Instaforex

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Vážení obchodníci,
dovoľujem si prezentovať spoločnosť InstaForex Company. Budem rada, keď mi oznámite, ktoré naše služby a ponuky Vás zaujali.
V prípade potreby, neváhajte a kontaktujte ma. Ochotne vám odpoviem na vaše otázky týkajúce sa spoločnosti InstaForex.
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Lance »

Instaforex Alex napísal:Vážení obchodníci,
dovoľujem si prezentovať spoločnosť InstaForex Company. Budem rada, keď mi oznámite, ktoré naše služby a ponuky Vás zaujali.
V prípade potreby, neváhajte a kontaktujte ma. Ochotne vám odpoviem na vaše otázky týkajúce sa spoločnosti InstaForex.
Ahoj nezaujala ma ziadn avasa ponuka.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Istiach »

Hmm A kde je ta prezentacia?
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Milý Lance a Istiach, prezentovať som myslela v zmysle vytvorenia tejto témy, kde postupne budeme uverejňovať analýzy a kde sa môže ktokoľvek informovať po prípade aj riešiť problémy ak sa vyskytnú v rámci Instaforex.
Lance mrzí ma, že ezaujala:(
Istiach pozrela som si ako si obchoduješ a prajem nech sa darí :)
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Instaforex Alex napísal:Vážení obchodníci,
dovoľujem si prezentovať spoločnosť InstaForex Company. Budem rada, keď mi oznámite, ktoré naše služby a ponuky Vás zaujali.
V prípade potreby, neváhajte a kontaktujte ma. Ochotne vám odpoviem na vaše otázky týkajúce sa spoločnosti InstaForex.
Hej kočka...nechcem ti brať ilúziu ľahko zarobených peňazí, ale my tu všetci vieme, že naháňaním klientov pre Instaforex si chceš zarobiť 2 pipsy na každom trejde. A tu veľa hlupákov nechodí, čo by trejdovali u takého drahého a nedôveryhodného brokera.


" With users opening account with InstaForex Company on your advice you will earn a partner's commission of 1,5-2 pips per trade."

Keby si si dala trochu námahy, tak by si zistila, že InstaForex tu už bol ,,analyzovaný,, hodne dávno.

Pár citácii pre osvieženie spomienok:
--------------------------------
Upozornenie na nepovolenú činnosť Instaforex companies, Gforex, GCI, NordFX, FXcast, finanzasforex, youtradefx, ikkotrader, trader369
Strana 129 http://www.nbs.sk/_img/Documents/_Dohla" onclick="window.open(this.href);return false; ... ie-OCP.pdf

Spoločnosť RV-FX, s.r.o., ktorá vlastní stránku instaforex.sk a sprostredkuje brokera Instaforex stratila lincenciu z NBS na sprostredkovateľskú činnosť v oblasti kapitálových trhov http://orsr.sk/vypis.asp?ID=182591&SID=3&P=1" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------
Nejde podla mna ani tak o tu licenciu ale o to ze som sa o InstaForexe docital plno zlych referencii. Takisto je to drahy brooker. ECN ucet s poplatkom 0,03 az 0,07% na lot? to je 70USD/lot.

-------------------------------------------

V Rusku sa v poslednej dobe objavili informácie, že finančné prostriedky klientov sa držia len na účte spoločnosti v banke a vôbec sa nepoužívajú na trade.

Reál účty sú údajne oficiálne vedené ako demo accounts... No každopádne insta vôbec nie je ECN, niektoré pohyby sviečok sú falošné a úplne proti trhu, stophunting, rekotácie, vypínanie servera počas vyhlásení, nerealizovanie takeprofitov a podobne.

Je to bucketshop páni, žiadne ECN
--------------------------------------

Takisto mozem potvrdit zle skusenosti. Na zaciatku marca som sa pokusil vybrat vsetky peniaze, co som mal v Instaforexe na ucte. Je sice pravda, ze vyber bol kvoli Instaforex restrikciam v USD a moja banka moze prijimat iba EUR, ale peniaze tym padom nedorazili a ani sa mi nevratili na Instaforex ucet, takze ich uz zrejme nikdy neuvidim. Od konca marca Instaforex ani nekomunikuje, nie je ziadna snaha vyriesit problem. Jedina odpoved, ktorej som sa domohol je 'wait for reply', to je cely ich zakaznicky servis.
-----------------------------------
v roku 2008 som poslal do Insta 6 000 € a peniaze nepripísali na účet. Nevrátili sa ani späť na SR. Pol roka som ich otravoval každý jeden deň a nakoniec sa zázračne objavili na obchodnom účte.

Keď som ich vyberal tak tá istá pesnička. Insta sú proste scam a treba ich otravovať, vyžiadať si kontakt na vedúcich finančného oddelenie a neustále ich otravovať cez mail, skype a dokonca aj telefonicky, inak tie prachy v živote neuvidíš

---------------------------------

http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... f=9&t=3362" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Lance »

Instaforex Alex napísal:Milý Lance a Istiach, prezentovať som myslela v zmysle vytvorenia tejto témy, kde postupne budeme uverejňovať analýzy a kde sa môže ktokoľvek informovať po prípade aj riešiť problémy ak sa vyskytnú v rámci Instaforex.
Lance mrzí ma, že ezaujala:(
Istiach pozrela som si ako si obchoduješ a prajem nech sa darí :)
Ono nech ta to dlho nemrzi,ale radsej zacnite tvrdsie pracovat.Konkurencia je o hodne lepsia. :!:
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Milý JUGGLER, dakujem za odpoved, samozrejme o vsetkych veciach co pises viem ale nie vsetky su az take pravdive,..
Pre ozrejmenie nenahanam ziadne pipsy ziadnych klientov ci veris ci neveris ale pracujem pre spolocnost ako manazerka takze z klientov nie som absolutne a vobec odmenovana takze vobec nechcem lakat ludi aby boli klienti spolocnosti, praveze o tych veciach co pises chcme kecat chcem ozrejmit ako co funguje a ako co riesit.

Ohladom nepovolenej cinmnosti budme uprimny a povedzme si kolko firime brokerov IB partnerov nema povolenie a robi to??? podla mna xy to ze su podmeinky v EU nastavene ako su je jedna vec ale nie je vsetko tak ako to mozno na prvy pohlad vyzera

Ohladom zlych skusneoti : prave preto som tu pretoze ak mate alebo ste mali problem tak vyriesit to viem, to ohladom restrikcii ze USD a tvoja banka prijma len EUR je prepac blbost pretoze lebo sama som to robila xy krat a vzdy preslo vsetko v poriadku to este pred tym nez som vobec zacala pre nich robit ale nie ako IB ale ako manazerka kde mam za ulohu prave pomahat ak je daky problem ktory ako u insty tak aj u inych brokerov vznikaju, su a aj budu pretoze nie som len daka kocka ale obchodnicka 7 rokov na trhu so skusnostami s dalsimi 3 brokerskymi spolocnostami takze ziaden novacik a viem ako veci funguju, takze asi mas zlu banku prepac ked ti nevie vyparovat a prekonvertovat financie z usd resp co viem tak aktulane je parovacia banka tatra banka takze z usd na eur no problem da sa to dohodnut alebo jednoducho dalo sa to spravit ked mas usd ucet alebo si mal, urobit este u insty ucet v eur a poslat transferom medzi uctami v ramci interneho pre vodu usd na eur za kurz aky aktualny na trhu) co sa tyka ze neprisli je to mozne pretoze nekontroluju tieto veci kazdy den a treba mat spolahliveho partnera ktory ti to vyriesi, na toto som ich s mojich skusneoti upozrnila a uz to funguje lepsie ako v 2008 preto Apelujem na vsetkych ktory maju aktualne daky problem kludne mi napiste a vyriesim to

To ze insta je scam je totalna blbost a to nie preto ze robim pre nich ale preto ze mam min 5 znamych ktory tam obchoduju nie z par drobnymi a to uz par rokov, samozrejme nejdem tu opsiovat ako je vsetko na jednotku a parada ale v ramci komunikacie sa da vsetko vyriesit aj ked mas pravdu ze treba mat kontakty na zodpovednejsie osoby ako na klasicky support ale co sa tyka ze nikdy naspat penaize nedostanes never tomu ja rucim za to ze to vybavim aj keby co lebo som to robili x krat ak sa problem vydskytol plus poznam jedeho pana ktory ma caa 1200 ludi je zo zahranica a je to chlapik ktory ani s jednim z cca 1200 ludi nema ziadne problemy a vsetko vie rychlo a promtne riesit

co sa tyka RV FX nestratili licenciu ale sami poziadali o odobratie co ja viem kedze uz nie su v biznise resp maju uz inu cinnost preco? to uz ja neviem ale je zaujimave ze nbs to pise ako stratila licenciu lebo to pise ako odbrate aj pri spolocnostiach ktore o to sami poziadaju, ako nepoznam ich osobne a ani tu nechem riesit inu spolocnost alebo preco nema licenciu atd

co sa tyka ze su drahy? ano tie spredy su vyssie ale zas ked mi nikto povie ze ecn stp funguju na variabilnych spredoch od 0,1 pips je tiez blbost hlavne ked sa pozres na malych brokerov ktory to ponukaju, pretozre poplatky beru aj provideri likvidity a na eurusd je start 0,8pips a az pri milionovych objemoch sa da bavit o znizeni aj to max na 0,08 cize ak ti daju 0,2-0,3 tak mi povedz z coho ziju z coho robia promo bonusy a platia support mt4 metaquotes atd kde tie poplatky nei su male , no tazku to vykryju zo zisku 0,02 - 0,2 pips z trejdu alebo su potom samaritani, no nie supnu ta na nepriamu likviditu, podla man kazdy skuseny obchodnik alebo clovek z biznisu vie ako to funguje a to ze broker sa rozhoduje kde ta da a zradi, ale vravim problemy su a aj budu ale daju sa riesit a ja nemam problem Vam to vyriesit ak je nieco co treba
co sa tyka nerazivania TP a SL nevravim ze sa to nestalo ale reklamacie som vyzdy vyriesila vratenie prostriedkov ci ziskov
Ale zas na druhej strne nikho nechcme qani nebudem presviedcat na to tu nie som a verim ze negativna skusenost sa tazko naprava :-( ale sukormne komukolvek viem poslat cisla na osoby ktorym ked zaovlate povedia Vma to co ja a to ze nie je to az tak zle ako tu pisete
plus este reakcia na to ze vela docital zlych referencii? no samozrejme kazdy borker podla mna ma aj zle referencie oprav ma ak sa mylim :-) ako na koniec chalani aj ty Lance ak mate daky problem alebo ktokovlek dajte vediet a vyriesim to no a dik ze ste ma zas nepodkopali totalne pod ciernu zem ale to asi preto ze som baba ci? :-)))) majte sa zatial
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Lance »

Ahoj,
Po tom tvojom precitenom prispevku som sa teda na tu vasu stranku pozrel.Vy mate spread na pair npr.E/U =3 pips? :shock: Tak to ste do poriadne velkej travy zakosili.Vy teda viete,ze klasicky support u vas existuje len na papiery a v skurocnosti client musi mat kontakt na inych ludi,aby mal vobec sancu nieco urobit?Tak co s tym nieco nerobite? :roll:
Mozes opisat presne v com ste lepsi od konkurencie?
Napr.V com ste lepsi nez npr. Oanda?(to je tak nejak dost rozsireny broker medzi malymi obchodnikmi).
Poprosim,aby si bola konkretna a nezaplnila to nejakymi treningami nacvicenymi frazami alebo nejakou precitenou uvahou.(Verim,ze konkurenciu mate nastudovanu a teda viete co ponukaju a co nie).
Takze nejake fakty by to chcelo.
p.s.
Tvojim prispevkom si vobec tie zle internetove feedbacks na vasu spolocnost neopravila. Nedala si ziadne fakty(len napisala az moc preciteny nazor.)Zacnite robit tvrdsie a normalne zacni od seba :!:
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Lance »

Stale cakam na ten tvoj vypis v com ste lepsi ako oanda broker.Zda sa vsak,ze ked pride na konkretne porovnanie,tak zrazu zacinas otvarat dalsie dve vlakna.Vianoce sa blizia a treba zhanat klientov ,aby bolo na darceky :?: 8)
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Lance mam aj inu robotu plus mysli si co chces ze zhanam klietov a podobne co nie je pravda ale nebudem niekoho presviedcat hlavne ludi co hned skacu ako majstri svete, keby insta bola az taka zla ako pises a pisu ostatny tzko ma tolko wins v sutaziach o best broker a tazko cez 1000000mil klientov kolko ma oanda??? a ja tu nie som na porovnavanie kednoducho si typ cloveka ze nech sem napisem cokolvek aj tak budes cloveka len zhadzovat a trvdit ze pravdu mas ty, kazdy mam oznost vyberu ty tak isto, a uvazovala so nad tym ze ti to napisem ale precitaj si tvoje reakcie hned pises vsetko s nadsazkou a ako majster sveta
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Lance »

Tak za niekolko tyzdnov si sa zmohla na tento prispevok? :roll:
Tak potom uz len vela stastia.
Hajlou
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 14 01, 2015 4:40 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Hajlou »

Zdravim, ma tu niekto cerstvu skusenost s Instaforex? Koncom roka som posielal depozit na obchodny ucet a este nedorazil. Neviem si predstavit, co sa musi diat pri vybere, ak vobec...
Hajlou
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 14 01, 2015 4:40 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Hajlou »

Tymto chcem podakovat Alex a JKI Group za "vlozenie sa" do mojho problemu s prevodom depozitu. Mimochodom, tou brzdou je nemenovana europska (slovenska) banka.
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

to : Hajlou

Dakujem, som rada ze je vsetko v poriadku a dakujem za pochavlau , podstatou je ze vzdy sa da vsetk ovyriesit niekdy dlhsie ale da, lne netreba hned na vsetko nadavat a rozculovat sa :-)
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa jogo »

Hajlou napísal:Tymto chcem podakovat Alex a JKI Group za "vlozenie sa" do mojho problemu s prevodom depozitu. Mimochodom, tou brzdou je nemenovana europska (slovenska) banka.
Dvakrat som svoje peniaze, ktore som poslal brokerovi, musel hladat, a udajne tiez za tym bola nemenovana slovenska banka, ktora zmenila variabilny symbol na platbe. :shock:
V banke mi to popreli a broker na tom trval, dalej som to neskumal. Odkedy posielam peniaze z inej banky, nie je problem.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
igor94
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 30 03, 2015 10:29 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa igor94 »

Instaforex :D ako nieze by som sa chvalil ale robim pre ETX Capital ale mame tam 2x nizsie spready ako vy v insta :) inac ste ruska spolocnost a teraz sa tomu moc neda verit :) ak by niekoho zaujal ETX alebo aspon info.. piste spravy.. popripade sa vieme stretnut u nas na pobočke
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Airmike »

Zalozte si diskusny kruzok - pracujem pre. A tam sa mozete bavit kkto je lepsi :). Alebo kto ma vacsi. (Spread)
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Novinky spoločnosti

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

" Mierime na Anfield znova!"

Chceli by ste navštíviť Veľkú Britániu ako VIP hosť futbalového klubu Liverpool. snívate o tom, že by ste naživo sledovali zápas tohto slávneho tímu. Tento sen sa vám môže splniť vďaka vašej vášni pre obchodovanie a futbal.

InstaForex zahajuje novú súťaž " Mierime na Anfield znova! Dvaja víťazi sa budú môcť tešiť na výlet do vlasti Beatles, navštíviť najväčší spevácky štadión a sledovať hru legendárneho FC Liverpool.

Okrem toho budú víťazi odmenení nádhernými darčekmi od spoločnosti InstaForex a FC Liverpool. Nebude vás to stáť absolutne nič, dôležité je zaregistrovať sa na stránke súťaže a obchodovať na demo účte, nie na obchodnej platforme.
Súťaž trvá od 8. februára do 25. marca 2016. Nestrácatej čas! Zapojte sa do súťaže a splňte si svoj sen.

Link pre registráciu:
http://liverpoolfc.instaforex.com/conte ... gistration" onclick="window.open(this.href);return false;
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

ShowFx World v Bratislave.
Dňa 16. apríla sa spoločnosť InstaForex zúčastnila na prvej konferencii usporiadanej ShowFx World v Bratislave.
Dvesto obchodníkov sa zišlo v Londýnskej sále hotela Crowne Plaza, aby si prehĺbili svoje znalosti, získali nové zručnosti, zúčastnili sa diskusií a workshopov, podeliť sa o svoje skúsenosti s ostatnými obchodníkmi a mali možnosť stretnúť sa s členmi tímu spoločnosti InstaForex.
Konferencia ponúkla hosťom semináre zadarmo. Boli odprezentované cenné nápady a efektívne riešenie pre divákov. Naši odborníci sprístupnili aj tie najnáročnejšie predstavy zrozumiteľnejšie pre začiatočníkov. Konferencia spojila skúsených obchodníkov a nováčikov.
Spoločnosť InstaForex venovala ceny do tomboly v mieste konania konferencie. Štyria šťastní výhercovia získali $ 500 až $ 1,000 certifikáty s peňažnými bonusmi na obchodné účty, iPad a smartphone Samsung.
Návštevníci nášho stánku na konferencií takisto dostali peňažné bonusy až do výšky $ 75, ako aj značkové spomienkové predmety od spoločnosti InstaForex.
Chceli by sme poďakovať všetkým ľuďom, ktorí sa k nám pridali v Bratislave a prispeli svojím úsilím, aby sa Svetová konferencia ShowFx sa stala nezabudnuteľnou udalosťou.
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Sergey Fevralyov

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

S potešením vám predstavujeme ďalšieho nášho úspešného obchodníka - Sergeya Fevralyova, ktorému sa podarilo 10-násobne zvýšil svoj počiatočný vklad len za dva týždne
Musíme si priznať, že úspech neprišiel za jednu noc. Jeho úspech ho stál veľa trpezlivosti a tvrdej práce. Sergey začal obchodovať na forexe v roku 2008. Po ročnom obchodovaní bol sklamaný a mal chuť odísť.

V skutočnosti, nie je to prvý krát, čo sergey zdesaťnásobil svoj vklad. Na forexe je už celých osem rokov a za peniaze, ktoré zarobil, si už mohol dovoliť kúpiť nové auto, a to i naďalej zhodnucuje svoj vklad. Pravidelne sa tiež stáva víťazom v rôznych kampaniach pripravených spoločnosťou InstaForex.

Sergey sa svojou húževnatosťou a tvrdou prácou zaradil medzi najúspešnejších obchodníkov Rusku. A čo viac, je pozoruhodným príkladom úspešného obchodníka na Forexe, ktorého vytrvalosť priviedla k slušnému zárobku.

"Čo sa mi páčilo na InstaForexe je ich pozornosť k mojim potrebám. Bolo vzrušujúce zúčastniť sa súťaží. Dokonca sa mi podarilo aj vyhrať. Tak tiež pri každom vklade využívam bonusy, dodržiavam svoju stratégiu ak aj vzniknú straty tak sa nevzdávam, " komentuje svoje kúsenosti Sergey Fevralyov.

Prajeme Sergeyovi ziskové obchodovanie s InstaForexom ! A dúfame, že aj vy, drahí obchodníci, máte rovnaké úspechy a ešte väčšie zisky.
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Istiach »

:')
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Referendum

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Vážení klienti,
Referendum o členstve Spojeného kráľovstva v EÚ sa bude konať dňa 23. júna 2016.
Referendum by mohlo spôsobiť turbulencie na globálnych finančných trhoch bez ohľadu na to, či hlasovanie bude pre alebo proti Brexitu. Akýkoľvek vývoj hlasovania s akýmkoľvek výsledkom bude mať zrejme zrejme vplyv na devízový trh, predovšetkým na menových pároch GBP a EUR. Preto je predpoklad, že dané menové páry sa budú obchodovať s rekordne vysokou volatilitou.
Spoločnosť chce chrániť pozície klientov preto sa rozhodla pre zmenu maržových požiadaviek. Viac info nájdete: https://www.instaforex.com/company_news/7969.html" onclick="window.open(this.href);return false;
.
Chceli by sme vás upozorniť, že takéto zmeny v obchodných podmienkach nemusia byť konečné. V prípade vyššej volatility a nízkou likviditou, môžu nastať ďalšie obmedzenia bez predchádzajúceho upozornenia.
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Oslavujte s nami olympijske hry v Riu!

Spoločnosť InstaForex pripravila pre svojich klientov špeciálny bonus počas Letných olympijskych hier v Rio de Janeiro - od 5. do 21. augusta 2016 a to pridaním špeciálneho 15% bonusu navyše. Okrem štandardných 30% teraz môžete získať ešte 15% čiže dostanete 45% bonus.
Poponáhľajte sa a získajte špeciálny bonus, ponuka platí len počas olympiády!
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa jogo »

Instaforex Alex napísal: Spoločnosť InstaForex pripravila pre svojich klientov špeciálny bonus počas Letných olympijskych hier v Rio de Janeiro - od 5. do 21. augusta 2016 a to pridaním špeciálneho 15% bonusu navyše. Okrem štandardných 30% teraz môžete získať ešte 15% čiže dostanete 45% bonus.
Presne na takych brokerov, ktori davaju velke bonusy, sa zameriaval forex-rebel, az kym mu broker(-i) neodmietli vyplatit vyhry. :)
Bolo by zaujimave od forex-rebela vediet, ci Insta-forex bol v platiacej alebo neplatiacej skupine brokerov. :roll:
Skoda, ze forex-rebel k nam nechodi...co ty na to, Prepinakos? :wink:

Pre slecnu z Instaforexu jeden link, aby vedela o co ide. :)
http://www.forexobchodnik.sk/najlepsi-f ... slovensku/" onclick="window.open(this.href);return false;
Aby toho nebolo málo, tak v tých časoch, kedy začal cely FX dávať zmysel (vďaka pomoci ktorú som dostal ), tak prišli na radu iné problémy. Nezaplatenie ziskov u jedného brokera a následný krach. To bola prvá podpásovka. Neskôr som to zažil ešte niekoľkokrát. Prišiel som na to, že zisk je pre väčšinu brokerov (myslím brokerov typu Market Maker) jednoducho veľký problém., ono ani tak nie je problém ten zisk, ale následný výber celého kapitálu. A tak začala nová etapa boja s brokerom, všade kde boli zisky, začali byť aj problémy. Ale to už je iný príbeh.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Tu je dobrá recenzia po česky:

http://www.forexnet.cz/instaforex-recen ... kusenosti/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zkušenosti s InstaForex

Až do této chvíle by bylo možné InstaForex považovat za konkurenceschopného brokera. O skutečných kvalitách ale nevypovídá nabídka služeb, nýbrž zkušenosti klientů, které jsou v případě společnosti InstaForex nejslabší stránkou. Podle internetových diskuzí přišlo mnoho obchodníků o bonus, veškeré profity i celé obchodní účty kvůli údajnému porušení podmínek, ačkoliv broker nebyl schopen předložit jakékoliv důkazy. Stížnosti na InstaForex, které v diskuzích výrazně převažují, se týkají například i příliš dlouhé doby při výběru peněz.

Jak bylo v úvodu řečeno, InstaForex nemá povolení k poskytování investičních služeb na českém trhu, což zdůraznila i ČNB. Před brokerem ostatně varoval i francouzský úřad AMF či kanadská komise OSC. Pokud tedy vyhledáváte brokera s dobrou pověstí a s kladnými ohlasy klientů, není ruská společnost nejlepším řešením.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Chris »

ten forex-rebel pisal, ze zo 100e spravil 10k. Cize ak siel 1 lot, tak mal cca 9pips SL a TP 900pips ? To by ma zaujimalo ako sa da. Alebo SL cca 4 pips s 2 lot a TP 450pips....
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Vážení obchodníci,

Naša spoločnosť denne sleduje vývoj na devízovom trhu a situácia na ňom nám umožnila rozšíriť ponuku našich služieb s novými obchodnými nástrojmi.

Naša spoločnosť vám ponúka skvelú novinku a tým su akcie Nintendo. Japonský videoherný developer získal popularitu hneď po spustení jeho novinky v júli 2016. Pokemon Go už dominuje medzi najlepšími bezplatnými aplikáciami na App Store po celom svete. V dôsledku toho podiel Nintendo dvakrát zväčšil svoju hodnotu len za týždeň.
Odteraz máte možnosť obchodovať CFD akcie spoločnosti Nintendo. V obchodnej platforme, sú pod burzovým symbolom #NTDOY.

Poponáhľajte sa a využite nový obchodný nástroj! Podeľte sa o novinku medzi svojimi kolegami obchodníkmi!

Neváhajte a kontaktujte našu poradenskú službu zákazníkom, ktorá vám odpovie na otázky ohľadom investícií do akcií spoločnosti Nintendo.
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

To Instaforex
Ako je to možné,že ponúkate služby aj v Indii, ked indovia môžu obchodovať iba štandartne menove derivaty(Futures) do decembra mohli obchodvať iba INR futures kontrakty(USD/INR fut,JPY/INR fut, GBP/INR fut a EUR/INR fut) od decembra burzy možu ponukať derivaty na (EUR/USD fut,GBP/USD fut a USD/JPY fut) obchodvané na NSE,BSE a MSEI žiaden spot.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Spoločnosť InstaForex vám s potešením oznamujeme, že zmluva o partnerstve s renomovaným hokejovým klubom HKM Zvolen bola i pre túto sezónu 2016/2017 podpísaná.
Partnerstvo medzi spoločnosťou InstaForex a hokejovým klubom trvá úž piatok rok. Podpora športu má pre spoločnosť InstaForex veľkú tradíciu.
Sezóna začína už tento piatok.
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Milí obchodníci,

Keďže národné banky zmenili svoje úrokové sadzby a u spoločnosti InstaForex je priorita optimalizácia obchodných podmienok, informujeme našich zákazníkov, že nové swapy pri niektorých menových párov nadobudnú účinnosť od 26. septembra 2016. Zoznam nových swapov nájdete na našej oficiálnej stránke.

Radi by sme vám pripomenuli, že tak ako sa swapy pravidelne menia mi prispôsubujeme naše obchodné podmienky v súlade s vonkajšími faktormi trhu. V prípade potreby upravte vaše obchodné stratégie.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a napíšte nám
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Nový obchodní instrument - měnový pár USD / INR

Na začátku měsíce jsme přidali nový měnový pár USD / INR.

Indická rupie překonávala několik závažných problémů až do roku 2000. V roce 2000 se směnný kurz rupie stabilizoval. V současné době je Indie na čtvrtém místě co se týče HDP za Eurozóny, USA a Čínou. Hospodářský růst ročně činí až 7,5% a tím si země drží 15. místo. Co se týče rozvojových zemí je Indie jednou z nejlépe se rozvíjející. Expanze obchodu a ekonomiky Indie spustil rychlejší růst objemu obchodování rupie na trhu. Mezi významné ekonomické sektory Indie patří především elektronika, farmaceutický a chemický průmysl a telekomunikace. Tempo růstu indického high-tech průmyslu by v blízké budúcnosdti mohl porazit i USA.

K 26. září 2016 směnný kurz indické rupie byl 1 USD - 66,71 INR.

Indická rupie získává na popularitě a budoucnost této měny při obchodování vypadá velmi slibně.
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

InstaForex s radosťou oznamuje, že zvyšuje províziu v dvojúrovňovom type partnerstva SUB a to z 0.1 na 0.2 pipu, čo je nárast o 100%. Je to jedna z najvyšších provízií na trhu, podľa marketingového prieskumu, ktorý vykonala spoločnosť. Teraz sa partneri môžu sústrediť nie len na nových klientov ale aj nových partnerov, kedže im to vie priniesť dvojnásobný zisk!
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa jogo »

Tebe este neskoncila pracovna doba? Myslel som, ze pracujes na polovicny uvazok iba doobeda. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

S radosťou vám oznamujeme začiatok novej sezóny Miss Insta Asia 2017!

Každý rok začína registrácia 1. októbra a končí 1. septembra nasledujúci rok. Pre víťazky máme pripravené výhry v hodnote 45 000 dolárov. Možno to bude práve vy, kto sa podelí o túto sumu s ostatnými finalistkami. Všetko, čo potrebujete, je vyplniť registračný formulár, nahrať svoje fotografie a videá a niečo o sebe napísať.

Ako obvykle, váš úspech závisí od obchodníkov InstaForexu a návštevníkov oficiálnych internetových stránkach súťaže, ktorí budú hlasovať. Hlasovať môžu aj použivatelia instagramu.

Viac o súťaži a hlasovacích pravidielách krásy Miss Insta Asia sa dozviete tu:
http://miss-instaforex-asia.com/en/about/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tešíme sa na vás a prajeme Vám veľa šťastia!
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Kuchar
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pi 21 10, 2016 11:10 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Kuchar »

Nechápu, proč prezentujete, že nabízíte i češtinu, kdyz jedine, co na vašich stránkách je v češtině je menu, jinak je vše v angličtině...
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Spoločnosť InstaForex vám predstavuje novú unikátnu súťaž - Beat the Legend.
Súťaž sa koná v spolupráci s legendárnym Liverpool FC a hviezdou tohto klubu - Jason McAteer.
Táto súťaž predstavuje jedinečné spojenie obchodovania a futbalu.

Špeciálna binárna opcia bude súťažný obchodný inštrument. Opcia bude vypísaná na základe predpovede Instaforex na výsledky zápasov FC Liverpool v Premier League zápasov. Ak obchodníci budú veriť že FC Liverpool bude hrať lepšie, než predpokladá Instaforex prognóza, vsadia na call opciu a ak horšie ako je prognóza, vsadia na put opciu.

Počas trvania súťaže ( od 20. októbra 2016 do konca mája 2017), výhercovia získajú množstvo hodnotných cien, ako napr. vstupenky na zápasy FC Liverpool, darčeky s logom klubu a bonusy od spoločnosti InstaForex.

Okrem toho, počas celej súťaže vám budú k dispozícií analýzy zápasov od Jasona McAteera.
Pravidlá súťaže nájdete na stránke:https://liverpoolfc.instaforex.com/beat-the-legend
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Vážení klienti,

Z dôvodu prechodu Európy na zimný čas sa obchodovanie v pondelok 31.októbra 2016 začne o hodinu neskôr.

V nedeľu 6.novembra.2016 sa obchodovanie začne v obvyklom čase.
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

V októbri 2016 naša spoločnosť získala opäť daľšie ocenenie,
International Finance Magazine, uznávaný magazín v Británií, ocenil našu spoločnosť ako najlepšieho ECN Brokera v Azií.

Toto ocenenie získala naša spolčnosť už po štvrtýkrát. Pripomenme, že naša spoločnosť toto ocenenie získala prvýkrát v roku 2009 a od vtedy si drží vedúce postavenie na finančnom trhu. Sme stále spoľahlivým partenerom našim klientom, čo deklaruje aj toto IFA ocenenie
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Instaforex Alex napísal:V októbri 2016 naša spoločnosť získala opäť daľšie ocenenie,
International Finance Magazine, uznávaný magazín v Británií, ocenil našu spoločnosť ako najlepšieho ECN Brokera v Azií.

Toto ocenenie získala naša spolčnosť už po štvrtýkrát. Pripomenme, že naša spoločnosť toto ocenenie získala prvýkrát v roku 2009 a od vtedy si drží vedúce postavenie na finančnom trhu. Sme stále spoľahlivým partenerom našim klientom, čo deklaruje aj toto IFA ocenenie
Nevrav. A čo keby si tu dal linku na celý rebríček. Možno zistíme, že pred pochybnými brokermi z Ázie vedú renomovaní brokeri z Európy a USA ( Oanda, Dukascopy atd ).

InstaForex nemá povolení k poskytování investičních služeb na českém trhu, což zdůraznila i ČNB. Před brokerem ostatně varoval i francouzský úřad AMF či kanadská komise OSC. Pokud tedy vyhledáváte brokera s dobrou pověstí a s kladnými ohlasy klientů, není ruská společnost nejlepším řešením.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Kuchar napísal:Nechápu, proč prezentujete, že nabízíte i češtinu, kdyz jedine, co na vašich stránkách je v češtině je menu, jinak je vše v angličtině...
V tomto roku sme komplet menili dizajn a texty našej webovej stránky, preto aktuálne čeština ešte nie je k dispozícií, avšak začiatkom roka 2017 bude stránka komplet aj v češtine. Aktuálne sa pracuje na prekladoch.
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamknuté

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"