IronFX

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
mikro693
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 23 10, 2013 12:57 pm

IronFX

Príspevok od používateľa mikro693 »

Dobrý deň,
Máte niekto skúsensti s brokerom IronFX? Počul som naňho už veľa dobrého, pozeral som ich stránky a vyzerá to byť síce mladý,ale globálne rastúci broker, podľa mňa ašpirujúci na NO. 1 vo svete!
Máte s ním ale niekto reálne skúsenosti alebo by ste odporučili iného brokera ,a preco?
Ďakujem.
Habubi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 26 12, 2013 6:50 pm

Re: IronFX

Príspevok od používateľa Habubi »

Ahoj,
uz nejaky cas spolupracujem s firmou, ktora obchoduje na tejto platforme. Vnimam to vsak cez reakcie mojich klientov a ti su spokojni, nadmieru. Kedze chalani obchoduju uz zopar rokov a robia velmi zaujimave vynosy, beriem to ako podarenu platformu. asi si to treba skusit na vlastnej kozi. Nech sa dari.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: IronFX

Príspevok od používateľa Chris »

akoze reklama alebo co ? Kedysi som mal cez nich ucet a robili to co vacsina, slippage a sem tam natahovali graf ..
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
RomanB
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 01 04, 2014 6:50 pm

Re: IronFX

Príspevok od používateľa RomanB »

Ahoj všetci,

ak stale este chcete vediet viac o Ironfx, kludne ma kontaktojte na roman.bubenik@gmail.com.

Robim pre nich v londyne ako account manager, sam obchodujem pod platformou, mam najnovsie informacie co sa tyka ponuk, ododnes mame nove vstupne bonusy, kludne mi napiste aj cislo do mailu a mozeme sa porozpravat.

Roman
laco333
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 21 05, 2015 9:24 am

Re: IronFX

Príspevok od používateľa laco333 »

Tak som ich skúsil, vytvoril som si účet, vložil na test 100 EUR, prišiel mi mail, že môžem obchodovať, no nemohol som, ešte bolo treba fotokópiu karty, zaslal som, nepomohlo, ani po dvoch mailoch že už je účet aktívny nebol, naopak už sa ani neviem prihlásiť, hlási mi to error. Keď som im napísal, že sa neviem prihlásiť a chcem vrátiť vklad, odpísali mi, že si mám vybrať hotovosť, no ako, keď sa nedá prihlásiť, to nenapísali. netvrdím, že sú neni seriózny, no nie každý má nervy a chuť si dopisovať x krát aby mohol začať obchodovať. Medzi tým čo riešim funkčnosť obchodovania a dopisujem si, ušli mi zaujímavé obchody, .... Skúsim iného obchodníka, takého, kde keď sa zaregistrujem budem môcť do 24 hod aj reálne obchodovať bez dopisovania a problémov s prihlásením, a aktiváciou účtu....
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1342 times

Re: IronFX

Príspevok od používateľa JUGGLER »

No však napíš tomu Bubeníkovi...ked tam máme krajana:

ohľadom Ironfx, kludne ma kontaktojte na roman.bubenik@gmail.com.
...robim pre nich v londyne ako account manager
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
norox
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 18 11, 2015 2:08 pm

Re: IronFX

Príspevok od používateľa norox »

neodporucam ... osobna skusenost, vlozeny vklad mi nechcu vratit
protektor
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut 19 01, 2016 7:41 pm

Re: IronFX

Príspevok od používateľa protektor »

Preč od tohto brokera . Je to big scam , nevyplácaju ludí , sídlo na cypre , hromadné žaloby . Určite ani neskúšať.
Lukas182
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 04 02, 2016 1:33 pm

Re: IronFX

Príspevok od používateľa Lukas182 »

Zdravím. Máte niekto skúsenosť s výberom vkladu od Iron FX?. Viete poradiť ako to riešiť? Čakám už mesiac a nič. Operátor sa vyhovára, že on mi nevie povedať ako dlho to trvá. Vďaka za pomoc.
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: IronFX

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Lukas182 napísal:Zdravím. Máte niekto skúsenosť s výberom vkladu od Iron FX?. Viete poradiť ako to riešiť? Čakám už mesiac a nič. Operátor sa vyhovára, že on mi nevie povedať ako dlho to trvá. Vďaka za pomoc.
Sídlo majú na Cypre a nie si jediný xo ma tieto problémy daj si do googlu ironfx withdrawal problem
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: IronFX

Príspevok od používateľa Istiach »

https://www.youtube.com/watch?v=vZ2dBML ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


IRONFX exposed - Ex BBC reporter uncovers the shocking truth of IronFX
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: IronFX

Príspevok od používateľa Airmike »

To je zaujimave video. Kto vie kolko je na tom pravdy. Ten chlap Tam tvrdi ze nemaju risk department , ale to je dnes standard, kedze Len presmerovavaju likviditu na banky.
Trochu mi to pride ako fake. Ale zase na druhu stranu , nebolo by to prvy krat co by take nieco broker urobil.
Naposledy upravil/-a Airmike v St 02 03, 2016 6:56 pm, upravené celkom 1 krát.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: IronFX

Príspevok od používateľa Istiach »

Mne sa najviac pacilo, ze ten najvacsi zlosyn s tym medailonom sa vola Cashiaros. Ci ako :D To je pecka :D

Vsetkych zkashoval :D

**Vola sa Markos Kashiouris
protektor
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut 19 01, 2016 7:41 pm

Re: IronFX

Príspevok od používateľa protektor »

Ťahal som od nich 1200 euro skoro dva mesiace a tom ešte mal šťastie že som nebral žiaden ich bonus a neobchodoval až tak veľa. Ešte som to riešil aj právne na FB je skupina ktora rieši súdnou cestou.Tatreba takže od IronFX sa treba držať dalej.

As you propably know IronFX Global Australia has recently changed name to GVS (AU) PTY, previously IronFx UK changed its name to 8safe UK, They also own brands like IronMarkets, FXGiants, OptionTitans, FXWin and FXOptim.

But our sources claims also, that many of IronFX assets (including money and employees) where transfered to the London Capital Group (LCG). Behind the scenes there are not only scam-artists like Markos Kashiouris and Petros Economides but also crooks like Sergii Rybak (former IronFX Account Manager Warsaw) or Przemysław Borecki (former IronFX Branch Manager Warsaw) http://www.lcg.com/uk/" onclick="window.open(this.href);return false; .

Last month we have also received many claims from our customers regarding LCG, which doing very similar play like IronFX, blocking profitable accounts for the customers and refusing to withdraw even initial deposits.

Do not deposit money to any above brokers !!!
protektor
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut 19 01, 2016 7:41 pm

Re: IronFX

Príspevok od používateľa protektor »

A tu je skupina na FB .
https://www.facebook.com/groups/1121506897864440/" onclick="window.open(this.href);return false;
Darinka Kovacova
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 29 06, 2017 12:28 pm

Re: IronFX

Príspevok od používateľa Darinka Kovacova »

Dobrý deň,

Mate niekto skúsenosti s IronFX?
Chystám sa s nimi do boja.

Dakujem
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: IronFX

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Darinka Kovacova napísal:Dobrý deň,

Mate niekto skúsenosti s IronFX?
Chystám sa s nimi do boja.

Dakujem
Najdi si nejakého serioznejšieho brokera na FX. Pokiaľ mas 10000 tak buď Interactivebrokers alebo LMAX(LMAX je Multilateral trading facility) pokiaľ mas menšiu sumu tak vyuzi nejakého introducing brokera pre LMAX napr. (fxmtf.com) ucet si mozes otvoriť od 1000 otvaras ho priamo u LMAX a komisie sú 0,0020% z obchodovaneho objemu min. množstvo,ktoré mozes zobchodovat na Lmaxe je 0,1 kontrakt(1000 menových jednotiek)
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
goeurope
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi 20 04, 2018 4:26 pm

Re: IronFX

Príspevok od používateľa goeurope »

Prvý krát mi IRON FX a ich poradcovia sediaci v meste prerobili 7000 Eur a na druhý krat 18.000 Eur . Stále ma tlačili do obchodu aj keď som nechcel a keď som nakúpil na jeho radu , pretože mu vyšli perfektné makrodáta , tak sa akurát trh otočil proti mne. Je to banda šmejdov v modrých košeliach v jednom byte a ide im len o to aby ste robili čo najvačšie obchody. Neobťažujú sa vás upozorniŤ na možné riziká veľkých obchodov. Môj najhorší obchodný zážitok , kedy ani nespíte a nemáte chuť jesť ani žiť.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: IronFX

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Strata 25000 E poriadne zamrzi a clovek je nasledne uplne demotivovany robit nejaku cinnost s vynosom trebars 10E/hod.. Chce to par rokov casu a potom uz len v duchu trochu zanadavas ked si na to spomenies.
slash90
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 19 07, 2018 11:25 am

Re: IronFX

Príspevok od používateľa slash90 »

Mám na Irone cca 10.000 eur, podarilo sa mi v tomto roku zarobit a vybrat 2.700 eur, ziadna slava aku slubovali, ale zas vsetko fungovalo, ako malo. Aj ked ma zaskocila poziadavka ta, ze pri výbere musite zvlast vyberat zisk a zvlast vklad. Vklad mi v pohode prisiel, cca 2 dni. Vyber uz bol dlhsi :) 4 dni, ze vraj som mal pozicie otvorene a musel som dodat aktualny dokument k danovemu rezidentovi, stacil mi ucet za internet. Nastastie nic hororove sa mi nestalo jak tu vsetci pisete, za mna znam jedna minus. Viem ze sa na trhu da zarobit viac, mohli by byt aktivnejsi. Paci sa mi to ze ponukaju nestandardne akcie, nie len facebook, apple ci vizu, ti co obchodujete ropu, tak tam urcite chodte, asi naj na trhu a to uz je moja 5 platforma kde obchodujem.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 100 times

Re: IronFX

Príspevok od používateľa Rokosák »

27% za pol roka ci aj cely rok, je fantasticky vykon.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"