Unaico-Sitetalk

Trading s opciami, derivátmi, futures a hedžovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
MichalMimo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 07 11, 2011 12:01 pm

Unaico-Sitetalk

Príspevok od používateľa MichalMimo »

Investoval som do Unaico-Sitetalk 500€, síce už s tým nič nespravím, ale chcel by som sa Vás opýtať, čo sa tým aj živíte, či to môže vyjsť alebo je to len ďalší podvod: http://www.investujbezpecne.biznisweb.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Poprípade si skúste niečo o tom vygoogliť, tá stránka je dosť o ničom, nič lepšie som nenašiel
Za odpovede ďakujem
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Unaico-Sitetalk

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

:lol: tak to je huste :) pyramida, ktora sa ani netvari, ze nieco vytvara alebo predava :)

Michal, odkial sa v tej firme beru peniaze ? je tam aj nejaky iny prijem ako peniaze, ktore vlozia ludia za clenstvo? aku hodnotu bude mat ta firma, tie opcie, ked tam prestanu pribudat ludia ? Preco by mal niekto akcie tej spolocnosti ocenovat na 3 az 5 USD ? kde je hodnota firmy, co vyraba, co produkuje, z coho generuje nadhodnotu / zisk ?
MichalMimo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 07 11, 2011 12:01 pm

Re: Unaico-Sitetalk

Príspevok od používateľa MichalMimo »

peter.cmorej napísal::lol: tak to je huste :) pyramida, ktora sa ani netvari, ze nieco vytvara alebo predava :)

Michal, odkial sa v tej firme beru peniaze ? je tam aj nejaky iny prijem ako peniaze, ktore vlozia ludia za clenstvo? aku hodnotu bude mat ta firma, tie opcie, ked tam prestanu pribudat ludia ? Preco by mal niekto akcie tej spolocnosti ocenovat na 3 az 5 USD ? kde je hodnota firmy, co vyraba, co produkuje, z coho generuje nadhodnotu / zisk ?
Mňa sa moc nepýtaj, tú stránku som ja nepísal, síce to čo tam je mi bolo povedané, ale neviem. A otázky mi moc nedávaj, šak ja sa pýtam teba :D ale tak beriem to tak, že by mali mať príjem z reklám a pod., skús pozrieť iné stránky ak sa ti dá, ja som okrem hentej shitnej moc toho nenašiel. Je to sociálna sieť, takže z toho, z čoho aj fb, teda aspoň dúfam
RomanS
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 10:53 am

Re: Unaico-Sitetalk

Príspevok od používateľa RomanS »

http://www.investujbezpecne.biznisweb.sk/zisk-z-opcii/
Pretože... Spoločnosť Unaico - Sitetalk pri počte užívateľov 50 000 000 (to je podmienka) vstúpi na trh a opcie sa zmenia na akcie a tu už sa nebudeme hrať s centíkmi, ale každú akciu nám ocenia minimálne na 3 - 5 € a to už znie zaujímavo. No a k tomu si ešte prirátajme provízie z užívateľov každý týždeň.
Tých 50 miliónov sieť nazbiera, o to sa nebojte, pretože Sitetalk je najrýchlejšie rozvíjajúcou sa sieťou, dokonca sa rozvíja rýchlejšie ako Facebook! Už teraz nás je 12 miliónov
Preto netreba čakať, opcie sa míňajú, táto príležitosť tu nebude večne...
ci pana, sak to horsie jak koncom 90-tych, trzby zisky niesu ale raz urcite budu :lol:

tomu sa vravi "get big fast" :)
MichalMimo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 07 11, 2011 12:01 pm

Re: Unaico-Sitetalk

Príspevok od používateľa MichalMimo »

OK, čo som chcel som sa dozvedel z prvej odpovede, môžete to tu už s kľudom zavrieť, lebo kkti typu RomanS sa už zbiehajú
RomanS
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 10:53 am

Re: Unaico-Sitetalk

Príspevok od používateľa RomanS »

MichalMimo napísal:lebo kkti typu ja sa už zbiehajú
a stretneme sa vsetci na http://www.sitetalk.com :)

ale my tam asi priatelia nebudeme, ci? :twisted:
MichalMimo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 07 11, 2011 12:01 pm

Re: Unaico-Sitetalk

Príspevok od používateľa MichalMimo »

a stretneme sa vsetci na http://www.sitetalk.com :)

ale my tam asi priatelia nebudeme, ci? :twisted:[/quote]

Tak ja tam už spolu s dalšími 12 milionmi ľudí som a teba tam stretnúť nepotrebujem, dovi :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Opcie, deriváty, futures, hedging"