusi poplatky :). Ale urcite, mas pravdu.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ten poplatok 1,20 EUR (ci kolko) za vyber za bankomatu mi nevadi. Kedze sa da vybrat 2000e.
Vadilo by mi keby zaviedli trebars 5E mesacne za vedenie uctu.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

jaroslav80 napísal:Ved sluzby ZUNO snad este pol roka budu fungovat bez zmien. A potom uvidime ake poplatky budu chciet zaviest a ci bude rozumnejsia nejaka ina alternativa.
bezo zmien hej, len uroky prestanu vyplacat uplne od 21.10. (resp asi od 22.10.)... takze vacsiu hotovost prec hned, ucet samotny asi ok

Ale podme si rozobrat to FIO... co to moze znamenat, ze neupdatuju info? Zatial tam mam rok ucet a som nadmieru spokojny (nic nechcu, nespamuju, je to lacne - az zadarmo, a tvari sa to ako cesky ucet v cechach - na nezaplatenie)

Vcera som im pisal a ak som to spravne pochopil, tak mozem mat 5 uctov v roznych menach, (CZK uz mam), tak este zalozim v eur a 1 alebo 2 sporiace (tusim 0.03%) a budem diverzifikovat medzi mbank, fio (a zatial tb, ktorej sa chcem raz zbavit)...
Ale ak je nieco negativne na fio, dajte hned vediet
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ja som uroky v ZUNO nikdy nevyuzival.
Tak ak nezavedu poplatky za vedenie uctu alebo nezdrazia vyber z bankomatu pre mna sa nic nemeni.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

inac toto je z toho clanku na etrende mega zaujimave

"Zuno dohromady na Slovensku a v Česku spravuje zhruba 815 miliónov eur v depozitoch, no v úveroch má podľa vyjadrenia banky len 86 miliónov eur."

Vpodstate "low cost" banka a ze potom ludia nemaju prachy :) :)
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Dik za info. Chcel som len zistit ako sa im dari aku ziskovost vykazuju ale pojdem do Fia i ja aj moja priatelka ucet v ZUNO zrusim do konca mesiaca nema zmysel cakat do juna 2017 TB urcite ucty spoplatni
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Istiach napísal:Super, ked si tam dam posielat vyplatu, tak to budem mat este lacnejsie ako zuno, tam nieco strhavali za vyberanie z bankomatu. Cize pre mna plus. Dufam ze maju aspon aky taky internet banking a rozne poducty ako to malo zuno.

zuno nevyberal poplatok, ziadny a nikde - nie ako napr SLSP, "poplatok za transakciu v cudzej mene"
ale nad 70e doma ci kolko to a 10e v zahranici
no ale, kto uz len ide marnit cas do bankomatu pre <70e ?

rmaly, zuno bol safeheaven pre ludi, co mali hotovost, no nepotrebovali drahe ucty.. niekde som cital, ze mali 56000 klientov, ale to v 2012, 815000/56 = 14.5 tisic na klienta.. velmi zaujimave..
Odoslané z počítača
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Istiach »

vybery z bankomatu boli u zuna spoplatnene. Kedysi mali nejake vybery z tatrabanky zadara, potom sa aj to zmenilo. Cize ak hovoris ze zuno nevyberal pooplatok ziadny a nikde tak nehovoris pravdu.

mne sa inak pozdava aj mBank, mali v pohode internet banking co mi kamos ukazoval. Ake mate s nimi skusenosti?
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa iceberg8 »

tak ja som v mbank uz asi od 2007, resp velmi dlho.. odkedy tu su..
1. IB urobili akysi flash ci co, otrasna navigacia.. ale OK, mozno som len starsi uz.
2. mbank robi vzdy nejake tahy nechutne, kde napr zmena PIN = 1 eur, alebo vyber a/alebo ucet zadarmo sa skomplikoval natolko, ze som ich zavrhol...
cize ja mam zle..
plus nezabudajme, ze su kryte tie ucty v PLN, nie EUR..

Pre našich aktívnych zákazníkov, ktorí platobnú kartu k účtu používajú na bezhotovostné platby u obchodníkov alebo na internete (nad 70 EUR mesačne) alebo využívajú niektorý z našich úverových produktov, je platobná karta MasterCard Debit alebo VISA Paywave zadarmo. Pokiaľ kartu nevyužívate, účet si môžete založiť aj bez nej. Cena za nevyužívanú platobnú kartu MasterCard alebo VISA je 1,30 EUR.

3 vybery zadarmo mesacne.. co uz samo o sebe u mna je redflag..

pozeram ze PIN kod stoji uz 3,50eur... neviem ci nebude lacnejsia nova karta.. to je co.. 3,50 za zmenu v kolonke mysql na serveri..

Pri zaúčtovávaní transakcií mimo Eurozóny môže byť použitý kurz danej kartovej asociácie,
zahŕňajúci poplatok za prevalutovanie do výšky 2% z objemu transakcie (tzv. „bank crossborder fee“).
ani toto neviem co znamena..

plus naozaj neviem, ale niekde som cital, ze z emaxu sa da len mesacne 1x presuvat prachy ci co..

no ja som to u zuno robil tak, ze mam dajme tomu 100-200 na ucte, a na sporeni zvysok, vzdy ked som isiel platit, dal som zo porenia 100-200 na ucet, alebo kolko som isiel platit, cize nejake obmedzenia by ma stali vela..

http://www.mbank.sk/forum/thread,56494, ... ala,1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

to je
V prípade prevodov zo sporiacich účtov si môžete 1x za mesiac poslať peniaze na transakčný účet (mKonto či mKonto Biznis) zdarma, z ktorých následne môžete zadávať neobmedzené množstvo transakcií zadarmo.
to su slova mbank linky..

to je absurdita na entu.. aky realny naklad ma banka v tomto, asi tak 0,00001centu a oni mi idu strhnut 1 euro?

a ja toto fakt nemam nervy sledovat, preto osm mbank zavrhol no :) ale niekomu to mozno vadit nebude :)

zuno plus to mal tiez spoplatnene ? nepamtam si na zaciatky, ale zuno som tiez raz zavrhol, neviem uz preco, ale vtedy som to mal len ako ulozisko cashu, lebo mali dobre uroky na sporiacom.. asi fakt mali tie poplatky za vyber...
Odoslané z počítača
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Istiach napísal:vybery z bankomatu boli u zuna spoplatnene. Kedysi mali nejake vybery z tatrabanky zadara, potom sa aj to zmenilo. Cize ak hovoris ze zuno nevyberal pooplatok ziadny a nikde tak nehovoris pravdu.

mne sa inak pozdava aj mBank, mali v pohode internet banking co mi kamos ukazoval. Ake mate s nimi skusenosti?
za vyber si platil iba vtedy pokial si mal zakladny balik pri ucte plus pokial vyberas 50 a viac tak neplatis za vyber z bankomatu
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Edina
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne 02 10, 2016 6:56 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Edina »

Hovorte si, čo chcete, najlepšie je vôbec neriešiť sumu ani "značku" bankomatu, ideš, zbadáš prvý bankomat a vyberieš si z neho, koľko chceš :) A pokiaľ viem, takýto komfort ponúka len Unicredit.

Inak vôbec nerobím vo finančnej oblasti - to len by si niekto nemyslel, že som tu preto, aby som robila niekomu reklamu:)
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa iceberg8 »

tak ja neviem, ale za zivot som vyberal pod 50eur, asi len raz..
a o v zahranici ked som nutne potreboval vyskladat 90eur za benzin, a mal som na cute 30eur, v ruke tiez 30eur.. :)
ved v zuno som neriesil znacku, a vyberat pod 70 ci 100eur.. to je poplatok sam o sebe, lebo cas je drahy...
zuno tiez nema ziadnu znacku :D mbank potom teiz nie, fio tiez nie..
ale nepocitam pravidlo pod 70eur, lebo inflacia :) 70eur = 70 korun :D
PS:
je na vrcholny smiech, ze uz aj bankove sintitucie sa zhovadili pod uroven mokreho psa, ci neviem coho, ako telefonny operator, ked novy zakaznik ma viac benefitov ako stary, prenesene cilo ma viac bonusov, ako cisto nove cislo..
unicredit mal surovy poplatok 4eur, preto som ho zrusil, najpomalsie bankomaty siroko daleko.. a ich IB bol tiez nic moc, co sa pamatam, pred 5-6 rokmi, ich OB bol hyper anti intuitivny..
asi sa uz zmenili no... ale musim sa smiat, ake PR tam pracuje, ze su zmeny tak caste, ako akcie v tesku na horalky..

edit:
https://www.unicreditbank.sk/sk/huawei? ... rsionOff=1" onclick="window.open(this.href);return false;
banka predava mobil, to uz kde sme :)
posta predava praci prasok..

Do kreditného obratu sa nezapočítavajú prevody medzi účtami jedného klienta, pripísané úroky, kredit z ukončeného terminovaného vkladu s automatickou obnovou, platby z čerpania úverových produktov, vratky poplatkov, vklady hotovosti.
V prípade nesplnenia podmienok je klientovi účtovaný mesačný poplatok stanovený cenníkom pre občanov t.j. 8 Eur + poplatky za všetky elektronické platby, za platby na základe trvalých príkazov a inkás + poplatky za všetky výbery z bankomatov všetkých poskytovateľov v SR a v zahraničí + poplatky za všetky platby kartou a dobíjanie kreditu.
tak v tom priapde, ja seriozne hladam prostitutku, ktora mi pomoze pri betonazi a ohybani roxoru :)

co ak pridem o PRIJEM/DOCHODOK a 2 mesaice mi nepridu penaize na ucet? ostaa mi len spolahnut sa na to, ze ak mi kamos a/alebo ak si poslem z mbank/fio na svoj unicredit, ze si nevsimnu, ze je to medzi účtami jedného klienta ? aj ked "jeden klient" je slovne spojenie 1 klient v UNI, cize v mbank som uz druhy klient?
pretoze ak 1 mesaic nieco nesplnim, resp tu jednu jedinu podmienku, tak to moze byt hned -20eur na poplatku :D a to moze byt brutalna chyba..reps draha
Odoslané z počítača
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

Istiach napísal:vybery z bankomatu boli u zuna spoplatnene. Kedysi mali nejake vybery z tatrabanky zadara, potom sa aj to zmenilo. Cize ak hovoris ze zuno nevyberal pooplatok ziadny a nikde tak nehovoris pravdu.

mne sa inak pozdava aj mBank, mali v pohode internet banking co mi kamos ukazoval. Ake mate s nimi skusenosti?
mbank je ok, ale pre niekoho mozu mat obmedzene sluzby. Asi najmarkatnejsou je nemoznost vkladu na ucet inak ako z inej banky ci postovou poukazkou (ale to je to iste ako Zuno) a pokial sa nemylim, je nejake obmedzenie na zahranicne platby (nemoznost poslat inu platbu ako vramci SEPA???)

Inac fajn. Najlepsia je ale ako doplnkova banka k nejakej inej - kamennej.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

Edina napísal:Hovorte si, čo chcete, najlepšie je vôbec neriešiť sumu ani "značku" bankomatu, ideš, zbadáš prvý bankomat a vyberieš si z neho, koľko chceš :) A pokiaľ viem, takýto komfort ponúka len Unicredit.

Inak vôbec nerobím vo finančnej oblasti - to len by si niekto nemyslel, že som tu preto, aby som robila niekomu reklamu:)
vo fio je prvy vyber z bankomatu v mesiaci hocikde na svete zdarma... tak ak ti to staci...
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa iceberg8 »

kazdy dalsi 1,2eur, dost blbe...
Odoslané z počítača
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Istiach »

nuz, nezijeme v idealnom svete. vo vacsine pripadov si musis vybrat podla priorit.
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"