Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
IgorBR
Active Member
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Št 26 01, 2017 7:09 pm

Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa IgorBR »

Chcem si otvoriť účet u brokera s cieľom obchodovať Forex.

Som ochotný dať na to nejakých 500€ s cieľom učenia sa.

Hľadám brokera, s ktorým máte dobré skúsenosti a mohli by ste odporučiť, teda:
- je možné otvoriť účet s nízkou sumou,
- je u neho samozrejme možný leverage,
- zaujímalo by ma, ako je to so scalpingom (nie je to moja stratégia, ale zaujíma ma to, či to ten broker povoľuje),
- nie je problém s výbermi peňazí,
- broker nemá problém s obchodníkmi, ktorí zarábajú peniaze a teda ich nejak nebude v budúcnosti obmedzovať a pod. (nie ako také Plus500),
- veľké plus by bolo, ak by som si mohol skúsiť na úvod demo účet.

Taktiež či je to CFD broker.

Otvoril by som si na začiatok v plus500 ale na webe je kolo tohto brokera samá kritika a bojím sa že keby som mal šťastie a aj zarobil peniaze, tak by si vymyslel nejaký pseudodôvod, pre ktorý by mi zrušil účet, nepovolil výber a pod. Taktiež spoločnosť, o ktorej sa nedá povedať, že či je britská, cyperská alebo izraelská, nezaváňa veľmi serióznosťou, ale šmelinárstvom.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 100 times

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa Rokosák »

U neseriozneho brokera sa naucis viac. :D
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

IgorBR napísal:Chcem si otvoriť účet u brokera s cieľom obchodovať Forex.

Som ochotný dať na to nejakých 500€ s cieľom učenia sa.

Hľadám brokera, s ktorým máte dobré skúsenosti a mohli by ste odporučiť, teda:
- je možné otvoriť účet s nízkou sumou,
- je u neho samozrejme možný leverage,
- zaujímalo by ma, ako je to so scalpingom (nie je to moja stratégia, ale zaujíma ma to, či to ten broker povoľuje),
- nie je problém s výbermi peňazí,
- broker nemá problém s obchodníkmi, ktorí zarábajú peniaze a teda ich nejak nebude v budúcnosti obmedzovať a pod. (nie ako také Plus500),
- veľké plus by bolo, ak by som si mohol skúsiť na úvod demo účet.

Taktiež či je to CFD broker.

Otvoril by som si na začiatok v plus500 ale na webe je kolo tohto brokera samá kritika a bojím sa že keby som mal šťastie a aj zarobil peniaze, tak by si vymyslel nejaký pseudodôvod, pre ktorý by mi zrušil účet, nepovolil výber a pod. Taktiež spoločnosť, o ktorej sa nedá povedať, že či je britská, cyperská alebo izraelská, nezaváňa veľmi serióznosťou, ale šmelinárstvom.
PLUS500 to je JUNK
skus sa pozrieť na fxmtf.com je to IB pre LMAX počiatočný vklad od 1000 EUR
Učet budeš mať priamo u LMAX a komisie su 0,0020% z objemu u fxmtf.com
Vľavo maš apply for demo account https://www.lmax.com/demo-login" onclick="window.open(this.href);return false;
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa Lance »

Tak,aby si o tie 500 ecka prisiel pomalsov cestov,tak asi najlepsia volba pre teba bude oanda a nie ich mt4 ale ten ich fx terminal alebo ako to volaju(tam mas moznost sa hrajkast s drobnymi).
lenusha
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So 11 03, 2017 12:09 pm

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa lenusha »

Preco sa chces ucit s realnymi peniazmi, o ktore mozes pri ´´uceni´´ lahko prist? Ved na kazdej obchodnej platforme si mozes otvorit demo ucet a ucit sa s virtualnymi peniazmi. Aj v demo verzii mas k dispozicii rozne technicke indikatory, ktore je dobre skombinovat s fundamentalnou analyzou. Len sa ucit na vlastnych financnych prostriedkoch (aj ked s mensou sumou) je hlupost. Tvoj ucet pri takej sume bude prilis slaby a mozes si ho vybielit (aj pri nakupe iba minimalneho objemu) mihnutim oka pri mensej zmene smeru. Tiez si davaj aj pozor na tzv ´´profi´´ obchodnikov (trejdrov), lebo z vlastnej skusenosti viem, ze povecsina z nich pracovali chvilku ako salesmani a dali sa na trading. O tom by som tu vedela napisat asi aj celu knihu.....
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa Chris »

skus pozres oanda, tam vies otvarat mega nizke objemy ako piko loty a pod , co je na ucenie rozhodne lepsie ako demo...
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Aj Dukascopy Europe (sidlo v Rige - ale pobocka svajciarskej banky Dukascopy) bolo celkom dobre. Minimalny vklad myslim 500 alebo 1000 EUR. A najnizsia pozicia mohla mat hodnotu 1000 jednotiek danej meny. Cize trebars 1000 AUD alebo 1000 USD. Ak by mena padla o 10% (co obycajne trva tak rok aj ked v zopar pripadoch len hodinu) tak by si prisiel o 100 USD z takej 1000USD pozicie.

Na ucenie dobre. Lenze ked clovek zabije hodinu-dve denne studiom a jeho ucet sa vo vsedne dni meni o +-10 EUR tak sa mu to zda malo. Ale iste to udrzi pozornost lepsie nez DEMO. Navyse aj proceduru s dokladmi by si musel absolvovat aby si mal predstavu ako to u brokera asi chodi. Navyse by si videl nakolko sa vies udrzat od gamblerstva a nevstadit 5 nasobne alebo 50 nasobne pozicie nez bezne ked mas zly den.

Dukascopy Geneva malo ine podmienky (minimalny vklad 5000 USD) ale pritom poplatky boli rovnake ako v Dukascopy Riga.

Ak by si chcel brokera s osobnym zastupenim na SK, tak to radsej XTB nez Plus500. Ale tam je za rozumny spread minimalna pozicia 10000EUR co je pre zaciatocnika nicive. Kazdy den drzania pozicie riskujes stratu okolo 100EUR co je privysoky tlak. Navyse pri snahe "diverzifikovat" otvoris 3-4 pozicie a zrazu riskujes 400 stovky denne a to je uplna katastrofa.
Sniper
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Po 28 01, 2013 7:43 pm
Bydlisko: Poprad

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa Sniper »

Chris napísal:skus pozres oanda, tam vies otvarat mega nizke objemy ako piko loty a pod , co je na ucenie rozhodne lepsie ako demo...
Čo to sú piko loty? :shock: Oanda má najnižšiu možnú pozíciu 0.01 lota, čo je 1 mikro lot.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa Chris »

Tak si prosim ta otvor fxtrade a otvoris si 0.00001 lota a nepis blbosti ;-)
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
mbfx
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne 10 12, 2017 4:42 pm

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa mbfx »

Dufam,ze ste uz neinvestovali do niektorej zo spominanych spolocnosti,skuste najprv demo ucet,najlepsie ked si vyberiete brokera,ktory nebude obchodovat proti Vam,alebo doslova podvodnika, najlepsie tu http://www.forexpeacearmy.com/forex-reviews" onclick="window.open(this.href);return false;
Na demo ucte si mozete vyskusat vsetko na co si len spomeniete...,najdite svoju vlastnu cestu,ak budete ziskovy aj po 2-3 mesiacoch,ak Vas to bude bavit,otvorte si realny ucet.
Serioznych brokerov by som spocital na jednej ruke,zial...Nevkladajte vela,max 200-500 eur,aby Vas to netrapilo,ak by ste o ne prisli. Zacnite minilotmi,pouzivajte stop loss,zdravy sedliacky rozum a usudok,pouzivajte jednoduchu strategiu,ktora Vam bude fungovat,potom ju NEMENTE,ak budete mat zopar minusovych obchodov po sebe,alebo si najdite inu,ak nie ste spokojny s vysledkami,ale opat ju najprv otestujte na demo ucte.
Neverte vsetkemu,co citate a vidite o forexe,vyskytuju sa tam rozni ludia,teoretici,exhibicionisti,karieristi,blazni a ludia ktori pracuju pre brokerov,alebo na seba a vrelo doporucuju,vsetko si sam ovetre a vyskusajte.

Ci uspejete,zavisi hlavne od toho,ak vynecham podvodnych brokerov,ci mate ziskovu strategiu,ako zvladate stres a ci ste DISCIPLINOVANY. Dobra sprava nemusite mat nadpriemerne IQ. Co sa ma stat,stane sa...,vela stastia.
_Hustler_
Príspevky: 48
Dátum registrácie: So 10 03, 2018 10:03 pm

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa _Hustler_ »

s cielom učenia sa ? tak potom nejakého market makera ktorý povoluje nanoloty 0.01=0.001 . napr XM . alebo RoboFX ma aj MM účet kde sú povolené mikroloty. potom prejsť ku serioznému brokerovi ako ICmartets,peppestone,thinkmarkets,axiory,IB,darwinex atd .
Stock_trader
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 02 05, 2018 10:23 am

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa Stock_trader »

Skús sa pozrieť na brokerov ako je FxPro, Pepperstone alebo Interactive brokers. Títo brokeri patria do kategórie No Dealing Desk brokerov.
Trade like a Pro: https://uspesnynaburze.sk/
larrykclark
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po 23 07, 2018 6:40 am

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa larrykclark »

Find all forex brokers on our website. We update our forex broker list on a weekly basis. Fund security is always first in forex trading. Only open account with well-regulated brokers and avoid unregulated brokers at all cost.
briefftr
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 28 08, 2018 2:24 pm

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa briefftr »

"Dear Trader,

I am very happy to share some information about the brand new "Scalping Detector" indicator with you! Thank you very much for your interest!

It's a unique scalping indicator for MT4 (Not EA/Robot) that works on ALL pairs and M1, M5 timeframes.

"Scalping Detector" comes with a step-by-step user guide with screenshots, special tips and trading rules. It will help you get the most out of this new indicator.foreign Currency exchange trading

Every time there is a new trading opportunity, "Scalping Detector" will generate a new BUY or SELL Signal.

Whenever a new signal is generated - "Scalping Detector" will inform you via pop-up sound alert, email alert or a push notification sent to your mobile.

IMPORTANT: Signals NEVER repaint. If you get a new signal, it will stay there. The indicator WILL NOT change its mind and reposition the signal.

"Scalping Detector" has also been equipped with a new Smart Exit feature that generates special exit signals which identify optimal opportunities to close your trades - before you even get a new opposite signal!

The new Smart Exit feature combined with our special unique BUY/SELL algorithms enable "Scalping Detector" to give you reliable and powerful signals that you can use to make easy and profitable trades.

No repaint, powerful and reliable BUY/SELL signals, special Smart Exit feature, 3 types of signal alerts and multiple trading styles will ensure the best results possible.

I am 100% confident that you will be happy with the brand new "Scalping Detector" indicator.
larrykclark
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po 23 07, 2018 6:40 am

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa larrykclark »

Make money from trading online! No expertise needed and no experience needed! 100% automated live forex trading. This is the Expert Advisor. Best forex robot review site
oboudi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne 02 09, 2018 7:57 pm

Re: Seriózny FX broker pre klienta s nízkym vkladom

Príspevok od používateľa oboudi »

Fast and Reliable: Tier 3+, upgradable to tier 4, ISO certified Datacenter structure with flexibility to run 64GB-512GB RAM servers according to network needs, run inside datacenters within the infrastructure handling 70% of the internet traffic of Guatemala and a mirror and backup. A policy of taking advantage of the available capacity in the regional data center ecosystem to ensure availability and scalability, always ensuring the best service and pricing, is our goal
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"