XTB - Moje skúsenosti .

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
_Hustler_
Príspevky: 48
Dátum registrácie: So 10 03, 2018 10:03 pm

XTB - Moje skúsenosti .

Príspevok od používateľa _Hustler_ »

Zdravim , videl som vlákno od admina kde žiada recenziu a porovnanie brokera XtradeBrokers (XTB) . momentálne mám účet u Darwinexu,ICmarketu,Pepperstone,thingmarkets,IB , v minulosti som mal účet u brokera XTB , dnes sa podelím o svoje skúsenosti . k XTB brokerovi ma zlakala masívna reklama zo strany českého algotradera Zdenka Zanku , v tú dobu tam pracoval. po založený účtu to bola katastrofa , account manager mi stale vyvolaval či nechcem nakúpiť akciové indexy , komentoval všetky moje obchody a spamoval ma . u XTB som mal pustené svoje algoritmické portfolio ktoré využíva volatility breakouty a vstupuje na čakajúcom STOP príkaze . niekolko krat sa mi stalo že mi broker sam zatvaral pozicie , alebo som dostal vo velkej volatilite 40 pips sklz čo je niekedy celodenná volatilita na eurusd , sám posúval stoplossy , posúval takeprofity , mazal stop príkazy , rozšíroval bid ask pready na abnormalne hodnoty napr 8 pips bid/ask spread na eurusd... niekolko krat som si na to stažoval ale nikdy sa to nevyriešilo . ak máte s XTB spolupracu ako propgacia tohoto brokera alebo ste verejne známi trader tak by to malo byť OK. Ale v opačnom prípade ak ste bežný trader XTB je velmi zla volba . .. a ten ich social trading to je komédia prvého stupna . ked chcete silou mocou českého brokera tak asi purple alebo admiral , cez purple mam otvorený investorský účet kde kopirujem jedného pamm managera . ale aj tak si myslím najlepšie na futures je IB a na FX ICmarkets,pepperstone,thingmarkets a Darwinex . Darwinex je zaorven najlepši broker na profesionalny social trading .
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: XTB - Moje skúsenosti .

Príspevok od používateľa kolega »

Zvlastne, ja tam mam ucet uz vyse roka a este mi nikdy nezavolali. Som sice v pluse ale peniaze som este nikdy nevybral. Tiez nemam strategiu ktora by zavysela na rychlych pohyboch, co je asi vyhoda.

Som si vsak isty ze su na trhu lepsie moznosti, aj iba cisto z pohladu poplatkov.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"