Tradovanie, stratégie, a viac..

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Badynko11
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So 17 06, 2017 2:40 pm

Tradovanie, stratégie, a viac..

Príspevok od používateľa Badynko11 »

Ahoj :)
momentalne sa okolo dvoch mesiacov zaujimam o forex, samozrejme od zaciatku sa ucim na realnom ucte :D cize som nejake to kilko v strate zatial na mojich pokusoch :) ale rezistencie supporty trendy patterny a podobne veci mam prejdene :)

To co by som potreboval je porozpravat sa s niekym znalým a zapáleným do problematiky o stratégiách obchodovania a podobných veciach :) Ak by si mal záujem ma do toho zasvatiť, bol by som ti vdačný a určite by som sa ti nejak odvďačil :)

Ak tak napíš správu alebo mail a už nájdeme nejakú formu komunikácie, poprípade osobne :)

S pozdravom Lukáš, začínajúci trader :D

mail : rasuja@gmail.com

PS: dúfam že neporušujem pravidlá fóra, dlho som rozmýšlal kam túto tému zaradiť :) ak som sa netrafil kludne vymažte..
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Tradovanie, stratégie, a viac..

Príspevok od používateľa Chris »

O com konkretne by si sa chcel rozpravat?
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Tradovanie, stratégie, a viac..

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Každý začiatočník si myslí, že mu stačí nájsť majstra a ten ho vyučí remeslu :roll:

Badynko: poštuduj toto fórum, a prídeš na podstatu problému. Forex sa tu preberal nespočetne krát. Zhruba tak ti poviem, že nad tým ako profitovať na forexe (najťažšom trhu na svete !) si lámu hlavu milióny ľudí...A tých, ktorí to vedia je strašne málo.Možno ešte menej než si myslíme. A z tých málo zrejme neexistuje nikto, kto by mal záujem zasväcovať novicov... To si rovno napíš inzerát: hľadám niekoho, kto našiel zlatú žilu a podelí sa so mnou o svoje tajomstvá. :wink:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Tradovanie, stratégie, a viac..

Príspevok od používateľa iceberg8 »

A kym by sa niekto dostal k tej zlatej zile, forex sa zmeni, a moze hladat znovu..
Keby je to take jednoduche, najskor by prizval kamosov, ti kamosi dalsich kamosov a kazdy by bol miliardar :D
Tieto sny som mal kedysi tiez, potom som vytriezvel..
Odoslané z počítača
Badynko11
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So 17 06, 2017 2:40 pm

Re: Tradovanie, stratégie, a viac..

Príspevok od používateľa Badynko11 »

Napríklad ktoré indikátory su najlepsie na zaciatok a ako ich kombinovat aby som vedel zachytit trend a pribliznu silu.. aspon nech mam trosku vasiu sancu na ziskove obchody ako teraz :D
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Tradovanie, stratégie, a viac..

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Badynko11 napísal:Napríklad ktoré indikátory su najlepsie na zaciatok a ako ich kombinovat aby som vedel zachytit trend a pribliznu silu.. aspon nech mam trosku vasiu sancu na ziskove obchody ako teraz :D
Ake je tvoje RRR a aku maš % úspešnosť, koľko riskuješ v (%) na 1 obchod z účtu.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Tradovanie, stratégie, a viac..

Príspevok od používateľa Istiach »

A nieje to celkovo bullshit? RRR, indikatory, uspesnost atd? Je to nieco co sa da vytiahnut ked uz clovek tradi, ale ze si to na zaciatku zada a snazi sa to dodrziavat mi pride na hlavu postavene...
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Tradovanie, stratégie, a viac..

Príspevok od používateľa Chris »

fx je najtazsi trh vobec na trejdenie, brokeri s pakou, slippage a gumovymi spreadmi tomu vobec nepomahaju.


Rada na zaciatok pozret inam, indikatory je len ine zobrazenie grafu a statistike dvojich trejdov musis rozumiet a podla tiho ladit trading.

Ak cakas ze ked modra pretne cervenu, kohut zakikirika 2krat, sused sa poskrabe na chrbte a windows ti zahlasi nainstalovat aktualizacie a vtedy otvoris long a uz len zberas zisky. Tak ta musim sklamat ....
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"