Je to reálna ponuka?

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
satyricon
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 23 12, 2007 12:00 pm

Je to reálna ponuka?

Príspevok od používateľa satyricon »

Našiel som toto http://vyhodnabanka.sk/bezplatny-ucet-o ... om-20-eur/ Naozaj dostanem len tak 20 eur? A prestanem platiť svojej banke 72 eur ročne? Mám sporiteľnu a platím 6 eur..zdá sa mi to veľa...no toto až príliš dobré aby to bola pravda...vdaka za názory
notrader
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Po 17 02, 2014 2:51 pm

Re: Je to reálna ponuka?

Príspevok od používateľa notrader »

Ahaho spammera. To rozbiehanie webu a naháňanie klikov a affiliate bubáčikov ide pomaly, čo?
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Je to reálna ponuka?

Príspevok od používateľa Istiach »

Len tak 20 euro nedostanes. Musis si u nich otvorit ucet pokial viem. A u terajsej banky usetris len ked ju prestanes pouzivat a ucet zrusis. TO u je na kazdeho zvazeni sa mu koli 20 euram chce/oplati mat dalsi bankovy ucet a behacky. Kedze mam zuno platim u banky tusim len nejake euro za vyber. Mne osobne sa to neoplati. Za tych 20 euro mi to nestoji.
_PK_
Príspevky: 14
Dátum registrácie: So 14 09, 2013 10:43 am

Re: Je to reálna ponuka?

Príspevok od používateľa _PK_ »

Myslim, ze sa na otvoreni uctu v mBank dalo ziskat uz aj viac. Taketo akcie byvaju kazdu chvilu. Hlavne na jesen. Ja osobne som ucet prenasal do mBanky asi pred rokom, nebolo to uplne bezbolestne, ale ked si spocitam kolko som predtym platil a kolko teraz, tak som celkom rad. Nie ze by som bol odkazany na tych par EUR mesacne, ale... casom sa to nazbiera. :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"