Nove "bezplatne" ucty od Unicreditu

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
UnderTaker
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po 28 01, 2013 4:59 pm

Nove "bezplatne" ucty od Unicreditu

Príspevok od používateľa UnderTaker »

Zdravim, chcem sa opytat co si myslite o novej ponuke beznych uctov od Unicredit Bank. Rozmyslal som nad premium kontom, ktory dava banka zadarmo ak splnite podmienku kreditneho obratu 1800EUR. Ak sa nemylim, tak na splnenie podmienky mi staci si tam poslat vyplatu napr 900eur a potom si ich poslat na ucet v inej banke a zase naspat do unicreditu (nakoniec ich aj tak poslem niekde inde na sporiaci ucet, nech zarobia aspon 1E :) ). Cely cas by som zadarmo vyuzival ich visa gold kreditku a hotovost vyberal z maestro gold debetnej karty z najblizsieho bankomatu ktory najdem... znie to az prilis dobre na to aby to bola pravda :) Predpokladam, ze zarabat sa chystaju na pokutach za nedodzanie podmienok, lebo vtedy vam zauctuju nielen 15E poplatok za vedenie uctu, ale aj vsetky platby, prevody, inkasa,atd..... kedze mam pravidelny prijem, tak sa nesplnenia tejto podmienky velmi neobavam, ale clovek nikdy nevie. Budem rad, ak mi date vediet co si o tom myslite.
gangstro
Príspevky: 74
Dátum registrácie: St 25 05, 2011 2:40 pm

Re: Nove "bezplatne" ucty od Unicreditu

Príspevok od používateľa gangstro »

Nápad fajn.
Otázka znie - čo oni považujú za mzdu??
Vedia kontrolovať odkiaľ ti prídu peniaze, alebo tam stačí robiť len obrat.
Napr. Poštová banka mi obrat peňazí na účte neuznala ako príjem
UnderTaker
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po 28 01, 2013 4:59 pm

Re: Nove "bezplatne" ucty od Unicreditu

Príspevok od používateľa UnderTaker »

Mal si pravdu, musi to byť mzda prip dochodok, nie hocijaky kreditny obrat. Potvrdili mi to na unitel zakaznickej linke. Takže to vidim tak, ze tento ucet bude velmi popularny, ale len pred tych stastnych 0.01% slovakov :)
gangstro
Príspevky: 74
Dátum registrácie: St 25 05, 2011 2:40 pm

Re: Nove "bezplatne" ucty od Unicreditu

Príspevok od používateľa gangstro »

Nalákajú veľa klientov a potom nastanú problémy:
Stratím prácu a banka mi hneď na ďalší mesiac spočíta všetko - vedenie účtu aj všetky prevody cca:10 eur
Zamestnávateľ mi bude chcieť poslať skôr výplatu napr. pred Vianocami a zas poplatky - to isté s dôchodcami.
Majú to dobre vymyslené - prečo majú zaplatiť všetci - keď to zaplatí pár ľudí :(
UnderTaker
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po 28 01, 2013 4:59 pm

Re: Nove "bezplatne" ucty od Unicreditu

Príspevok od používateľa UnderTaker »

Minulý týždeň som bol v banke po novu debetnu kartu a nedalo mi nespytat sa prečo v ich podmienkach na bezplatné účty je podmienka kreditneho obratu a nie mzdy od zamestnávateľa ako mi bolo povedané. Po 20 minútach presadzania medzi poradcami mi šéfka pobočky povedala že tam naozaj ide iba o jednoduchú matematiku a jediné čo sa ráta je kreditny obrat. Takže už mám premium účet :) Uvidíme či to aj naozaj takto funguje....
dobrunoc
Active Member
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ne 27 11, 2011 8:53 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nove "bezplatne" ucty od Unicreditu

Príspevok od používateľa dobrunoc »

UnderTaker napísal:Minulý týždeň som bol v banke po novu debetnu kartu a nedalo mi nespytat sa prečo v ich podmienkach na bezplatné účty je podmienka kreditneho obratu a nie mzdy od zamestnávateľa ako mi bolo povedané. Po 20 minútach presadzania medzi poradcami mi šéfka pobočky povedala že tam naozaj ide iba o jednoduchú matematiku a jediné čo sa ráta je kreditny obrat. Takže už mám premium účet :) Uvidíme či to aj naozaj takto funguje....

Tak ako undertaker? Funguje to?
UnderTaker
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po 28 01, 2013 4:59 pm

Re: Nove "bezplatne" ucty od Unicreditu

Príspevok od používateľa UnderTaker »

Podľa cenníka si banka prvé dva mesiace poplatok za spravovanie konta neúčtuje. Takže zatiaľ to neviem potvrdiť.
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"