Tao Warrena Buffetta

Knihy o investovaní, školenia a iné vzdelávacie produkty v oblasti investovania
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Tao Warrena Buffetta

Príspevok od používateľa filip glasa »

http://www.polica.sk/tao-warrena-buffetta-7639.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Čo je toto za knihu? Toto vydavateľstvo ( pragma ) vydáva knihy Kiyosakiho a podobne.

Mary Buffett, David Clark
Tato publikace by se měla stát nezbytnou pomůckou obchodního světa, k níž se budou investoři a manažeři stále znovu a znovu vracet. Autoři zachytili srdce, duši a étos Warrena Buffeta – poskytují praktické, trvalé strategie, které můžeme použít ke zlepšení našeho finančního výkonu. Kniha inspiruje, pobaví, zbystří mysl a nabídne velmi cenné investiční rady, které může použít kdokoli. Láká k prolistování, je zábavná a jistě se stane klasikou.
MartinK
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št 22 03, 2007 9:55 pm
Bydlisko: Praha
Has thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Tao Warrena Buffetta

Príspevok od používateľa MartinK »

Tu knihu mam v anglickom originali, este som ju nestihol precitat az tak urobim napisem.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3776
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 13 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Tao Warrena Buffetta

Príspevok od používateľa Ladis »

Tu knihu mám nemecky za 20 euro.
Je to sbírka 125 výroku od Warrena Buffetta
a pod kazdym je na stránku vysvetleno,
co tim výrokem Warren myslel.
Napríklad : "Hochu , hochu , kdybych jen jednal podle Bena Grahama , pak bych byl o celý kus chudší." ( Warren Buffett ) + vysvetlivka .........
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Tao Warrena Buffetta

Príspevok od používateľa filip glasa »

knihu som si dnes čítal v MHD a došiel som až do polovičky. Je vhodná pre úplne začínajúcich investorov. Veľmi jednoduchá, krátka a ľahká. Presne ako píše Ladis. Výrok - vysvetlivka. Kto už o Buffettovi niečo čítal v bežnej tlači, tak tam nič nového nenájde. Kto ešte nerozumie technickejším knihám o investovaní, tak bude táto kniha citátou a poučení dobrým prvým krokom.
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: Tao Warrena Buffetta

Príspevok od používateľa Bebe »

filip glasa napísal:knihu som si dnes čítal v MHD a došiel som až do polovičky..
až na polceste zistili, že nemáš platný lístok? :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Knihy, literatúra o investovaní"